Robur International
RU EN LV
WORKNC
  • Materiāls: Metāla sagataves, augstas cietības metāls
  • Iesniegums: Virpošanas un frēzēšanas procesu optimizācija, izgatavojot sarežģītas konstrukcijas metāla izstrādājumus.

WORKNC – programmnodrošinājums ciparu vadības programmu veidošanai 2-5 asu mašīnapstrādes procesiem uz virsmas un cietķermeņu modeļu bāzes

WORKNC ieņem vienu no galvenajām pozīcijām tirgū presformu, veidņu un cita aprīkojuma ražošanas industrijā. Visi vadošie autobūves un rūpniecības tehnikas ražotāju uzņēmumi rietumvalstīs, Japānā un Korejā izmanto tieši WORKNC.
Programmatūru komplekss WORKNC palīdz ievērojami ietaupīt laiku, sagatavojot ražošanas procesu, un izveido optimizētas darba instrumenta trajektorijas. Pateicoties WORKNC, iespējams iztikt bez nevajadzīgas instrumenta pārvietošanas uz darbgalda un tādējādi tiek paātrināts kopējais apstrādes laiks. Iespēja saglabāt projektus un apstrādes secības un izmantot tos atkārtoti tāpat ievērojami saīsina ražošanas izpildes termiņus.
Priekšrocības
  • Iespēja vienlaicīgi strādāt ar vairākām detaļām
  • Projektu un apstrādes secības saglabāšana atkārtotai izmantošanai, lai izgatavotu analoģiskas detaļas
  • Plašs stratēģiju piedāvājums rupjai un smalkai apstrādei 2-5 asu režīmā
  • Atsevišķs modulis programmu ielādei un caurskatei
  • Specializētas funkcijas robotizēto moduļu izmantošanai
  • Dažādi instrumenti CAD failu sagatavošanai, pārveidošanai un apskatei
WORKNC 2D apstrādei un caurumu urbšanai

WORKNC 2D apstrādei un caurumu urbšanai

Funkciju apvienojums, apkopojot 2D apstrādi un caurumu urbšanu WORKNC ietvaros veido pilnvērtīgu programmnodrošinājuma risinājumu vienkāršu prizmas formas izstrādājumu frēzēšanai vai ciparu vadības programmu ģenerēšanai visu detaļai nepieciešamo caurumu urbšanai. Šīs funkcijas var tikt pielietotas līkņu ģeometrijai, virsmām vai cietķermeņiem, veidojot urbšanas programmas neatkarīgi no tā, vai CAD modelī šie caurumi ir jau ieprojektēti vai nē.

WORKNC 3+2 Axis Roughing efektīvai 2+3 asu pirmapstrādei

WORKNC 3+2 Axis Roughing efektīvai 2+3 asu pirmapstrādei

„Rupjās” pirmapstrādes trajektorijas un attiecīgā pēcapstrāde atlikumu noņemšanai ir viena no WORKNC piedāvājuma stiprākajām pusēm. Produktīvās CAM sistēmas pirmapstrādes funkcijas ļauj ievērojami samazināt ražošanai nepieciešamo laiku. WORKNC pirmapstrādes stratēģijas ļauj izstrādāt darbarīku trajektorijas ar mazāku brīvgājienu skaitu, ierobežotām kustībām atpakaļgaitā, kā arī ātrdarbīgai apstrādei pielāgotu stūru nogludināšanas režīmu un iespēju izvairīties no slīpumu apstrādes, kad tāda nav nepieciešama.

WORKNC 3 + 2 Axis Finishing virsmu tīrapstrādei

WORKNC 3 + 2 Axis Finishing virsmu tīrapstrādei

WORKNC rīcībā ir plašs stratēģiju klāsts, kas spēj apmierināt visas virsmu apstrādes vajadzības un prasības darba noslēguma posmā. Visas tīrapstrādes stratēģijas ir optimizētas iespējami labākai piemērošanai izmantojot ātrdarbīgu tehniku, lai, piemēram, gludinātu stūrus, spirāles, vai apstrādātu detaļas izolētos sektorus. Pilnīga sadursmju novēršanas pārbaude saskarē ar aprīkojumu ir standarta funkcija, kas iekļauta visu tīrapstrādes stratēģiju sastāvā.

WORKNC 5 Axis Machining – 5 asu mašīnapstrādei

WORKNC 5 Axis Machining – 5 asu mašīnapstrādei

WORKNC nodod pilnīgā lietotāja rīcībā visas 5 asu mašīnapstrādes priekšrocības: WORKNC 5 asu apstrādes funkcijas kopā ar jaudīgu un reizē vienkāršu un lietotājam saprotamu programmēšanas sistēmu, kura ietver pilnīgu sadursmju novēršanas pārbaudi. Strādājot ar WORKNC, 5 asu apstrādes programmēšanu iespējams veikt ātri un droši, jo lietotājam ir iespēja automātiski ģenerēt 5 asu trajektorijas lielākajai daļai izvirzīto uzdevumu.

WORKNC MPM vienlaicīgai vairāku detaļu apstrādei

WORKNC MPM vienlaicīgai vairāku detaļu apstrādei

Modulis WORKNC MPM sniedz iespēju viegli atrisināt visas problēmas, kādas varētu rasties, apstrādājot vairākas detaļas vienlaicīgi. MPM ļauj tiešām uzlabot ražošanas produktivitāti, optimizējot apstrādes procesus – tas notiek pirmkārt jau tādēļ, ka programmēšana nav nepieciešama, kā tāda, un nav vajadzības tērēt laiku, ievadot papildus datus par detaļām.

WORKNC Toolpath Viewer apstrādes trajektoriju caurskatei

WORKNC Toolpath Viewer apstrādes trajektoriju caurskatei

WORKNC Toolpath Viewer sniedz iespēju lejupielādēt, analizēt, un veikt programmas simulāciju, pirms tā tiek palaista kopā ar darbgaldu. Darbgalda rutīnu ir iespējams izskatīt attēla digitālās pēcapstrādes režīmā, taču rediģēt vai manīt trajektoriju nav iespējams. Izmantojot šādu digitālo moduli, var iegūt vairāk informācijas, nekā izmantojot procesu izdrukas, un tas palīdz izvairīties no dīkstāves un aizkavēšanās turpmākajā darbā.

WORKNC Robot – bloks robotizētu moduļu izmantošanai

WORKNC Robot – bloks robotizētu moduļu izmantošanai

Bloks WORKNC Robot ir integrēts WORKNC programmu kompleksā ar nolūku simulēt un rediģēt trajektorijas, kurās izmantoti robotizēti moduļi ar pat līdz 15 asu lietojumu. WORKNC Robot spēj operēt ar pilnu mašīnapstrādes trajektoriju komplektu tādām operācijām, kā frēzēšana, rūdīšana, metināšana un slīpēšana.

Job Preparation in WORKNC – modeļu iepriekšējai sagatavošanai

Job Preparation in WORKNC – modeļu iepriekšējai sagatavošanai

WORKNC rīcībā ir vesels klāsts specializētu uz CAM orientētu CAD funkciju, kuras paredzētas izmantošanai pirms programmēšanas uzsākšanas. Lai paātrinātu programmēšanu, iespējams izmantot automatizāciju, piemēram, nosakot vajadzīgo programmēšanas secību. Jo mazāk laika tiek patērēts, lai sagatavotu modeļus mašīnapstrāde, jo ātrāk tiek paveikta arī pati apstrāde.

WORKNC CAD Translators – CAD failu apstrādei

WORKNC CAD Translators – CAD failu apstrādei

WORKNC datu pārveidotāji ir ideāls papildinājums darbā ar ārēju CAD sistēmu failiem. Šie datu tulkotāji ievērojami samazina problēmu skaitu, kuras rodas, veicot datu apmaiņu starp ražošanas cehu un pasūtītāju.

Jums ir palikuši neatbildēti jautājumi?
Uzdodiet jautājumu menedžerim
scroll arrrow