Robur International
RU EN LV

Automātiskie paneļu liecēji
SALVAGNINI P4

Vērtējums prece
5
/5
Produktivitāte
5
/5
Precizitāte un atkārtojamība
5
/5
Tehnoloģiskā elastība
5
/5
Tehnisko risinājumu līmenis
5
/5
Investīciju potenciāls
Nosūtīt pieprasījumu
Mēs nosūtīsim jums savu komerciālo piedāvājumu
Apraksts

SALVAGNINIP4Xe: Ideāla tehnoloģiju koncentrācija un līdzsvars

Sistēmas ar paaugstinātiem elastības, produktivitātes un automatizācijas līmeņiem, kuras ļauj izgatavot plašu paneļu spektru, izmantojot 4 universālus locīšanas instrumentus. Iekārtas spēj adaptēties un automātiski kompensē ikvienu novirzi no cikla, kas ļauj minimizēt ražošanas atlikumu apjomu. Visoptimālākie risinājumi, arī lai darbotos vienas ražošanas līnijas ietvaros kopā ar štancēšanas iekārtām. Pateicoties oriģinālajam locīšanas algoritmam, ir iespējams sasniegt visaugstāko precizitātes un ātruma līmeni, nodrošinot neticami augstu kvalitātes līmeni gatavajiem izstrādājumiem. P4: jūsu lēmums strādāt ar vislabāko!​

Galvenās aprīkojuma īpatnības:

 • Darbs bez operatora iejaukšanās.
 • Universāls locīšanas instruments.
 • Nulles pāriestatīšanas laiks (izmantojot ABA).
 • Zīmola izstrādāta tehnoloģija ABTTM.
 • Detaļu komplektu ražošana.
 • Bagātīga opciju izvēle.
 • Integrācija automātiskajā ražošanas līnijā.
 • Vidējais elektrības patēriņš 9 kW.
Konstrukcijas īpatnības
Specifikācija

Nekādu laika zudumu: tikai viena centrēšana citu operāciju veikšanas laikā

„Salvagnini” paneļu liecēju loksnes centrēšanas princips ir būtiska priekšrocība salīdzinājumā ar sarežģītajām tehnoloģijām, jo sagatave tiek centrēta tikai vienu reizi apstrādes cikla sākumā. Ar P4Xe, ielādes cikli un centrēšana tiek veikta neredzamajā laikā, pateicoties „lidojošajiem” ratiņiem, kuri pēc sagataves padošanas atgriežas gaidīšanas pozīcijā centrēšanas cikla laikā. Pateicoties tam, ka bāzēšanas sistēmas balsti tiek pielāgoti sagataves izgriezumiem, gatavā paneļa izmēri vienmēr ir pareizi, jo ikviena sagataves novirze tiek novērsta līdz ar pirmā liekuma izdarīšanu. 

Universālais locīšanas instruments ar nulles pāriestatīšanas laiku

Liecējprese ir „Salvagnini” paneļu liecēja P4Xe funkcionālā sirds un tā sastāv no:

 • Izturīgas statnes, uz kuras uzstādīts augšējais loksnes piespiedējs.
 • Locīšanas agregāta (locīšanas asmeņu turētāja) C-veidīgās konstrukcijas ar augšējiem un apakšējiem asmeņiem, kā arī papildus instrumentiem (CLA, CUT).
 • Balsta piespiedēja, kas stingri savienots ar statni un kopā ar augšējo loksnes piespiedēju cieši satur loksni locīšanas asmeņu veiktās liekšanas laikā.

Augšējais loksnes piespiedējs: vienots risinājums visiem ražošanas uzdevumiem

„Salvagnini” paneļu liecējos loksnes piespiedējs maina savu konfigurāciju atbilstoši izgatavojamā paneļa izmēriem. Locīšanas asmeņi ir universāli, jo tikai augšējais loksnes piespiedējs automātiski pārveido savus izmērus paneļa satveršanai un liekumu atšķirības veidošanai. Piespiedēja garums var tikt uzstādīts ar 5 mm soli, no minimālā līdz maksimālajam. Centrālajam segmentam ir atbilstošs profils, kas nodrošina maksimālu manipulatora kustību.

Automātiskā versija momentālai pāriestatīšanai, kas pazīstama, kā ABA (Automatic Bankholder Adjustment), ir uzstādīta visiem iekārtas **16 modeļiem. Programmējamais loksnes piespiedējs ar automātiskās pāriestatīšanas funkciju U1 tiek uzstādīts modelim P4Xe-2725, kur tas, līdzīgi ABA, veic instrumenta pāriestatīšanu „neredzamajā” laikā. Lietojot šo sistēmu, piespiedēja pāriestatīšana tiek veikta „neredzamajā” darba laikā, kamēr notiek darba cikls, un neprasa darba apturēšanu.

Rokas vadības versija MLA (Manual Lenght Adjustment) ļauj ātri un viegli veikt pāriestatījumus, ievietojot/izņemot noteiktu daudzumu modulāro segmentu un pārvietojot gala segmentus gar balstiem.

Instrumenti īpašām operācijām

Reizēm īpašie ražošanas uzdevumi, tādi, kā slēgto profilu vai sarežģītas uzbūves paneļu apstrāde, prasa īpašu instrumentu izmantošanu, piemēram, kā opcijas T vai P un CLA. Opcija T (P4Xe-2725) vai P (P4Xe-**16) – tas ir mehānisms, kurš spēj ātri automātiski ievadīt loksni zem piespiedēja un padot palīginstrumentus. CLA instrumenti tiek izvēlēti, vadoties pēc nepieciešamā garuma un ātri automātiski ievadīti un izvadīti zonā starp sagatavi un loksnes piespiedēju. Tos izmanto tādu liekumu veidošanai, kuru garums ir mazāks par tās loksnes malas garumu, uz kuras tie atrodas. CLA asmeņi var būt pozitīvi (liekumiem virzienā uz augšu) vai negatīvi (liekumiem virzienā uz leju).

Locīšana: ātra, viegla, un ekonomiska

Manipulators pārvieto metāla loksni pa horizontālu virsmu. Karuseļa iekārta, ar ko aprīkots manipulators, ātri un precīzi pagriež loksni ar liecamo pusi pret liecējpresi. Augšējais piespiedējs cieši notur loksni uzdotajā pozīcijā. Locīšanas agregāts ar locīšanas asmeņu palīdzību ātrā secībā izliec nepieciešamo liekumu skaitu virzienā uz augšu vai uz leju.

Manipulators: paaugstināta precizitāte un universālums

Sagatave kustas, tiek satverta un pagriezta attiecīgi ar manipulatora, loksnes piespiedēja un karuseļa iekārtas palīdzību. Loksnes pārvietošana visa apstrādes cikla laikā notiek ātri un pilnībā automātiski. Iespēja regulēt augšējā loksnes piespiedēja nolaišanos ļauj saīsināt cikla laiku un kontrolēt piespiešanas stiprumu. Inovatīvā struktūra un digitālais piedziņas mehānisms, kas vada visjaunākās paaudzes elektromotorus, nozīmē to, ka loksnes satveršanas un pagriešanas precizitāte saglabājas visa paneļu liekšanas iekārtas darba mūža garumā. Karuseļa iekārtas piespiedēja kvalitāti garantē izšķirtspēja 0,01°, kas palielina ražošanas elastību un ļauj apstrādāt pat daudzšķautņainus paneļus.

ABT™ tehnoloģija

Dažādas materiāla partijas ļoti bieži dod atšķirīgus locīšanas rezultātus, kuri tāpat ir atkarīgi no mainīgajiem atmosfēriskajiem nosacījumiem (temperatūras). Iekārtas sastāvdaļu temperatūras izmaiņu radītie lineārie paplašinājumi ietekmē ražoto detaļu kvalitāti un prasa pastāvīgu programmu korekciju, tā novedot pie ievērojama daudzuma brāķa. Lai garantētu savu paneļu liecēju nemainīgu precizitāti un uzlabotu to produktivitāti, „Salvagnini” ieviesa pašu izstrādātu tehnoloģiju, kas pazīstama, kā ABT™ (Advanced Bending Technology – uzlabotā locīšanas tehnoloģija). Šī komponentu, formulu, algoritmu un iekārtu izlase ir apvienota ar mērķi iegūt nepārspētu kvalitāti kopā ar zemu elektroenerģijas patēriņa un aizņemot minimālu platību.

Vienkārša programmēšana pat ļoti sarežģītas locīšanas veikšanai

„Salvagnini Console.” Galvenais vadības modulis, kurš ļauj sastādīt, rediģēt un palaist programmas nepastarpināti ar lietotājam draudzīgas grafiskas saskarnes palīdzību.

„Maintenance Manager.” Datubāze, kura analizē sistēmas komponentu kustības un darba ciklu, nodrošinot vienkāršu un sakārtotu tehniskās apkopes vadību.

JOBP4Xe. Programmnodrošinājums, kurš dinamiski programmē ikdienas ražošanu: operatora var uz displeja izveidot programmas secību, tā sauktos Uzdevumus (vai sarakstu). JOBP4Xe ļauj realizēt, sagatavot un mainīt vairākus Uzdevumus vienlaikus ar pašreizējā Uzdevuma izpildi.

„Easy Data.” Tas ir iebūvēts programmnodrošinājums darbgalda diagnostikai, kas ietver sevī tehniskās dokumentācijas izskatīšanas opciju. EasyData piegādā informāciju par katru „Salvagnini” CNC vadības programmas pārvaldīto komponentu, izmantojot fotogrāfijas, detaļu kodus un automātiskos filtrus. Elektriskās un/vai hidrauliskās sistēmas shēmas var apskatīt parādītas ar galvenās vadības konsoles palīdzību. Operators var:

 • Atrast šajās shēmās specifisku tekstu vai kodu.
 • Pievienot savas piezīmes vai foto attēlu arhīvam.
 • Izdrukāt vienu vai vairākas shēmas PDF vai JPG formātā.

Ielādes/izlādes sistēmas

Sagatavju ielādi P4Xe paneļu liecējos var veikt manuāli (ar HPT) vai automātiski. Automātiskais ielādes krāvējs PCD paceļ loksnes no sagatavju pakas un padod tās paneļu liecējam neredzamajā laikā (tas ir, iekārtas darba cikla norises laikā). PDC tāpat ir izmantojams, kā lokšņu pārvietotājs no štancēšanas/apgriešanas sistēmas S4 tajā pašā laikā. Tāpat ir pieejami automātiskās ielādes risinājumi no kompaktajām (MVP) vai paplašinātajām (MV) torņveida noliktavām. Pašu izstrādātais programmnodrošinājums PackModus nodrošina pilnībā sabalansētu ražošanu un optimāli pārvalda visas savienojošās stacijas, tādējādi ļaujot ražošanas līnijai darboties bez apstāšanās.

Paneļu liecēji P4Xe ir lieliski sagatavoti tam, lai to komplektāciju papildinātu ar manuālajām, automatizētajām un robotizētajām kraušanas iekārtām. Vispopulārākās paneļu liecēju izlādēšanas sistēmas:

 • Manuālā: operators paņem izliekto detaļu un aiznes to uz vajadzīgo vietu.
 • Automātiskā: pieslēgtais aprīkojums automātiski pārvieto detaļu uz nākamo iecirkni (metināšanai, montāžai vai krāsošanai).
 • Robotizētā ar izkraušanu uz paletēm: robots izkrauj gatavās detaļas un novieto tās uz paletēm.
 
Specifikācija Salvagnini Р4lean-2116 Salvagnini Р4lean-2516 Salvagnini Р4lean-3216 Salvagnini Р4lean-3816 Salvagnini Р4lean-2520 Salvagnini Р4lean-2225 Salvagnini Р4lean-3125
Maksimalais slipejamas virsmas diametrs, mm 2495 2795 3495 3990 3050 2815 3495
Maksimalais biezums, melnais terauds (700Н/mm?), mm 1524 1524 1524 1524 1524 1524 1524
Maks. pielaujama rotacijas diagonale, mm 2500 2800 3500 4000 3200 2820 3500
Maksimalais ienakosas loksnes garums, mm 2180 2500 3200 400-3200 2500 2200 3100
Maksimalais locisanas augstums, mm 165 165 165 165 203 254 254
Minimalais biezums, mm 0.5 0.5 0.5 0.5 0.5 0.5 0.5
Videjais energijas paterins, kW 6 14 14 14 20 20
Maks. biezums un locisanas lenkis teraudam, UTS 410 Н/mm2, mm 3.2 (± 90°) / 2.5 (± 120°) / 2.1 (± 135°) 3.2 (± 90°) / 2.5 (± 120°) / 2.1 (± 135°) 3.2 (± 90°) / 2.5 (± 130°) / 2.1 (± 135°) 3.2 (± 90°) / 2.5 (± 130°) / 2.1 (± 135°), 2.5 (± 125°) / 2.1 (± 130°) / 1.6 (± 135°) 3.2 (± 90°) / 2.5 (± 130°) / 2.1 (± 135°) 3.2 (± 90°) / 2.3 (± 135°) 3.2 (± 90°) / 2.3 (± 135°)
Maks. biezums un locisanas lenkis aluminijam UTS 265 Н/mm2, mm 4.0 (± 120°) / 3.5 (± 130°) 4.0 (± 120°) / 3.5 (± 130°) / 3.0 (± 135°) 4.0 (± 120°) / 3.5 (± 130°) / 3.0 (± 135°) 4.0 (± 120°) / 3.5 (± 130°) / 3.0 (± 135°) 4.0 (± 120°) / 3.5 (± 130°) / 3.0 (± 135°) 4.0 (± 90°) / 2.3 (± 130°) 4.0 (± 90°) / 2.3 (± 130°)
Maksimalais loksnes biezums ar palielinatu skavu atverumu, mm 4 4 4 3.2 4 4
Maks. biezums un locisanas lenkis nerusejosajam teraudam, UTS 660 Н/mm2, mm 2.5 (± 90°) / 2.1 (± 120°) / 1.6 (± 130°) 2.5 (± 90°) / 2.1 (± 125°) / 1.6 (± 135°) 2.5 (± 90°) / 2.1 (± 125°) / 1.6 (± 135°) 2.5 (± 90°) / 2.1 (± 125°) / 1.6 (± 135°) 2.5 (± 90°) / 2.1 (± 125°) / 1.6 (± 135°) 2.0 (± 90°) / 1.6 (± 130°) 2.0 (± 90°) / 1.6 (± 130°)
Maksimalais padeves attalums, mm 330 660 660 660 660 440 510
Maksimalais locisanas spiediens (blades), kN 530 1060 1060 1060 1060 660 780
 
Konstrukcijas īpatnības

Nekādu laika zudumu: tikai viena centrēšana citu operāciju veikšanas laikā

„Salvagnini” paneļu liecēju loksnes centrēšanas princips ir būtiska priekšrocība salīdzinājumā ar sarežģītajām tehnoloģijām, jo sagatave tiek centrēta tikai vienu reizi apstrādes cikla sākumā. Ar P4Xe, ielādes cikli un centrēšana tiek veikta neredzamajā laikā, pateicoties „lidojošajiem” ratiņiem, kuri pēc sagataves padošanas atgriežas gaidīšanas pozīcijā centrēšanas cikla laikā. Pateicoties tam, ka bāzēšanas sistēmas balsti tiek pielāgoti sagataves izgriezumiem, gatavā paneļa izmēri vienmēr ir pareizi, jo ikviena sagataves novirze tiek novērsta līdz ar pirmā liekuma izdarīšanu. 

Universālais locīšanas instruments ar nulles pāriestatīšanas laiku

Liecējprese ir „Salvagnini” paneļu liecēja P4Xe funkcionālā sirds un tā sastāv no:

 • Izturīgas statnes, uz kuras uzstādīts augšējais loksnes piespiedējs.
 • Locīšanas agregāta (locīšanas asmeņu turētāja) C-veidīgās konstrukcijas ar augšējiem un apakšējiem asmeņiem, kā arī papildus instrumentiem (CLA, CUT).
 • Balsta piespiedēja, kas stingri savienots ar statni un kopā ar augšējo loksnes piespiedēju cieši satur loksni locīšanas asmeņu veiktās liekšanas laikā.

Augšējais loksnes piespiedējs: vienots risinājums visiem ražošanas uzdevumiem

„Salvagnini” paneļu liecējos loksnes piespiedējs maina savu konfigurāciju atbilstoši izgatavojamā paneļa izmēriem. Locīšanas asmeņi ir universāli, jo tikai augšējais loksnes piespiedējs automātiski pārveido savus izmērus paneļa satveršanai un liekumu atšķirības veidošanai. Piespiedēja garums var tikt uzstādīts ar 5 mm soli, no minimālā līdz maksimālajam. Centrālajam segmentam ir atbilstošs profils, kas nodrošina maksimālu manipulatora kustību.

Automātiskā versija momentālai pāriestatīšanai, kas pazīstama, kā ABA (Automatic Bankholder Adjustment), ir uzstādīta visiem iekārtas **16 modeļiem. Programmējamais loksnes piespiedējs ar automātiskās pāriestatīšanas funkciju U1 tiek uzstādīts modelim P4Xe-2725, kur tas, līdzīgi ABA, veic instrumenta pāriestatīšanu „neredzamajā” laikā. Lietojot šo sistēmu, piespiedēja pāriestatīšana tiek veikta „neredzamajā” darba laikā, kamēr notiek darba cikls, un neprasa darba apturēšanu.

Rokas vadības versija MLA (Manual Lenght Adjustment) ļauj ātri un viegli veikt pāriestatījumus, ievietojot/izņemot noteiktu daudzumu modulāro segmentu un pārvietojot gala segmentus gar balstiem.

Instrumenti īpašām operācijām

Reizēm īpašie ražošanas uzdevumi, tādi, kā slēgto profilu vai sarežģītas uzbūves paneļu apstrāde, prasa īpašu instrumentu izmantošanu, piemēram, kā opcijas T vai P un CLA. Opcija T (P4Xe-2725) vai P (P4Xe-**16) – tas ir mehānisms, kurš spēj ātri automātiski ievadīt loksni zem piespiedēja un padot palīginstrumentus. CLA instrumenti tiek izvēlēti, vadoties pēc nepieciešamā garuma un ātri automātiski ievadīti un izvadīti zonā starp sagatavi un loksnes piespiedēju. Tos izmanto tādu liekumu veidošanai, kuru garums ir mazāks par tās loksnes malas garumu, uz kuras tie atrodas. CLA asmeņi var būt pozitīvi (liekumiem virzienā uz augšu) vai negatīvi (liekumiem virzienā uz leju).

Locīšana: ātra, viegla, un ekonomiska

Manipulators pārvieto metāla loksni pa horizontālu virsmu. Karuseļa iekārta, ar ko aprīkots manipulators, ātri un precīzi pagriež loksni ar liecamo pusi pret liecējpresi. Augšējais piespiedējs cieši notur loksni uzdotajā pozīcijā. Locīšanas agregāts ar locīšanas asmeņu palīdzību ātrā secībā izliec nepieciešamo liekumu skaitu virzienā uz augšu vai uz leju.

Manipulators: paaugstināta precizitāte un universālums

Sagatave kustas, tiek satverta un pagriezta attiecīgi ar manipulatora, loksnes piespiedēja un karuseļa iekārtas palīdzību. Loksnes pārvietošana visa apstrādes cikla laikā notiek ātri un pilnībā automātiski. Iespēja regulēt augšējā loksnes piespiedēja nolaišanos ļauj saīsināt cikla laiku un kontrolēt piespiešanas stiprumu. Inovatīvā struktūra un digitālais piedziņas mehānisms, kas vada visjaunākās paaudzes elektromotorus, nozīmē to, ka loksnes satveršanas un pagriešanas precizitāte saglabājas visa paneļu liekšanas iekārtas darba mūža garumā. Karuseļa iekārtas piespiedēja kvalitāti garantē izšķirtspēja 0,01°, kas palielina ražošanas elastību un ļauj apstrādāt pat daudzšķautņainus paneļus.

ABT™ tehnoloģija

Dažādas materiāla partijas ļoti bieži dod atšķirīgus locīšanas rezultātus, kuri tāpat ir atkarīgi no mainīgajiem atmosfēriskajiem nosacījumiem (temperatūras). Iekārtas sastāvdaļu temperatūras izmaiņu radītie lineārie paplašinājumi ietekmē ražoto detaļu kvalitāti un prasa pastāvīgu programmu korekciju, tā novedot pie ievērojama daudzuma brāķa. Lai garantētu savu paneļu liecēju nemainīgu precizitāti un uzlabotu to produktivitāti, „Salvagnini” ieviesa pašu izstrādātu tehnoloģiju, kas pazīstama, kā ABT™ (Advanced Bending Technology – uzlabotā locīšanas tehnoloģija). Šī komponentu, formulu, algoritmu un iekārtu izlase ir apvienota ar mērķi iegūt nepārspētu kvalitāti kopā ar zemu elektroenerģijas patēriņa un aizņemot minimālu platību.

Vienkārša programmēšana pat ļoti sarežģītas locīšanas veikšanai

„Salvagnini Console.” Galvenais vadības modulis, kurš ļauj sastādīt, rediģēt un palaist programmas nepastarpināti ar lietotājam draudzīgas grafiskas saskarnes palīdzību.

„Maintenance Manager.” Datubāze, kura analizē sistēmas komponentu kustības un darba ciklu, nodrošinot vienkāršu un sakārtotu tehniskās apkopes vadību.

JOBP4Xe. Programmnodrošinājums, kurš dinamiski programmē ikdienas ražošanu: operatora var uz displeja izveidot programmas secību, tā sauktos Uzdevumus (vai sarakstu). JOBP4Xe ļauj realizēt, sagatavot un mainīt vairākus Uzdevumus vienlaikus ar pašreizējā Uzdevuma izpildi.

„Easy Data.” Tas ir iebūvēts programmnodrošinājums darbgalda diagnostikai, kas ietver sevī tehniskās dokumentācijas izskatīšanas opciju. EasyData piegādā informāciju par katru „Salvagnini” CNC vadības programmas pārvaldīto komponentu, izmantojot fotogrāfijas, detaļu kodus un automātiskos filtrus. Elektriskās un/vai hidrauliskās sistēmas shēmas var apskatīt parādītas ar galvenās vadības konsoles palīdzību. Operators var:

 • Atrast šajās shēmās specifisku tekstu vai kodu.
 • Pievienot savas piezīmes vai foto attēlu arhīvam.
 • Izdrukāt vienu vai vairākas shēmas PDF vai JPG formātā.

Ielādes/izlādes sistēmas

Sagatavju ielādi P4Xe paneļu liecējos var veikt manuāli (ar HPT) vai automātiski. Automātiskais ielādes krāvējs PCD paceļ loksnes no sagatavju pakas un padod tās paneļu liecējam neredzamajā laikā (tas ir, iekārtas darba cikla norises laikā). PDC tāpat ir izmantojams, kā lokšņu pārvietotājs no štancēšanas/apgriešanas sistēmas S4 tajā pašā laikā. Tāpat ir pieejami automātiskās ielādes risinājumi no kompaktajām (MVP) vai paplašinātajām (MV) torņveida noliktavām. Pašu izstrādātais programmnodrošinājums PackModus nodrošina pilnībā sabalansētu ražošanu un optimāli pārvalda visas savienojošās stacijas, tādējādi ļaujot ražošanas līnijai darboties bez apstāšanās.

Paneļu liecēji P4Xe ir lieliski sagatavoti tam, lai to komplektāciju papildinātu ar manuālajām, automatizētajām un robotizētajām kraušanas iekārtām. Vispopulārākās paneļu liecēju izlādēšanas sistēmas:

 • Manuālā: operators paņem izliekto detaļu un aiznes to uz vajadzīgo vietu.
 • Automātiskā: pieslēgtais aprīkojums automātiski pārvieto detaļu uz nākamo iecirkni (metināšanai, montāžai vai krāsošanai).
 • Robotizētā ar izkraušanu uz paletēm: robots izkrauj gatavās detaļas un novieto tās uz paletēm.
Rādīt vairāk 7
Specifikācija
Informācija ir pieejama
pilnīgākā versijā
Modeļu rinda (7)
Ražotājs

Sākot no 1963.gada, uzņēmums „Salvagnini” ieņem būtisku vietu elastīgās automatizācijas nozarē pateicoties tā ražotajām visaugstākā līmeņa lokšņu apstrādes sistēmām, kuras radītas, lai atbilstu visdažādāko pasūtītāju prasībām visatšķirīgākajās pielietojuma jomās.

Jums ir palikuši neatbildēti jautājumi?
Uzdodiet jautājumu menedžerim

Aizpildot šo veidlapu, jūs brīvprātīgi iesniedzat kompānijai savus personas datus. Jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis). Jums jebkurā laikā ir tiesības pieprasīt informāciju par jūsu personas datu izmantošanu, kā arī prasīt dzēst jūsu datus.

scroll arrrow