Robur International
Iekārtu
katalogs
katalogs
lejupielādei
+371 67 45 99 15
Kr. Valdemāra iela 118-515, Riga, LV-1013, Latvija

Karjera

Мы постоянно стремимся к совершенству и понимаем,
что успех был бы невозможен без сотрудников,
которые являются главной ценностью компании. b-quotes-quote

Нам требуются квалифицированные и компетентные специалисты, которые:

  1. Освоили свою профессию на высоком уровне и намерены развиваться дальше.
  2. Привыкли работать самостоятельно, готовы решать сложные задачи.
  3. Умеют понимать клиентов с полуслова и способны достойно представлять компанию.

ГК Robur International поставляет высококачественное оборудование, технологии и услуги металлообрабатывающим предприятиям России, стран СНГ и Балтии c 2001 года.

Подробная информация о вакансиях и требованиях к претендентам смотрите ниже на этой странице. Наш успех создается командой, и вы можете стать ее частью!

Darbs

Собеседование состоится после рассмотрения письменных резюме, приветствуется наличие мотивационного письма.

все
Moscow
Riga
Loksnes metālu apstrādes iekārtas pārdošanas inženieris-konsultants

Norādes:

  • Loksnes metāla apstrādes iekārtas, programmatūra, instruments.
Pienākumi:
  • Tehniskās konsultācijas pārdervējiem un klientiem par iekārtas/ programmatūras/ instrumentu funkcionālām iespējām un ekspluatācijas jautājumiem.
  • Tehnoloģisko procesu sastādīšana detaļas apstrādei, izvēloties instrumentus.
  • Komercpiedāvājumu sagatavošana (izveide)
  • Komunikācija ar piegādātājem.
  • Loksnes metālu apstrādes iekārtu pārdošanas projektu atbalsts.
  • Darbs ar klientu datu bāzi.
  • Piedalīšanās mārketinga pasākumos. Tehnisko prezentāciju (konferenču) vadīšana.
Prasības:
  • Augstākā tehniskā izglītība virzieniem: inženieris-tehnologs metālapstrādei un mašīnbūvei.
  • Zināšanas un praktiskā pieredze metālapstrādes procesu ieviešanā un apkalpošanā: metālu apstrādes tehnoloģijas ar spiedienu (aukstā štancēšana), locīšana, velmēšana uc.
  • Prasme vienu vai vairākiem instrumentiem CAD obligāti.
  • Angļu valoda vidējā un augstākā līmenī.
  • Komunikabilitāte, atbildība, disciplīna, spēja pieņemt lēmumus, koncentrēties uz rezultātiem.
  • Gatavība komandējumiem
  • Autovadītāja apliecība.
Nosacījumi:
  • Grafiks: no 8:00 līdz 17:00, darba nedēļā — 5/2, ir iespējami komandējumi.
  • Birojs: Kr. Valdemāra bulvāris 118, Rīga.
  • Darba alga: alga + prēmija.

Intervija notiks pēc rakstisku CV izskatīšanas, priekšroka motivāciju vēstules esamībai.
CV tiek pieņemti pa e-pastu: marketing@roburbaltia.lv

Metālapstrādes iekārtas pārdošanas menedžeris

Norādes:

  • Virpošanas-frēzēšanas un loksnes metāla apstrādes iekārtas, metroloģijas iekārtas, programmatūra.

Darba pienākumi:

  • Darbs ar Latvijas, Lietuvas, Igaunijas klientu bāzi. Meklēt potenciālos klientus šajās valstīs.
  • Aktīva pārdošana. Sarunu veikšana.
  • Klientu konsultēšana, prezentāciju un demonstrāciju sagatavošana un vadīšana.
  • Līgumu saskaņošana un noslēgšana.
  • • Piedalīšanās mārketinga pasākumos (izstādēs, konferencēs uc).
  • Kontrole par projektu īstenošanu.
  • Pārdošanas plāna realizācija (izpilde).

Prasības:

  • Augstākā tehniskā izglītība, priekšroka virzieniem: mašīnbūve, materiālu apstrāde ar griešanu, darbgaldi un automatizēta kompleksi, ražošanas automatizācija vai tehnoloģisko procesu automatizācija ražošanā, vai vidējā tehniskā izglītība virzienā: tehniķis-tehnologs, darbgaldu un manipulatoru ar CNC iestatītājs.
  • Personīgo pārdošanas pieredze B2B tirgū, spēja un gatavība pārdot.
  • Gatavība komandējumiem.

Nosacījumi:

  • Darba grafiks: no 8:00 līdz 17:00, darba nedēļā — 5/2, ir iespējami komandējumi.

Priekšrocības, strādājot „Robur International”
Iespējas
ātrai karjeras
un profesionālajai izaugsmei
Nomaksāti nodokļi un sociālā apdrošināšana.
Alga + pievilcīga
bonusu sistēma.
Uzņēmuma apmaksāta apmācība,
ārzemju komandējumi,
piedalīšanās izstādēs.
Возможность
быстрого кадрового
и профессионального роста
Белая зарплата.
Оклад + привлекательная
бонусная система.
Обучение за счет компании,
заграничные командировки
участие в выставках.
Vēlaties strādāt pie mums?
Sūtiet mums savu CV:
+7 (963) 658-58-22
Sūtiet mums savu CV
*Faila formāts: pdf, doc, txt no more than 10 Mb
Pārlūkot
scroll arrrow