Robur International
RU EN LV

Piemērs īstenošanas pagrieziena un frēzēšanas iekārtu uzņēmumā SIA „RedPrivod”

Klients: SIA „RedPrivod”

Galvenā darbības joma – reduktoru un motorreduktoru ražošana, pārdošana un remonts plaša patēriņa un/vai specializētam pielietojumam. 

Uzdevumi:
1Ražošanas procesa darbietilpības un laikietilpības samazināšana.
2Paaugstināta pārejas operativitāte, pārslēdzoties no viena izstrādājuma uz citu.
3Izstrādājumu kvalitātes uzlabošana un ražošanas brāķa samazināšana.
4Liešanas aprīkojuma izstrādāšana un ražošana.
5Perspektīvu jauno speciālistu piesaistīšana.
Risinājums
1.
Изучение и анализ
Izejas situācijas izpēte
un analīze
2.
Техническое перевооружение
Uzņēmuma tehniskā
aprīkojuma modernizācija
3.
Результаты
Projekta
rezultāti
1. Etaps
Izejas situācijas izpēte un analīze

SIA „RedPrivod” savas piedziņas tehnoloģiju ražošanas bāzes attīstības projekta ietvaros ir izvirzījuši mērķi nodrošināt spēju izpildīt pasūtījumu no 3 līdz 14 kalendāra dienu laikā un garantijas nodrošināšanu produkcijai 12 līdz 14 mēnešu laika periodā.

SIA „RedPrivod” galvenais biznesa aktivitātes virziens ir reduktoru un motorreduktoru ražošana, pārdošana un remonts plaša patēriņa un specializētam pielietojumam.  Tā rezultātā rodas nepieciešamība gan ražot nelielas izstrādājumu partijas, gan izgatavot atsevišķas vienības reduktoru remonta, rezerves daļu un piederumu, kā arī individuālu pasūtījumu izpildes vajadzībām. Atbilstoši tam, nepieciešams samazināt dažādo iekārtu skaitu un saīsināt laiku, kurš vajadzīgs, lai pielāgotu ierīces jaunu detaļu izgatavošanai.

Ņemot vērā, ka augstas kvalitātes produkcija un ātra reaģēšana no pasūtījuma saņemšanas līdz gatavā izstrādājuma piegādei ir viena no galvenajām uzņēmuma SIA „RedPrivod” prioritātēm, tika pieņemts lēmums iegādāties tehnoloģisko aprīkojumu ar vairākcirtņu revolvergalviņu un ērtu krievvalodīgu CNC, kurš nodrošina ātras instrumenta pielāgošanas iespējas.

2. Etaps
Uzņēmuma tehniskā aprīkojuma modernizācija

Kopīgi izvēloties tehnisko aprīkojumu, tika pieņemts lēmums par virpošanas un frēzēšanas metālapstrādes centru iegādi:

  • Virpošanas centrs Fryer ET 18 ar CNC Touch 2100 uz Siemens 840D bāzes. Šis aprīkojums labi atbilst gan atsevišķu vienību, gan izstrādājumu sēriju ražošanas vajadzībām. Uz Fryer ET 18 darbgalda ir uzstādīti nelieli spara rati ar iedaļām, kuri ļauj atsevišķas operācijas izpildīt manuāli. Ja ir nepieciešams veikt detaļu partijas apstrādi, ir iespējams izveidot apstrādes programmu, izmantojot ērto dialoga režīmu, kurš neprasa G koda pārzināšanu vai ciparu vadības programmu veidošanas iemaņas. Skārienjūtīgais displejs sniedz iespēju izmantot ērtu saskarni krievu valodā. Katrā izvēlnē redzamas attiecīgi nepieciešamās vadības, tādā veidā nepārblīvējot ar informāciju vadības pulti. Programmu rakstīšanas procesa paātrināšanai ir pieejama iespēja ielādēt rasējumus no rezerneta vai USB datu nesēja.
  • Ātrdarbīgais frēzēšanas apstrādes centrs Fryer MC 40 ar CNC Touch 2100 uz Siemens 840D bāzes. Šis centrs tāpat ir aprīkots ar ērtu dialoga režīmu programmēšanai un skārienjūtīgu displeju. Augstā precizitāte un apstrādes ātrums tiek nodrošināti, pateicoties instrumenta un detaļas pārvietošanās plūdenumam. Lietā statne no patentētā materiāla MEEHANITE un slīdvadotņu kārbas ar uzliktnēm no īpaša berzi mazinoša materiāla Turcite B nodrošina augstu stingruma pakāpi, kas ir ļoti svarīga, izgatavojot liešanas formas, kuras projektē un ražo uzņēmums SIA „RedPrivod”.
3. Etaps
Projekta rezultāti

Šī projekta īstenošana ir ļāvusi uzņēmumam „RedPrivod” sasniegt visus nospraustos mērķus tādās jomās, kā produktivitātes un produktu kvalitātes uzlabošana, apstrādes ilguma samazināšana un reaģēšana uz klientu pieprasījumiem. Kā arī, uzņēmums ir ieviesis jaunus pakalpojumu veidus, bet jaunie darbinieki apguvuši ātras vadības programmu sastādīšanas prasmes.

P.S.
Mēs pateicamies uzņēmumam „RedPrivod”
par izvēli, izraugoties  UG „Robur International”,
kā savu partneri šī projekta realizēšanā.

Klāt pievienotajā fotogalerijā:

  • Uzstādīto darbgaldu fotogrāfijas.
  • Izgatavoto detaļu piemēri.
  • Ekrāna izdrukas, kuras ilustrē programmēšanas procesu. 

Fotogalerija

scroll arrrow