Robur International
Iekārtu
katalogs
katalogs
lejupielādei
+371 67 45 99 15
Kr. Valdemāra iela 118-515, Riga, LV-1013, Latvija

Štances, grieznes, caursišanas un apgriešanas sistēmas

Robu izgriešanas (izciršanas) štances
3 (3 modeļi)
sērijas
Pāriet
Koordinātu caurumsišanas štances
7 (20 modeļiem)
sērijas
Pāriet
Hidrauliskās giljotīnas grieznes
3 (16 modeļiem)
sērijas
Pāriet
Automatizētie metālgriešanas un štancēšanas centri
1 (2 modeļi)
sērija
Pāriet

Štances, grieznes, caursišanas un apgriešanas sistēmas veido vienu no vistradicionālākajām un pieprasītākajām metāla lokšņu materiāla griešanas aprīkojuma grupām ar plašu pielietojumu praksē.

Dotajā produktu kategorijā „Robur International” piedāvā sekojošas iekārtu grupas:

Koordinātu caurumsišanas štances. Darbgaldi, kuri veic metāla sagatavju presēšanu, ciršanu, dažāda veida robošanu, caurumošanu, un specifiskas dažādu izstrādājumu veidošanas operācijas: perforēšanu, apmaļu veidošanu, caurspiešanu, stiprinošo ribu formēšanu, dažādu sarežģītas formas caurumu veidošanu izgriešanu, konusu darināšanu un tā tālāk. Darbgaldi aprīkoti ar CNC ciparu vadības sistēmām, kā arī ar hibrīda vai hidrauliskajām piedziņām. Konstrukcijā ietilpst instrumentu magazīna, kas ietver ātru štances darba instrumenta nomaiņu, un servopiedziņa ātrdarbīgai loksnes pārvietošanai ar augstas frekvences lodīšu pārvadskrūvju mehānisma vadotnēm. Koordinātu caurumsišanas štances ir īpaši efektīvas ražošanā ar augstu automatizācijas pakāpi, ja ir jāizgatavo plašu ražojamo detaļu spektru. Darbgaldu klasifikācija veikta atbilstoši to darbības principiem un statnes veidam.

Robu izgriešanas (izciršanas) štances. Vienkārši un efektīvi darbgaldi, kuri ir svarīga rūpnieciskā procesa sastāvdaļa un ir paredzēti dažāda veida leņķu izgriešanai metāla loksnē. Palīdzēs veikt aso malu apgriešanu, izveidot vajadzīgos leņķus un detaļu kontūras. Leņķu izciršanas darbgaldi ir sevi lieliski pierādījuši ergonomijas ziņā. Izgriezuma leņķis ir galvenais robu izciršanas iekārtas parametrs. Doto leņķi ir iespējams mainīt vai nostiprināt, bet leņķa platumu ir iespējams variēt sākot no 30 līdz 140 grādiem.

Hidrauliskās giljotīnas grieznes. Paredzētas lokšņu materiāla griešanai un ciršanai sagatavošanas procesa laikā dažādās rūpniecības nozarēs. Nodrošina augstu darba ražību un kvalitāti, izpildot visdažādākos uzdevumus. Giljotīnas grieznes cita starpā ir ļoti izturīgs un uzticams instruments, kurš kalpo ilgi un var tikt izmantots mazo, vidējo un lielo detaļu partiju ražošanā. Visizplatītākās giljotīnas veida iekārtas ir hidrauliskās un elektromehāniskās grieznes, disku grieznes un griešanas iekārtas ar rokas pārnesumkārbu. Pareizi izvēlēta giljotīnas iekārta nodrošina precīza griezuma iegūšanu bez kādiem redzamiem vai slēptiem defektiem.

Automātiskās sistēmas metāla griešanai un štancēšanai. Viens no labākajiem risinājumiem, lai grieztu un štancētu lokšņu materiālu. Paredzētas automatizētai, elastīgai un ekonomiskai ražošanai. Tās iespējams izmantot gan kā atsevišķu iekārtu, gan integrēt automatizētu ražošanas līniju sastāvā. Integrētās grieznes, kā vienotas konstrukcijas sastāvdaļa ir izvietotas blakus daudzfunkciju štances darba instrumentam, kā rezultātā ir izveidota kompakta, unikālu sistēma, kura nodrošina augstu darba ražību un labus darba parametrus.

Štances, grieznes, štancēšanas un apgriešanas sistēmas tiek veiksmīgi izmantotas, kā nelielās darbnīcās, tā lielās masu produkcijas metālapstrādes rūpnīcās, sākot no vienkāršas un individuālas produktu izgatavošanas līdz sērijveida un masveida liela mēroga ražošanai. Šīs aprīkojuma kategorijas tiek plaši izmantotas metālapstrādes rūpnīcās, mašīnbūvē un tehniskā aprīkojuma izgatavošanā, transporta nozarē, militārās rūpniecības kompleksos, aviokosmiskās nozares ražotnēs, celtniecībā, lauksaimniecības iekārtu ražošanā, pārtikas rūpniecībā, mežsaimniecībā, apkures un energoapgādes uzņēmumos u.c.

scroll arrrow