Robur International
RU EN LV

Giljotīnšķēres

Elektriskās giljotīnšķēres HILALSAN PRESTIGE
1 Maximum cutting length – 3050 mm
2 Electric Guillotine Shears with Cutting Capacity 3-4 mm
3 Increased Reliability and Great price
2 modeļi
RGM-2050-3
RGM-3050-4
Profile preces
3
/5
Tehnoloģiskā elastība
4
/5
Konstrukcijas kvalitāte
4
/5
Tehnisko risinājumu līmenis
5
/5
Cena / Kvalitāte
lasīt vairāk
Hidrauliskās giljotīnšķēres HILALSAN FORCE
1 Maximum cutting length – 4080 mm
2 NC Hydraulic Guillotine Shears
3 Increased Reliability and Great price
8 modeļiem
HGM-2506
HGM-3006
HGM-3010
HGM-3013
HGM-3016
lasīt vairāk
Hidrauliskās giljotīnšķēres HILALSAN HYPER
1 Maximum cutting length – 8100 mm
2 CNC Variable Rake Hydraulic Guillotine Shears
3 Increased Reliability and Great price
17 modeļiem
AGM-3006
AGM-3010
AGM-3013
AGM-3016
AGM-3020
Profile preces
5
/5
Tehnoloģiskā elastība
5
/5
Konstrukcijas kvalitāte
5
/5
Tehnisko risinājumu līmenis
5
/5
Cena / Kvalitāte
lasīt vairāk

Giljotīnas grieznes – mehāniska ierīce materiālu šķērēšanai, kuras konstrukcijas sastāvā ir slīps, kustīgs nazis, kurš pārvietojas vienā plaknē bez slīpuma leņķa izmaiņām. Giljotīnas galvenā pielietojuma joma – lokšņu metāla sagriešana materiālu sagatavju ražošanā.

Galvenā giljotīnas tipa griežņu priekšrocība ir tas, ka griešanas brīdī uz šķērējamo materiālu izdarītais spiediens netiek pielietots visā griezuma garumā, kas samazina nepieciešamo griešanas spēku. Šādas iekārtas ir ļoti produktīvas, tomēr tās nespēj sadalīt par 20 mm biezākas loksnes. Vēl kāds ierobežojums: sarežģītu detaļu pārgriešana nav iespējama. Taču, ja nepieciešams vienkārši sašķērēt materiālu, lētāku paņēmienu atrast nav iespējams.

Uzticamas augsto tehnoloģiju hidrauliskās giljotīnas grieznes ar CNC no vadoša Eiropas ražotājuzņēmuma „Adira” atbilst visām drošības un energoefektivitātes prasībām. Izmantojot tikai vadošo Eiropas ražotāju izstrādātos komponentus, „Adira” iekārtas tiek no sākuma līdz galam izgatavotas rūpnīcā, kas atrodas Porto, Portugāles industriāli attīstītajā rietumu daļā, un tās ir 100% Eiropā ražoti produkti. Svarīga „Adira” giljotīnu priekšrocība ir lieliskā cenas/kvalitātes attiecība, kas padara šīs grieznes par pieprasītu preci vairāk, kā 40 valstu tirgū.

Par „Adira” rūpnieciskā aprīkojuma uzticamību un efektivitāti liecina visu to vadošo uzņēmumu vārdi, kuri to izmanto savās ražotnēs: NASA, „Boeing”, „LockheedMartin”, AIRBUS, OGMA, „TapAIRPortugal”, „AirFrance”, USNavy, SSAB, „ArcelorMittal”, PDVSA, „ThyssenKrupp”, „PrimaPower”, „Ursviken”, „Rofin”, „Bosch”, „Siemens”, „Bombardier”, CATERPILLAR, FIAT, PSA”PeugeotCitroen”, „Motorola”, „Blaupunkt” u.c.

scroll arrrow