Robur International
RU EN LV
VISI
  • Materiāls: Metāla sagataves, augstas cietības metāls
  • Iesniegums: Apstrādes procesu optimizācija sarežģītas konstrukcijas liešanas veidņu un presformu ražošanā

VISI — vadošais CAD/CAM risinājums liešanas veidņu un presformu izgatavošanai

Specifiskie konstruēšanas moduļi ļauj presformām, kas paredzētas dažādiem liešanas veidiem ar materiāla plūsmas analīzi un veidnēm, kas darbojas pēc progresīvās pakāpeniskās atvēršanās metodes sasniegt nepārspējamu produktivitātes līmeni.
VISI tiek uzskatīts par vienu no vadošajiem CAD/CAM programmnodrošinājuma risinājumiem liešanas veidņu un presformu ražošanas jomā. Tas piedāvā unikālu pielikumu kombināciju ar pilnībā integrētām funkcijām karkasu, virsmu un cietķermeņu modelēšanai, mūsdienīgām 2D, 3D un 5 asu apstrādes stratēģijām un profesionāliem ātrās griešanas režīmiem.
Priekšrocības
  • Karkasu, virsmu un cietķermeņu 3D modelēšana
  • Plastmasas liešanas un materiāla plūsmas analīze
  • Dažādas stratēģijas metāla apstrādei 2D, 3D un 5 asu režīmā
  • Plašs standarta komponentu bibliotēkas piedāvājums no vadošajiem piegādātājiem
  • Jaudīgas analītiskās funkcijas un instrumenti darbam ar 3D ģeometriju
  • Šauri specializēti moduļi specifiska aprīkojuma ražošanai
  • Specializētas reversās inženierijas funkcijas
VISI Modelling 3D modeļu radīšanai

VISI Modelling 3D modeļu radīšanai

VISI Modelling ir pamatā visiem programmnodrošinājuma kompleksa VISI produktiem – jaudīga sistēma cietķermeņu un virsmu modelēšanai, kas izveidota uz Parasolid® bāzes, ko uzskata par standartu dotajā industrijā. Pakete VISI Modelling paver iespējas konstruēt, rediģēt un labot vissarežģītākos 3D objektus.

Darbības sfēra
VISI Analysis 3D modeļu sagatavošanai un validācijai

VISI Analysis 3D modeļu sagatavošanai un validācijai

VISI Analysis — tā ir specializēta pielikumu izlase ģeometrisko modeļu sagatavošanai un validācijai. Tā ļauj pārbaudīt modeļa kvalitāti, izdzēst liekos datus un izpildīt zināmas darbgaldu aprīkojuma projektēšanas procesā bieži sastopamas operācijas, piemēram, atsevišķi aplūkot spiedni un nospiedumu, izveidot dobtas virsmas, analizēt rādiusus un tamlīdzīgi.

Darbības sfēra
VISI Mould presformu projektēšanai

VISI Mould presformu projektēšanai

VISI Mould – tas ir specializēts risinājums tieši presformu projektēšanai, ņemot vērā dotajā industrijā izmantotā aprīkojuma īpatnības. Ar tā palīdzību lietotājs var sekot līdzi visam projektēšanas procesam, reālā laika režīmā vērojot, kā izmaiņas gatavajā izstrādājumā ietekmē presformas konstrukciju.

Darbības sfēra
VISI Flow plastmasas liešanas analīzei

VISI Flow plastmasas liešanas analīzei

Modulis VISI Flow ir unikāls instruments, kurš ļauj prognozēt un pirms un pēc ražošanas analizēt plastmasas liešanas ceļā iegūtos izstrādājumus, vienlaicīgi veicot vajadzīgās inženiertehniskās izmaiņas. Tas ir pilnvērtīgs risinājums, kurš aptver gan plastmasas izstrādājumu konstruktoru, gan lējēju un tehniķu vajadzības sākot no materiāla uzpildīšanas analīzes, deformācijas aprēķina, un beidzot ar termālo nosacījumu analīzi.

Darbības sfēra
VISI Electrode ražošanā izmantojamo EDM elektrodu izstrādei

VISI Electrode ražošanā izmantojamo EDM elektrodu izstrādei

VISI Electrode – automatizēts modulis elektrodu un elektrodu turētāju izstrādei, kuri paredzēti izmantošanai, apstrādājot grūtāk sasniedzamos veidņu un presformu sektorus. Ērtie programmēšanas instrumenti turētāju konstruēšanai, simulācija un sadursmju novēršana nodrošina veiksmīgu elektrodu lietojumu jau pirmajā reizē.

Darbības sfēra
VISI Progress pakāpenisko veidņu izstrādei

VISI Progress pakāpenisko veidņu izstrādei

VISI Progress ir intuitīvi saprotams programmēšanas instruments, ar kura palīdzību veidot divdimensiju sagataves pakāpeniskās atvēršanās veidnēm, veikt 3D skenēšanu un tāda aprīkojuma projektēšanu, kā step-by-step veidnes un presformas.

Darbības sfēra
VISI Multi-Slides sadales vārpstu konstruēšanai

VISI Multi-Slides sadales vārpstu konstruēšanai

VISI Multi-Slides ir paplašinājums VISI Progress modulim, kas paredzēts sadales vārpstu konstruēšanai, kādas tiek izmantotas vairākpozīciju jeb „multi-slide” presēs specifiski locīšanas nolūkā. Ar šī papildinājuma palīdzību var ātri un efektīvi veikt simulāciju un sinhronizāciju locīšanas ciklam, kurš seko griešanas fāzei. Sadales vārpstu konstruēšana un attiecīgo izmēru noteikšana ir automātiska katram specifiskajam preses veidam.

Darbības sfēra
VISI Machining 2D/3D/ 5Axis - metālapstrādei 2D, 3D un 5 asu režīmā

VISI Machining 2D/3D/ 5Axis - metālapstrādei 2D, 3D un 5 asu režīmā

VISI Machining 2D/ 3D/5-Axis moduļi, kas paredzēti metālapstrādes ciparu vadības programmu izstrādāšanai, ir apgādāti ar inteliģentām apstrādes trajektorijām vissarežģītāko dažādas konfigurācijas detaļu ražošanai. Īpašās ātrdarbīgās frēzēšanas tehnoloģijas un ietvertie nogludināšanas algoritmi nodrošina visaugstākās kvalitātes NC kodu radīšanu. Tamlīdzīgas inteliģentās trajektorijas arī saīsina ražošanas cikla ilgumu un paaugstina ražošanas produktivitāti.

Darbības sfēra
VISI PEPS Wire apstrādei ar elektroizlādi EDM

VISI PEPS Wire apstrādei ar elektroizlādi EDM

VISI PEPS-Wire ir savas nozares līderis. Tā ir sistēma ciparu vadības programmu veidošanai apstrādei ar elektroizlādi PEPS Wire EDM, kas izstrādāta īpaši precīzām tehnoloģijām, rūpniecības aprīkojuma, presformu un veidņu ražošanai un ir pilnībā integrēta VISI programmnodrošinājuma komplekta sastāvdaļa.

Darbības sfēra

VISI Blank ir integrēts risinājums plakano jeb 2D sagatavju izstrādāšanai no sarežģītiem 3D modeļiem. Tas it īpaši piemērots sagatavju izgatavošanai no lokšņu metāla, lai ražotu pakāpeniskās atvēršanās veidnes, sagataves apstrādei ar dažādām presēm, un tamlīdzīgi. 

VISI Reverse reversās inženierijas risinājumiem

VISI Reverse reversās inženierijas risinājumiem

VISI Reverse ir augsta sarežģītības līmeņa programmnodrošinājuma risinājums par saprātīgu cenu, kas paredzēts reversajai 3D projektēšanai, 3D ģeometrijas rekonstrukcijai, topogrāfijai, pielietojumam medicīnā un līdzīgiem mērķiem.

Darbības sfēra
Jums ir palikuši neatbildēti jautājumi?
Uzdodiet jautājumu menedžerim
scroll arrrow