Robur International
Iekārtu
katalogs
katalogs
lejupielādei
+371 67 45 99 15
Kr. Valdemāra iela 118-515, Riga, LV-1013, Latvija

Kombinētās metālgriešanas iekārtas

Štancēšanas un lāzergriešanas iekārtas
1 (2 modeļi)
sērija
Pāriet

Kombinētās metālgriešanas iekārtas – tie ir darbgaldi ar dažādām ražošanas funkcijām, kas paredzēti sagatavju kompleksajai apstrādei un vienlaicīgai vairāku operāciju izpildei, tādu, kā: štancēšana, metālgriešana ar lāzeru, gāzi, plazmu, urbšana u.c.

Šajā produktu kategorijā „Robur International” piedāvā sekojošas darbgaldu grupas:

Iekārtas štancēšanai un metālgriešanai ar lāzeru. Daudzfunkciju iekārtas štancēšanai metālgriešanai ar lāzeru ir lielisks metālapstrādes rūpniecības risinājums. Tās ir paredzētas sagataves kompleksai apstrādei un apvieno ātrās štancēšanas priekšrocības ar neierobežotajām iespējām, ko paver metālgriešana ar optiskās šķiedras lāzeru. Šiem darbgaldiem ir priekšrocības  gan darba ražības, gan funkcionalitātes ziņā, tā kā tie var izpildīt lielāku skaitu operāciju, nekā to var šauri specializēts aprīkojums. Štancēšanas sistēmas progresīvā konstrukcija ar tai pievienotām ātras griešanas iespējām, ar optiskās šķiedras lāzeru sagriežot metālu biezumā līdz 4 mm, ir aprīkota arī ar atveri darbgaldā, kas ļauj aizvākt un sašķirot mazizmēra gatavās detaļas, bet lielizmēra detaļas pārvirzīt tālāk izkraušanai vai sekojošai apstrādei ar paneļu liecēju. Šīs iekārtas ir viegli integrēt noliktavu sistēmu ieļaujošo elastīgo ražošanas līniju sastāvā, kas ļauj ievērojami ieekonomēt laiku un citus ražošanas resursus.

Iekārtas metālgriešanai ar gāzi/plazmu un metāla mehāniskai apstrādei. Tie ir kombinēti darbgaldi, kas tiek komplektēti ar vienu vai vairākiem gāzes/plazmas metālgriešanas agregātiem, kā arī ar mašīnapstrādes centru caurumu urbšanai. Paredzēti metālgriešanai un metāla lokšņu un sagatavju mehāniskai apstrādei. Aprīkojuma modulārā konstrukcija ļauj ievērojami paplašināt tā funkcionalitāti atkarībā no aktuālajām ražošanas vajadzībām.

Kombinētās metālgriešanas iekārtas tiek veiksmīgi pielietotas gan nelielās darbnīcās, gan lielās masu produkciju ražojošās metālapstrādes rūpnīcās, sākot no vienkāršas un individuālas produktu izgatavošanas līdz sērijveida un masveida liela mēroga ražošanai. Šīs aprīkojuma kategorijas tiek plaši izmantotas metālapstrādes industrijā, mašīnbūvē un tehniskā aprīkojuma izgatavošanā, transporta nozarē, militārās rūpniecības kompleksos, aviokosmiskās nozares ražotnēs, celtniecībā, lauksaimniecības iekārtu ražošanā, pārtikas rūpniecībā, mežsaimniecībā, apkures un energoapgādes uzņēmumos u.c.

scroll arrrow