Robur International
RU EN LV

Štancēšanas un lāzergriešanas iekārtas
SALVAGNINI SL4

Vērtējums prece
5
/5
Produktivitāte
5
/5
Tehnoloģiskā elastība
5
/5
Automatizācijas līmenis
5
/5
Tehnisko risinājumu līmenis
5
/5
Investīciju potenciāls
Nosūtīt pieprasījumu
Mēs nosūtīsim jums savu komerciālo piedāvājumu
Apraksts

Apvieno ātrdarbīgās štancēšanas priekšrocības ar neierobežotajām metālgriešanas iespējām ar optiskās šķiedras lāzeru. Būtiski paplašina apstrādes iespējas, it īpaši runājot par detaļām ar līklīnijas un neperpendikulārām kontūrām. Integrācija elastīgajās automatizētajās ražošanas līnijās kopā ar noliktavām un automātisko paneļu liecēju ļauj ietaupīt uz štancēšanas instrumenta rēķina un saīsināt detaļu izgatavošanas laiku. Materiāli: Melnais tērauds, nerūsējošais alumīnijs, varš, bronza.

Galvenās aprīkojuma īpatnības:

 • Augsta produktivitāte – ciklam nepieciešamā darba laika samazinājums.
 • Gatavo detaļu šķirošana.
 • Pilnīgs skeleta ...? trūkums pēc griešanas.
 • Ielāde/izlāde bez iekārtas darba cikla pārtraukšanas.
 • Ekonomisks elektroenerģijas patēriņš.
 • Integrācija automātiskajās ražošanas līnijās.
 • Darbs bez cilvēka klātbūtnes.
 • Iespējas paplašināt ražoto produktu sortimentu.
Konstrukcijas īpatnības
Specifikācija (2)

„Salvagnini” automatizācijas koncepcija

„Salvagnini” piedāvā ļoti elastīgas sistēmas, kuras spēj piemēroties jebkurām ražošanas prasībām un ir spējīgas samazināt ražošanas pašizmaksu un aktuālos izdevumus, turklāt ar visu to neatpaliekot no visjaunākajām ražošanas tendencēm un spējot īstenot viskonkurētspējīgākās ražošanas stratēģijas. Pateicoties plašajam materiāla transportēšanas iekārtu diapazonam, SL4 var darboties automātiskajā režīmā bez cilvēka klātbūtnes un ir viegli integrējams elastīgajās ražošanas sistēmās (AJS un FMS). Dažādais materiālu ielādes un gatavo preču izlādes aprīkojums ļauj optimizēt ražošanas plūsmu, izslēdzot no tās nevajadzīgās operācijas un ar tām saistītos izdevumus un tajā pašā laikā nodrošinot augstu kvalitāti un ražojumu atmaksāšanos.

Progresīva konstrukcija

Progresīva štancēšanas sistēmas konstrukcija, kurai pievienotas ātrās griešanas iespējas ar optiskās šķiedras lāzeru, griežot metālus ar biezumu līdz 4 mm. Ir aprīkota ar lūku darba galda virsmā, kas ļauj šķirot un aizsūtīt tālāk mazas gatavās detaļās, bet lielās  nodot tālāk izkraušanai vai turpmākai apstrādei ar paneļu liecēju.

Vienota konstrukcija bez apstāšanās instrumenta nomaiņai: daudzfunkciju štances galviņa

Uzņēmuma „Salvagnini” patentētajai daudzfunkciju štances galviņai ir matrices tipa konstrukcija, kurā izvietotās štancēšanas stacijas aprīkotas ar visiem ražošanai nepieciešamajiem instrumentiem. Atšķirībā no tradicionālajām štancēšanas iekārtām, kurās tiek izmantota viena prese un mehānisms, kurš automātiski novieto puansonus un matrices darba pozīcijā, S4Xe iekārtā vienlaicīgi darbojas tik daudzas preses, cik daudz tai ir instrumentu (līdz pat 96-šiem instrumentiem). Tā rezultātā katrs instruments var darboties gan neatkarīgi, gan kombinēto operāciju sastāvā bez apstāšanās instrumenta nomaiņai. Šāds štances galviņas princips ar atsevišķu presi katrai funkcijai ļauj S4Xe sistēmai atrasties ārpus konkurences, kā attiecībā uz darba cikla laiku, tā attiecībā uz instrumenta nolietojuma termiņiem. Uzņēmums „Salvagnini” piedāvā 5 dažādas daudzfunkciju štances galviņas konfigurācijas ar atšķirīgu pozīciju skaitu, lai iekārta varētu atbilst visdažādākajām klientu ražotņu tehniskajām vajadzībām.  

Automātiska paātrinājumu un palēninājumu regulēšana, cikla ilguma samazināšana

Manipulators („Salvagnini” patents) pārvietojas pa vadotnēm, kuras stingri nostiprinātas C-veida konstrukcijas apakšējā daļā, tādējādi paaugstinot pozicionēšanas precizitāti. Tas ir aprīkots ar vieglu, kustīgu mehānisko satvērēju ar 9 satveršanas elementiem un 9 mehāniskiem bāzēšanas balstiem, lai nodrošinātu precīzu centrēšanu un augstu apstrādes procesa drošību. Manipulatoru darbina divi pāri komutējošu bezkontakta motoru: viens pāris izmanto uzņēmuma izstrādāto „handover” („nodošana” ar zobstieņa kustību no viena dzinēja uz otru ) kinemātisko ķēdi, bet otrs pāris – neatkarīgo dzinēju sinhronās vadības loģiku. Tāds risinājums sniedz sekojošās priekšrocības: 

 • Ievērojama dinamikas un manipulatora maksimālā ātruma paaugstināšanos.
 • Cikla laika saīsināšanos, līdz ar to paaugstinot iekārtas produktivitāti.
 • Augstas apstrādes precizitātes nodrošināšanu, pateicoties ideāli nobalansētajai slodzei uz asīm.
 • Dinamisko raksturlielumu uzlabošanos pat apstrādājot biezas loksnes un darot to ar „40” tipa mašīnām (kuras apstrādā 4 m garas loksnes).
 • Augstas precizitātes saglabāšanu visa ceļa garumā.

Instrumentu nomaiņa

Instrumentu nomaiņa, ja tādu prasa ražošanas specifika, aizņem tikai dažas minūtes. Tā ietver instrumentu turētāja magazīnas atbrīvošanu, kura pārvietojas pa trapecveidīgajām vadotnēm, puansona un matrices nomaiņu un magazīnas uzstādīšanu atpakaļ vietā.

Griešana ar optiskās šķiedras lāzeru

Lāzergriešanas tehnoloģijas elastība un ātrums atceļ visus ierobežojumus, kas saistīti ar ģeometriju un griešanas atlikumiem, kā arī samazina operāciju veikšanas un apkalpošanas izmaksas. SL4 izmanto optiskās šķiedras lāzeru ar 2000 V avotu, kas ļauj panākt augstu lineāro griešanas ātrumu, kā arī absolūtu precizitāti, apstrādājot sarežģītas detaļu kontūras.

Plašs apstrādājamo materiālu diapazons

Pateicoties optiskajai šķiedrai raksturīgajam viļņa garumam, sistēma SL4 ļauj:

 • Efektīvi veikt  tādu augstas atstarojamības materiālu griešanu, kā augstas tīrības alumīnija sakausējumi, varš un misiņš, kuri ar grūtībām padodas apstrādei ar tradicionālajām CO2 izmantojošajām sistēmām.
 • Nodrošināt augstus ātruma rādītājus kopā ar lielisku kvalitāti, griežot tādus materiālus, kā cinkotais un galvanizētais tērauds.

Elektronu avots: zems elektroenerģijas patēriņš, nulles tehniskā apkope

Salīdzinājumā ar tradicionālo CO2 starojuma avotu, optiskās šķiedras avots ļauj samazināt nepieciešamību pēc elektroenerģijas par vairāk, kā 70%, samazinot ekspluatācijas izdevumus par vairāk, kā 50%. Uzsilšanas laiks  un energopatēriņs ir tuvu nullei; visas sistēmas elektroenerģijas patēriņš (mašīnas, lāzera starojuma elektronu avota ar 3 kW jaudu, saldētāja un pievienoto staciju) gaidīšanas režīmā vienmēr ir mazāks par 5 kW.

Materiālu ielādes iekārtas

Štancēšanas un apgriešanas centrs SL4 var darboties kopā ar lielu skaitu dažāda veida ielādes iekārtu: sākot no padeves konveijera līdz automātiskajam savācējam, automātiski apkalpojamajām torņveida noliktavām – kā ar vienu torni atsevišķām loksnēm, tā vairāktorņu sistēmas paletēm ar loksnēm. MV noliktava ir automatizēta lokšņu paku glabātava, kuras funkcijās ietilpst atsevišķu lokšņu padošana iekārtai paralēli citu uzdevumu veikšanai. Tāds risinājums glabātavu jomā apmierina plašu vajadzību klāstu, izslēdzot nevajadzīgo materiāla pārvietošanu un vienkāršojot detaļu komplektu ražošanu, kurā tiek izmantoti dažādi izmēri un materiāli.

Produkcijas izlādes iekārtas

Loksnes pēc apstrādes ar štanci un/vai griezēju var tikt automātiski nosūtītas uz dažādām savākšanas kārbām, uz buferi vai uz vienu vai vairākiem krāvējiem, uz pagaidu noliktavām vai nepastarpināti uz citiem apstrādes centriem. Pagaidu noliktava starpposmā ideāli noder, lai vienmērīgi sadalītu ražošanas procesu, strādājot ar ražošanas līniju. Detaļa pēc izlādes no SL4 nonāk uz viena no noliktavas plauktiem un tiek pareizi pozicionēta, pateicoties metāla balsta elementam. Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem risinājumiem, „Salvagnini” pagaidu noliktava neizmanto principu LIFO („last in – first out”, jeb „pēdējais iekšā, pirmais ārā”), bet atkarībā no sekojošā ražošanas plūsmā paredzētā procesa veic pozicionēšanu tā, ka plaukts ar vajadzīgajām detaļām atrodas pretī nākamā procesa padeves konveijeram. Koordinātu izkraušanas robots MC satver štancētās/sagrieztās loksnes un novieto tās uz viena vai vairākiem galdiem ar divu ar piesūcekņiem aprīkotu satveršanas mehānisma taustekļu palīdzību, kuri tiek  pārvietoti pa balsta siju un var pagriezties ap vertikālo asi. Iespēja pagriezt manipulatorus ļauj sakraut detaļas, nodrošinot to orientāciju atbilstoši paredzamajiem turpmākās apstrādes posmiem. Abi manipulatori var darboties, kā atsevišķi, tā vienlaicīgi atkarībā no pārvietojamās detaļas izmēra.  

SL4 programmnodrošinājums

„Salvagnini” tradicionāli piegādā savas iekārtas aprīkotas ar jaudīgo, uzticamo, ērto un moderno programmnodrošinājumu, kuru nosacīti var iedalīt 3 apakšgrupās:

 • Mašīnas programmnodrošinājums: ērtākai mijiedarbībai.
 • Biroja programmnodrošinājums: padara programmēšanu vienkāršu un automatizētu.
 • Tehnoloģiskā procesa programmnodrošinājums: ražošanas procesu koordinēšanai un resursu pārvaldībai.
 
Specifikācija SALVAGNINI SL4.30 SALVAGNINI SL4.40
Maksimala griezeja kapacitate 40 kg/mm (terauds) 3048 x 1650 4268 x 1650
Maksimala loksnes diagonale (ar kadu pielaujama sagataves rotacija), mm 3470 4532
Minimalie loksnes izmeri (X x Y koordinatas), mm x mm 370 x 300 370 x 300
Caursisanas tehnologija Multiprese galva Multiprese galva
Daudzcilindru galvinas apzimejums un instrumenta poziciju skaits H2/76; H3/96; H4/72; H5/64; H6/84 H2/76; H3/96; H4/72; H5/64; H6/84
Caurumsisanas instrumenta nomainas laiks, sek. 0 0
Iespeja vienlaikus izmantot divus vai vairak instrumentus
Minimalais materiala biezums, mm 0,5 0,5
Maksimalais summarais parvietosanas atrums pa divam koordinatam, m/min 5,0 5,0
Maksimalais biezums nerusejosajam teraudam (680 MPa). mm 4,0 4,0
Maksimalais biezums aluminijam (200 MPa), mm 4,0 4,0
Zagesanas tehnologija lāzera griešana lāzera griešana
Avota tips šķiedra šķiedra
Energijas avota jauda, W 2000 2000
Maksimalais caursisanas biezums, mm 5,0 5,0
Maksimalais zagesanas biezums nerusejosajam teraudam (680 MPa), mm 3,5 3,5
Maksimalais zagesanas biezums aluminijam (200 MPa), mm 2,0 2,0
Maksimalais atrums (pacelsanas un nolaisanas), mm/s 132 132
Maksimalais sagataves parvietosanas atrums pa X koordinatu asi, m/min 96 96
Maksimalais darbvarstas atrums, apgr./min 163 163
Maksimalais spiediens, t 30 30
Maksimala X koordinatas atrkustiba, m/c2 15 15
Cikla laika patereta elektroenergija, kW 21,6 21,6
 
Konstrukcijas īpatnības

„Salvagnini” automatizācijas koncepcija

„Salvagnini” piedāvā ļoti elastīgas sistēmas, kuras spēj piemēroties jebkurām ražošanas prasībām un ir spējīgas samazināt ražošanas pašizmaksu un aktuālos izdevumus, turklāt ar visu to neatpaliekot no visjaunākajām ražošanas tendencēm un spējot īstenot viskonkurētspējīgākās ražošanas stratēģijas. Pateicoties plašajam materiāla transportēšanas iekārtu diapazonam, SL4 var darboties automātiskajā režīmā bez cilvēka klātbūtnes un ir viegli integrējams elastīgajās ražošanas sistēmās (AJS un FMS). Dažādais materiālu ielādes un gatavo preču izlādes aprīkojums ļauj optimizēt ražošanas plūsmu, izslēdzot no tās nevajadzīgās operācijas un ar tām saistītos izdevumus un tajā pašā laikā nodrošinot augstu kvalitāti un ražojumu atmaksāšanos.

Progresīva konstrukcija

Progresīva štancēšanas sistēmas konstrukcija, kurai pievienotas ātrās griešanas iespējas ar optiskās šķiedras lāzeru, griežot metālus ar biezumu līdz 4 mm. Ir aprīkota ar lūku darba galda virsmā, kas ļauj šķirot un aizsūtīt tālāk mazas gatavās detaļās, bet lielās  nodot tālāk izkraušanai vai turpmākai apstrādei ar paneļu liecēju.

Vienota konstrukcija bez apstāšanās instrumenta nomaiņai: daudzfunkciju štances galviņa

Uzņēmuma „Salvagnini” patentētajai daudzfunkciju štances galviņai ir matrices tipa konstrukcija, kurā izvietotās štancēšanas stacijas aprīkotas ar visiem ražošanai nepieciešamajiem instrumentiem. Atšķirībā no tradicionālajām štancēšanas iekārtām, kurās tiek izmantota viena prese un mehānisms, kurš automātiski novieto puansonus un matrices darba pozīcijā, S4Xe iekārtā vienlaicīgi darbojas tik daudzas preses, cik daudz tai ir instrumentu (līdz pat 96-šiem instrumentiem). Tā rezultātā katrs instruments var darboties gan neatkarīgi, gan kombinēto operāciju sastāvā bez apstāšanās instrumenta nomaiņai. Šāds štances galviņas princips ar atsevišķu presi katrai funkcijai ļauj S4Xe sistēmai atrasties ārpus konkurences, kā attiecībā uz darba cikla laiku, tā attiecībā uz instrumenta nolietojuma termiņiem. Uzņēmums „Salvagnini” piedāvā 5 dažādas daudzfunkciju štances galviņas konfigurācijas ar atšķirīgu pozīciju skaitu, lai iekārta varētu atbilst visdažādākajām klientu ražotņu tehniskajām vajadzībām.  

Automātiska paātrinājumu un palēninājumu regulēšana, cikla ilguma samazināšana

Manipulators („Salvagnini” patents) pārvietojas pa vadotnēm, kuras stingri nostiprinātas C-veida konstrukcijas apakšējā daļā, tādējādi paaugstinot pozicionēšanas precizitāti. Tas ir aprīkots ar vieglu, kustīgu mehānisko satvērēju ar 9 satveršanas elementiem un 9 mehāniskiem bāzēšanas balstiem, lai nodrošinātu precīzu centrēšanu un augstu apstrādes procesa drošību. Manipulatoru darbina divi pāri komutējošu bezkontakta motoru: viens pāris izmanto uzņēmuma izstrādāto „handover” („nodošana” ar zobstieņa kustību no viena dzinēja uz otru ) kinemātisko ķēdi, bet otrs pāris – neatkarīgo dzinēju sinhronās vadības loģiku. Tāds risinājums sniedz sekojošās priekšrocības: 

 • Ievērojama dinamikas un manipulatora maksimālā ātruma paaugstināšanos.
 • Cikla laika saīsināšanos, līdz ar to paaugstinot iekārtas produktivitāti.
 • Augstas apstrādes precizitātes nodrošināšanu, pateicoties ideāli nobalansētajai slodzei uz asīm.
 • Dinamisko raksturlielumu uzlabošanos pat apstrādājot biezas loksnes un darot to ar „40” tipa mašīnām (kuras apstrādā 4 m garas loksnes).
 • Augstas precizitātes saglabāšanu visa ceļa garumā.

Instrumentu nomaiņa

Instrumentu nomaiņa, ja tādu prasa ražošanas specifika, aizņem tikai dažas minūtes. Tā ietver instrumentu turētāja magazīnas atbrīvošanu, kura pārvietojas pa trapecveidīgajām vadotnēm, puansona un matrices nomaiņu un magazīnas uzstādīšanu atpakaļ vietā.

Griešana ar optiskās šķiedras lāzeru

Lāzergriešanas tehnoloģijas elastība un ātrums atceļ visus ierobežojumus, kas saistīti ar ģeometriju un griešanas atlikumiem, kā arī samazina operāciju veikšanas un apkalpošanas izmaksas. SL4 izmanto optiskās šķiedras lāzeru ar 2000 V avotu, kas ļauj panākt augstu lineāro griešanas ātrumu, kā arī absolūtu precizitāti, apstrādājot sarežģītas detaļu kontūras.

Plašs apstrādājamo materiālu diapazons

Pateicoties optiskajai šķiedrai raksturīgajam viļņa garumam, sistēma SL4 ļauj:

 • Efektīvi veikt  tādu augstas atstarojamības materiālu griešanu, kā augstas tīrības alumīnija sakausējumi, varš un misiņš, kuri ar grūtībām padodas apstrādei ar tradicionālajām CO2 izmantojošajām sistēmām.
 • Nodrošināt augstus ātruma rādītājus kopā ar lielisku kvalitāti, griežot tādus materiālus, kā cinkotais un galvanizētais tērauds.

Elektronu avots: zems elektroenerģijas patēriņš, nulles tehniskā apkope

Salīdzinājumā ar tradicionālo CO2 starojuma avotu, optiskās šķiedras avots ļauj samazināt nepieciešamību pēc elektroenerģijas par vairāk, kā 70%, samazinot ekspluatācijas izdevumus par vairāk, kā 50%. Uzsilšanas laiks  un energopatēriņs ir tuvu nullei; visas sistēmas elektroenerģijas patēriņš (mašīnas, lāzera starojuma elektronu avota ar 3 kW jaudu, saldētāja un pievienoto staciju) gaidīšanas režīmā vienmēr ir mazāks par 5 kW.

Materiālu ielādes iekārtas

Štancēšanas un apgriešanas centrs SL4 var darboties kopā ar lielu skaitu dažāda veida ielādes iekārtu: sākot no padeves konveijera līdz automātiskajam savācējam, automātiski apkalpojamajām torņveida noliktavām – kā ar vienu torni atsevišķām loksnēm, tā vairāktorņu sistēmas paletēm ar loksnēm. MV noliktava ir automatizēta lokšņu paku glabātava, kuras funkcijās ietilpst atsevišķu lokšņu padošana iekārtai paralēli citu uzdevumu veikšanai. Tāds risinājums glabātavu jomā apmierina plašu vajadzību klāstu, izslēdzot nevajadzīgo materiāla pārvietošanu un vienkāršojot detaļu komplektu ražošanu, kurā tiek izmantoti dažādi izmēri un materiāli.

Produkcijas izlādes iekārtas

Loksnes pēc apstrādes ar štanci un/vai griezēju var tikt automātiski nosūtītas uz dažādām savākšanas kārbām, uz buferi vai uz vienu vai vairākiem krāvējiem, uz pagaidu noliktavām vai nepastarpināti uz citiem apstrādes centriem. Pagaidu noliktava starpposmā ideāli noder, lai vienmērīgi sadalītu ražošanas procesu, strādājot ar ražošanas līniju. Detaļa pēc izlādes no SL4 nonāk uz viena no noliktavas plauktiem un tiek pareizi pozicionēta, pateicoties metāla balsta elementam. Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem risinājumiem, „Salvagnini” pagaidu noliktava neizmanto principu LIFO („last in – first out”, jeb „pēdējais iekšā, pirmais ārā”), bet atkarībā no sekojošā ražošanas plūsmā paredzētā procesa veic pozicionēšanu tā, ka plaukts ar vajadzīgajām detaļām atrodas pretī nākamā procesa padeves konveijeram. Koordinātu izkraušanas robots MC satver štancētās/sagrieztās loksnes un novieto tās uz viena vai vairākiem galdiem ar divu ar piesūcekņiem aprīkotu satveršanas mehānisma taustekļu palīdzību, kuri tiek  pārvietoti pa balsta siju un var pagriezties ap vertikālo asi. Iespēja pagriezt manipulatorus ļauj sakraut detaļas, nodrošinot to orientāciju atbilstoši paredzamajiem turpmākās apstrādes posmiem. Abi manipulatori var darboties, kā atsevišķi, tā vienlaicīgi atkarībā no pārvietojamās detaļas izmēra.  

SL4 programmnodrošinājums

„Salvagnini” tradicionāli piegādā savas iekārtas aprīkotas ar jaudīgo, uzticamo, ērto un moderno programmnodrošinājumu, kuru nosacīti var iedalīt 3 apakšgrupās:

 • Mašīnas programmnodrošinājums: ērtākai mijiedarbībai.
 • Biroja programmnodrošinājums: padara programmēšanu vienkāršu un automatizētu.
 • Tehnoloģiskā procesa programmnodrošinājums: ražošanas procesu koordinēšanai un resursu pārvaldībai.
Rādīt vairāk 9
Specifikācija
Informācija ir pieejama
pilnīgākā versijā
Modeļu rinda
SALVAGNINI SL4.30
3470 Maksimala loksnes diagonale (ar kadu pielaujama sagataves rotacija), mm
0,5 Minimalais materiala biezums, mm
21,6 Cikla laika patereta elektroenergija, kW
SALVAGNINI SL4.40
4532 Maksimala loksnes diagonale (ar kadu pielaujama sagataves rotacija), mm
0,5 Minimalais materiala biezums, mm
21,6 Cikla laika patereta elektroenergija, kW
Modeļu rinda (2)
līdzīgas preces (1)
Ražotājs

Sākot no 1963.gada, uzņēmums „Salvagnini” ieņem būtisku vietu elastīgās automatizācijas nozarē pateicoties tā ražotajām visaugstākā līmeņa lokšņu apstrādes sistēmām, kuras radītas, lai atbilstu visdažādāko pasūtītāju prasībām visatšķirīgākajās pielietojuma jomās.

līdzīgas preces
Jums ir palikuši neatbildēti jautājumi?
Uzdodiet jautājumu menedžerim

Aizpildot šo veidlapu, jūs brīvprātīgi iesniedzat kompānijai savus personas datus. Jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis). Jums jebkurā laikā ir tiesības pieprasīt informāciju par jūsu personas datu izmantošanu, kā arī prasīt dzēst jūsu datus.

scroll arrrow