Robur International
RU EN LV
RADAN
  • Materiāls: Lokšņu metāls
  • Iesniegums: Digitālo vadības programmu radīšana iekārtām ar lāzera, gāzes, plazmas un ūdens strūklas metāla griezējiem, kā arī liecējpresēm, koordinātu caurumsišanas štancēm, cauruļu griešanas iekārtām, 5 asu darbgaldiem un kombinētajiem štancēšanas un lāzergriešanas centriem ar CNC.

RADAN — programmnodrošinājuma komplekts lokšņu metāla apstrādei

Lokšņu metāla apstrādes pasaulē viens no galvenajiem uzdevumiem ir – pēc iespējas ekonomiski izmantot materiālu. Radan programmu komplekts palīdz ievērojami samazināt izejmateriāla apjomu un panākt maksimālu investīciju atdevi.
RADAN jau sen ir nostiprinājis programmnodrošinājuma tirgus līdera pozīcijas, piedāvājot risinājumus, kā projektēt un apstrādāt (štancēt, griezt ar lāzeru un citiem paņēmieniem, izvietot detaļas uz loksnes jeb veikt nestingu, un locīt) dažādas detaļas un lokšņu metāla izstrādājumus.
Priekšrocības
  • Specializēšanās lokšņu metāla apstrādē
  • Plašs ražošanas operāciju klāsts
  • Automātiska izvietošana uz loksnes (nestings)
  • Maksimāla atgriezumu un pārpalikumu izmantošana
  • Pilnībā atbalsta 3D
  • Savienojamība ar citām populārām CAD programmu paketēm
  • Importē, labo un rediģē citu programmu datus
  • Augsta produktivitāte
Radpunch koordinātu caurumsišanas štancēm

Radpunch koordinātu caurumsišanas štancēm

Plašs risinājumu komplekss, kas ietver visus programmatūras procesus štancēm, sākot no ģeometrijas izveidošanas, instrumenta izvēles, objektu izvietojuma uz loksnes līdz NC jeb ciparu kontroles koda radīšanai un darbgaldu apvienošanai ražošanas grupās. Radpunch palīdz saīsināt darba izpildes termiņu un optimizēt koordinātu caurumsišanas iekārtu izmantošanu.

Radbend lokšņu metāla locīšanas iekārtām

Radbend lokšņu metāla locīšanas iekārtām

Vienots risinājums autonomai liecējpreses programmēšanai ar pilnīgu darbgalda darbības simulāciju un locīšanas secību, automātisku instrumenta piemeklēšanu un atbalsta punktu izvietojumu. Radbend iepriekš pārbauda, vai locīšanas procesa laikā iespējama sadursme ar darbgalda virsmu, darba instrumentu vai apmalēm, tādā veidā vēl pirms produkta ražošanas uzsākšanas novēršot lielos kļūdu labojuma izdevumus un nodrošinot precīzu ražošanas uzdevuma izpildi jau pirmajā reizē.

Radcombi kombinētajiem caurumsišanas un lāzergriešanas centriem

Radcombi kombinētajiem caurumsišanas un lāzergriešanas centriem

Ideāls programmēšanas risinājums ražotnēm, kurās vienlaikus tiek izmantotas štancēšanas un griešanas operācijas. Tam raksturīgā elastība ļauj viegli pārslēgties no viena procesa uz otru un mainīt vietām apstrādājamās detaļas. Radcombi ir no darbgalda īpatnībām neatkarīgs modulis, kurš izstrādāts instalēšanai koordinātu caurumsišanas iekārtās un metālgriešanas iekārtās, kas paredzētas dažādiem griešanas veidiem, kā arī kombinētajos caurumsišanas un lāzregriešanas centros. Darbgalda operatoram tas ir instruments, ar kura palīdzību samazināt apstrādes laiku, kā arī efektīvi un droši optimizēt iekārtas darbu.

Radprofile lāzergriezējiem, griešanai ar gāzi, plazmu un saspiesta ūdens strūklu

Radprofile lāzergriezējiem, griešanai ar gāzi, plazmu un saspiesta ūdens strūklu

Daudzfunkcionāls programmu komplekts ģeometrijas izveidošanai, detaļu izvietošanai uz loksnes, griezuma trajektorijas izstrādei, grieziena secības noteikšanai un NC jeb ciparu koda ģenerēšanai. Radprofile palīdz izstrādāt instrumenta pārvietošanās ceļu vēl stadijā, kad detaļas tiek izvietotas uz loksnes, tādā veidā saglabājot izstrādājuma integritāti un kvalitāti, turklāt vēl optimizējot griešanas secību, garantējot instrumenta darba drošību un maksimāli izvēršot iekārtas potenciālu.

Radtube cauruļu griešanai ar lāzeru

Radtube cauruļu griešanai ar lāzeru

RadTube CAD/CAM sistēma aprīkojumam, kas paredzēts profilu izliekšanai un vairākasu cauruļgriešanai, izstrādāta speciāli manipulācijām un cauruļu griešanai ar lāzeru. Intuitīvi saprotamā programmu veidošanas sistēma ļauj norādīt cauruļu un to sastāvdaļu parametrus, izvēloties tos no standarta formu bibliotēkas un aprēķināt tām nepieciešamos profilus un atvērumus.

Radm-ax 5 asu lāzergriešanas iekārtām

Radm-ax 5 asu lāzergriešanas iekārtām

RADAN modulis 5 asu apstrādei, kas īpaši izstrādāts inženiertehniskajām, autobūves un aerokosmiskajām ražotnēm, ir tirgus līderis CAD/CAM sistēmu 5 asu darbgaldiem grupā. Radm-ax ļauj izveidot ģeometriskus modeļus, tos gatavus importēt no ārējām CAD sistēmām, kā arī veikt CNC programmēšanu. Kā vadības risinājums 5 asu lāzera iekārtām Radm-ax ir ideāli piemērots CNC programmēšanai jebkura mēroga inženiertehniskajam uzņēmumam.

Radnest ekonomiskākai detaļu izvietošanai uz loksnes

Radnest ekonomiskākai detaļu izvietošanai uz loksnes

Radnest ir augstas ražības programmnodrošinājums, kas paredzēts nestingam – detaļu izvietošanai uz loksnes darbā ar koordinātu štancēšanas iekārtām, dažāda veida metālgriešanas darbgaldiem un kombinētajiem štancēšanas-lāzergriešanas centriem. Tas paplašina RADAN standarta paketes iespējas, pieļaujot detaļas izvietot manuāli, pusautomātiski vai automātiski. Radnest ļauj ievērojami palielināt izmantojamo loksnes apjomu, saīsina izvietošanai nepieciešamo laiku un samazina atgriezumu un materiāla atlikumu daudzumu.

Radnest izmantošana ļauj izgatavot vairāk izstrādājumu no mazāka materiāla daudzuma īsākā laika posmā.b-quotes-quote
radan
Radimport – automātiska failu importēšana, apstrāde un sagatavošana ražošanas darbam

Radimport – automātiska failu importēšana, apstrāde un sagatavošana ražošanas darbam

Radimport modulī ģeometrijas faili tiek automātiski sagatavoti darbam RADAN sistēmā. Ar viena peles klikšķa palīdzību izvēlētās detaļas tiek izvietotas uz loksnes, kā atsevišķs projekts. Ir iespējama DWG/DXF failu grupveida rediģēšana, kļūdu labojums, lieko datu izdzēšana, un rasējumu papildināšana ar ražošanai svarīgu informāciju. Pēc ģeometrijas pārveidošanas, detaļas ir iespējams saglabāt, kā RADAN sistēmas elementus vai optimizētu tīru DXF failu veidā. Katram izstrādājumam iespējams norādīt papildus atribūtus, kā, piemēram, apstrādes laiks, svars vai virsmas tips.

Jums ir palikuši neatbildēti jautājumi?
Uzdodiet jautājumu menedžerim
scroll arrrow