Robur International
RU EN LV
EDGECAM
  • Materiāls: Metāla sagataves, augstas cietības metāls
  • Iesniegums: Virpošanas un frēzēšanas procesu optimizācija, izgatavojot metāla izstrādājumus ar sarežģītu konstrukciju

EDGECAM — tā ir CAD/CAM programmēšanas sistēma darbgaldiem ar CNC

Programmnodrošinājuma tirgus līderis 3D frēzēšanas, virpošanas-frēzēšanas un daudzkoordinātu apstrādes programmu veidošanā.
EDGECAM ļauj pilnvērtīgāk izmantot uzņēmuma un tā tehnologu uzkrātās zināšanas un pieredzi, lai izstrādātu ciparu vadības programmas, optimizētu instrumentu un iekārtu izmantošanu, un tādā veidā saīsinātu jaunas produkcijas ieviešanas termiņus un palielinātu uzņēmuma konkurētspēju. Konstruktīvie elementi, kuriem nepieciešama mehāniska apstrāde, var tikt atpazīti automātiski. Tehnoloģiskās operācijas var tāpat automātiski tikt piemeklētas atpazītajiem elementiem, kas krasi (pat desmitkārtīgi) samazina vadības programmu izveidošanai nepieciešamo laiku.
Priekšrocības
  • Nebijusi programmēšanas vienkāršība
  • Iespēja ģenerēt vissarežģītākās trajektorijas
  • Programmēšanas automatizācija ar stratēģiju palīdzību
  • Visu svarīgāko CAD programmatūru failu izmantošana
  • Visplašākās iespējas programmēt apstrādi ar virpu un frēzi
  • Ļoti ātra pirmapstrāde
  • Apstrādes procesa simulācija pilnībā kontrolējot sadursmes
EDGECAM apstrādei ar virpu

EDGECAM apstrādei ar virpu

EDGECAM komplekts apstrādei ar virpu nodrošina ciparu vadības programmu sagatavošanu plašam darbgaldu spektram – 2 asu, ar multirevolveru konfigurāciju, daudzfunkciju darbgaldus ar kontrvārpstu, kā arī virpošanas-frēzēšanas iekārtas. Virpošanai un frēzēšanai paredzētajās ierīcēs С, Y un B asu frēzēšana un urbšana tiek veikta tās pašas programmas ietvaros, kur asināšana, kas nodrošina pilnībā integrētu un savstarpēji asociatīvu programmnodrošinājuma risinājumu.

EDGECAM apstrādei ar frēzmašīnu

EDGECAM apstrādei ar frēzmašīnu

EDGECAM komplekts apstrādei ar frēzmašīnu piedāvā iespēju veikt programmēšanu uz karkasa ģeometrijas vai cietķermeņu modeļu bāzes, kas paredzēta mašīnapstrādes centriem ar atšķirīgu konfigurāciju, sākot no programmu sagatavošanas vienkāršākajiem 2.5 asu darbgaldiem līdz vissarežģītāko apstrādes trajektoriju ģenerēšanai 3 līdz 5 asu mašīnapstrādes centru vajadzībām.

EDGECAM apstrādei ar virpu un frēzi

EDGECAM apstrādei ar virpu un frēzi

Mūsdienu daudzfunkciju darbgaldiem ir raksturīgi izmantot pārvietojamos atbalstus, linetes, divas revolveru galviņas kopā ar C asi, CY asīm un B asi. Lietojot tik bagātīgu aprīkojumu, pastāv paaugstināts risks detaļai vai instrumentam sadurties ar kādu no darbgalda elementiem. Tādēļ ir īpaši svarīgi, lai ar EDGECAM palīdzību programmēšana šādu darbgaldu vajadzībām tiek padarīta par vieglu un drošu procesu, un EDGECAM šajā nolūkā ir ietvēris virpošanas un frēzēšanas risinājumus vienas vides ietvaros.

Pēc papildināšanas ar 4 un 5 asu frēzēšanas iespējām, šādu sarežģītu darbgaldu tehnoloģisko procesu simulācija ir kļuvusi vēl vienkāršāka, bet mašīnapstrādes process vēl drošāks.

EDGECAM 4 līdz 5 asu darbgaldiem

EDGECAM 4 līdz 5 asu darbgaldiem

EDGECAM 4 un 5 asu sinhrono mašīnapstrādi ir pakāpeniski integrējis frēzēšanas un virpošanas-frēzēšanas ciparu vadības programmu izstrādes vidē. Pateicoties tam, tehnoloģisko programmētāju rīcībā tiek nodots visplašākais daudzkoordinātu mašīnapstrādes stratēģiju spektrs, kuras var tikt pielietotas, lai uz cietķermeņu un virsmu ģeometrijas bāzes izstrādātu vadības programmas vissarežģītākajam tehniskajam aprīkojumam un komponentiem.

Darbības sfēra
EDGECAM Waveform — ātrdarbīga detaļu pirmapstrāde

EDGECAM Waveform — ātrdarbīga detaļu pirmapstrāde

Pirmapstrādes stratēģija Waveform — tā ir ātrdarbīga tehnoloģija, kas nodrošina pastāvīgu griezējinstrumenta noslodzi. Instrumenta trajektorija tiek programmēta tādā veidā, lai nodrošinātu plūstošu „viļņveida” instrumenta pārvietošanos un izvairītos no krasām kustības virziena izmaiņām, tādā veidā ļaujot saglabāt optimālu kustības ātrumu, kā arī paildzināt instrumenta un visas iekārtas darba mūžu. Waveform ir iekļauts EDGECAM standarta paketē, tādēļ papildus pirkumu veikt nav nepieciešams.

Darbības sfēra
EDGECAM Solid Machinist — tehnoloģiju izstrāde uz cietķermeņu modeļu bāzes

EDGECAM Solid Machinist — tehnoloģiju izstrāde uz cietķermeņu modeļu bāzes

EDGECAM Solid Machinist – jaudīgs un CAM sistēmā tiešā veidā integrēts programmnodrošinājuma risinājums, kas paredzēts virpošanas un frēzēšanas stratēģiju veidošanai un NC ciparu koda izstrādei uz cietķermeņu modeļu bāzes. 

Solid Machinist ļauj EDGECAM programmas ietvaros strādāt ar oriģinālajiem datiem no visām svarīgākajām CAD sistēmām, ieskaitot: ACIS, Autodesk inventor, Kompass, Parasolid, Part Modeler, Solid Edge, SolidWorks, Spaceclaim, STEP, VISI, Siemens NX, Creo (Pro/ENGINEER, Pro/DES), CATIA V5.

EDGECAM Part Modeler - 3D modelēšanai

EDGECAM Part Modeler - 3D modelēšanai

EDGECAM Part Modeler – ekonomiski efektīva programmnodrošinājuma pakete 3D modelēšanai, kas īpaši izveidota, lai ātri un vienkārši konstruētu vai modificētu cietķermeņu modeļus pirms to tehnoloģiskās apstrādes izstrādāšanas.

Līdzās 3D modelēšanas iespējām, Part Modeler modelēšanas procesā spēj importēt un apstrādāt failus, kuri radīti lielākajā daļā citu CAD sistēmu, to skaitā SolidWorks, Solid Edge, Unigraphics NX, файлы STEP, Catia V5, ACIS, Creo Parametric, Autodesk Inventor, VISI, IGES, DXF, Parasolid.

EDGECAM Strategy Manager – mašīnapstrāde, kas balstīta uz uzkrātajām zināšanām

EDGECAM Strategy Manager – mašīnapstrāde, kas balstīta uz uzkrātajām zināšanām

Apvienojot labākos principus, darbības likumus un zināšanas par tehnoloģijām, kā arī izmantojot programmēšanu, kas balstās uz cietķermeņa objektā atrastajiem apstrādājamajiem elementiem, EDGECAM stratēģiju menedžments ir drošs un automatizēts programmnodrošinājuma risinājums mašīnapstrādes vadības programmu izstrādei uz cietķermeņu modeļu bāzes. Ar EDGECAM stratēģiju menedžmenta palīdzību programmēšanai nepieciešamais laiks var tikt saīsināts, līdz tas prasa vairs tikai sekundes. Strategy Manager var izmantot, lai automatizētu jebkuru mašīnapstrādes operāciju EDGECAM vidē.

Specializētais risinājums EDGECAM Wire EDM mašīnapstrādei ar elektrisko izlādi nodrošina lietotājam vēlamo elastību un pārliecību, lai efektīvi un precīzi veiktu detaļu ražošanu ar 2 un 4 asu mašīnapstrādes palīdzību. Sarežģītās programmnodrošinājuma funkcijas ļauj veikt nestandarta izstrādājumu ražošanu, piemēram, izmantojot koniskās ģeometrijas formas.

Klientu atsauksmes
Jums ir palikuši neatbildēti jautājumi?
Uzdodiet jautājumu menedžerim
scroll arrrow