Robur International
RU EN LV
ROBURCAM
 • Materiāls: Lokšņu metāls.
 • Iesniegums: CAD/CAM risinājumi vadības programmu ģenerēšanai koordinātu caurumsišanas štancēm ar CNC un adaptētajiem itāļu darbgaldiem no zīmola EUROMAC, kas aprīkoti ar sistēmisko bloku TopPunch.

ROBURCAM – ciparu vadības programma koordinātu caurumsišanas štancēm no EUROMAC

RoburCAM risinājumi izstrādāti īpaši lokšņu metāla apstrādei, ietver vispopulārākās funkcijas un paver iespējas pasaules līmeņa analoģiskajiem risinājumiem.
Visefektīvākais RoburCAM pielietojums ir izmantot to pārejas posmā, pārejot no detaļas rasējuma uz tās štancēšanu ar datorprogrammas vadītā darbgalda palīdzību.
Priekšrocības
 • Pievilcīga cena
 • Intuitīvi saprotama un lietotājam draudzīga programmas saskarne
 • Vienkārša metode, kā pārnest viena vai vairāku darbgaldu parametrus uz programmu
 • Vienā darba stacijā iespējams veidot programmas neierobežotam darbgaldu skaitam
 • NC koda programmēšana un pielāgošana tehnologa vadītajā darba stacijā
 • Nestings – algoritms vairāku detaļu izvietošanai uz metāla loksnes
 • Atskaites un darbgalda uzstādījumu kartes izveidošana
 • Pilnīga savienojamība ar visbiežāk izmantotajām CAD/CAM programmnodrošinājuma paketēm TopPunch formātu (*.nc, *.sht)
 • Gatavu ģeometrisku objektu izmantošana, izvēloties tos no TopPunch piedāvātā komplekta
Ideāls risinājums iesācējām ražotnēm

Ideāls risinājums iesācējām ražotnēm

Programmnodrošinājums RoburCAM ir ideāls darbam ar ģeometriskajām pamatformām un vienkāršiem rasējumiem, kas padara to īpaši piemērotu ražotnēm, kuras tik tikko iegādājušās koordinātu caurumsišanas štances vai arī nav vēl uzstādījušas sistēmu CNC štancēšanas programmu rakstīšanai.

Pievilcīgā cena un iespēja vienā darba stacijā ģenerēt programmas neierobežotam Euromac darbgaldu skaitam tāpat padara to ideāli piemērotu tikko aizsāktiem ražošanas projektiem.

Pilnīga savienojamība un plašas iespējas

Pilnīga savienojamība un plašas iespējas

RoburCAM sistēma ir savienojama ir visbiežāk izmantotajām CAD/CAM programmnodrošinājuma paketēm (AutoCAD, SolidWorks) un ļauj caurskatīt un rediģēt rasējums formātos *.prt (RoburCAM izmantotais formāts), *.dxf (AutoCAD), *.sht (objekti sistēmā TopPunch).

Izstrādājot darba instrumenta trajektoriju RoburCAM programmā, ir iespēja izvēlēties kā automātisko, tā manuālo režīmu parametriskajai štancēšanai, kā arī dažādus režīmus „niblingam” — detaļu izgriešanai pa perimetru. Iespējama arī precīza caurumu sišanas pozicionēšana, izmantojot magnētiskā līdzsvara punktus.

Veidojot programmas darbgaldiem ar CNC, RoburCAM sistēmā iespējams izmantot dažādus griezējinstrumentus, tajā skaitā gan gatavus, gan nestandarta, kuri izveidoti, īpaši ņemot vērā detaļas konfigurāciju. Programma ļauj izvēlēties instrumentu pēc dotajiem ģeometrijas kritērijiem no tajā iekļautās populārās TopPunch bibliotēkas.

Ērta instrumenta parametru pārnešana un rediģēšana

Ērta instrumenta parametru pārnešana un rediģēšana

RoburCAM atbalsta instrumenta parametru uzstādīšanu, izmantojot Multitool un Turret, kur tos iespējams saglabāt, izplatīt un rediģēt kopā ar visu komplektu. Instrumenti var tikt pārnesti ar drag-n-drop metodi, pārvelkot ar peli, kas samazina darbā ar programmu patērēto laiku.

Jaudīga funkcionalitāte

Jaudīga funkcionalitāte

Viena no svarīgākajām RoburCAM funkcijām ir nestings — algoritms automātiskai detaļu izvietošanai uz metāla loksnes. Daudzus nestinga nosacījumus un parametrus (piemēram, vēlamo virzienu, minimālo attālumu starp detaļām u.c.) ir iespējams brīvi izvēlēties saskaņā ar ražotāja vēlmēm.

RoburCAM sistēmas funkcionalitāte piedāvā iespēju ievākt statistikas datus par dažādiem procesiem un izveidot konkrētā darbgalda iestatījumu kartes.

Pirms štancēšanas programmas vadītā darbgalda palaišanas RoburCAM piedāvā iespēju pārbaudīt, kā darbgalds veiks štancēšanu (kā alternatīvu TopPunch programmas palaišanai) un cik precīzs ir izveidotais CNC kods. Lai veiktu šādu simulāciju, tiek iestatīts ātrums un darba virsmas slāņu pārskatāmība (ģeometrija, tehnoloģiskais process, loksnes pārvietošanās ceļš u.c.). Šajā darba posmā iespējams manuāli veikt labojumus darba instrumenta trajektorijā. 

Klientu atsauksmes
Jums ir palikuši neatbildēti jautājumi?
Uzdodiet jautājumu menedžerim
scroll arrrow