Robur International
RU EN LV

SIA „Aviācijas kompleksu modernizācija” modernizācija

Klients: SIA „Aviācijas kompleksu modernizācija”
Uzdevumi:
1Uzņēmuma ražošanas jaudas struktūrvienību modernizācija
Risinājums
1.
Изучение и анализ
Izejas situācijas izpēte
un analīze
2.
Техническое перевооружение
Uzņēmuma tehniskā
aprīkojuma modernizācija
3.
Результаты
Projekta
rezultāti
1. Etaps
Situācijas analīze un kritēriji aprīkojuma un tehnoloģiju izvēlei.

SIA „Aviācijas kompleksu modernizācija” kopš 2003. gada izstrādā un ražo aviācijas trenažierus un citus tehniskos palīglīdzekļus aviācijas personāla apmācībai.

2011-2012.gados tika veikta uzņēmuma ražošanas jaudas struktūrvienību kompleksā modernizācija. Viens no galvenajiem modernizācijas tematiem bija tehnoloģiskā procesa izveide, aprīkojuma un tā piegādātāja izvēle.  Galvenie kritēriji, izvēloties aprīkojuma un tehnoloģiju piegādātāju, bija:

  • produkcijas nemainīgi augsta kvalitāte un atkārtojamība,
  • droši un integrēti viena darījumu partnera risinājumi,
  • adekvāta cenu politika,
  • apkalpošanas un servisa kvalitāte.
2. Etaps
Uzņēmuma tehnoloģiskās renovācijas īstenošana

Strādājot kopā ar šīs organizācijas speciālistiem, darba gaitā tika sniegtas konsultācijas par  aprīkojuma sastāvu un iespējām, praksē nodemonstrēti paraugi, noformulētas aprīkojuma ražotājiem iesniedzamās prasības, veikta personāla apmācība, sagatavota ražošanas tehnikas vienību uzstādīšanas vieta, veikta tehnikas vienību montāža un to palaišana ekspluatācijā; tiek veikta tās garantijas apkope un turpmākā ražošanas jaudas paplašināšana.

3. Etaps
Projekta rezultāti

Sadarbības rezultātā tika līdz „atslēgu nodošanai” sagatavota mūsdienīga metālapstrādes rūpniecības ražošanas līnija, kura ļāva izgatavot produkciju, kas apmierina  visaugstākās kvalitātes prasības.

P.S.
Mēs pateicamies SIA „Aviācijas kompleksu modernizācija” par izvēli, izraugoties  UG „Robur International”, kā savu partneri šī projekta realizēšanā.

Fotogalerija

scroll arrrow