Robur International
RU EN LV
valsts: Itālija
Nozare: Lokšņu un ruļļu metāla virsmas apstrāde
Dibināšanas gads: 1900

Costa Levigatrici

Vēsture

Kosta (Costa) ģimenes uzņēmuma ražošanas darbības vēsture ir mērojama jau 5 paaudzēs un tā aizsākas 1900.gadā Marano pilsētā. Sākotnēji tika izveidota ražotne turbīnu, dzirnavu un tolaik pieejamo virtuves mēbeļu izgatavošanai, bet 1921.gadā jau parādās pirmie kokapstrādes darbgaldi.

1956 – tiek izgatavota pirmā platlentas slīpmašīna.
1982 – darbu sāk pirmā „Costa Levigatrici SpA Sandrigo 1” slīpēšanas iekārtu rūpnīca.
1985 – tiek atklāta „Costa&GrissomMachinery”, lai Ziemeļamerikā izplatītu un apkalpotu „Costa” slīpmašīnas.
1989 – izgatavota pirmā slīpmašīna metāla virsmas apstrādei (platums 2500 mm).
1990 – galvenais birojs tiek pārcelts uz jauno rūpnīcu Skio (Schio), kura aprīkota ar jaunām ražošanas un montēšanas iekārtām.
1992 – Borasas pilsētā Zviedrijā (Boras, Sweden) tiek atklāta „Costa Sweden”, kas ir „Costa” pārstāvniecība Skandināvijā.
1993 – tiek izveidota apakšnodaļa „Costa Metal”.
1995 – sāk darbu jauns liela apjoma ražošanas komplekss „Sandrigo 2”.
1996 – tiek atvērts jauns pārdošanas un klientu atbalsta centrs „Costa S.E.A” Kualalumpurā, Malaizijā (Kuala Lumpur, Malaysia).
2001 – sāk darbu otrs ražošanas komplekss „Sandrigo 3”, kurš specializējas universālo darbgaldu ražošanā (Sērija A).
2006 – nodibināta pašiem sava zinātniski pētnieciskā laboratorija, aprīkota ar vismodernākajiem elektroniskajiem mērinstrumentiem. Līdzās pārbaudēm, izmēģinājumiem un analīzei laboratorija tiek izmantota abrazīvo materiālu testēšanai, kas ļauj sniegt visaptverošas profesionālās konsultācijas, kur tas attiecas uz labākajiem instrumentiem un operāciju izpildes veidiem pie jebkura veida specifiskiem apstrādes nosacījumiem.

Uzņēmums „Costa” šodien

Šodien „Costa” visā pasaulē ir uzstādījis vairāk, nekā 10 000 iekārtas un ir viens no vadošajiem uzņēmumiem, kurš ražo aprīkojumu tērauda un krāsaino metālu slīpēšanai, pulēšanai, grātes noņemšanai, birstēšanai un satinēšanai.

Uzņēmuma „Costa Levigatrice SpA” štatā ir vairāk, nekā 200 darbinieku, kuru ražošanas aktivitātes notiek trīs rūpnīcās ar kopējo platību 17 000 kvadrātmetru apjomā.
Galvenajā uzņēmuma „Costa Levigatrici SpA” birojā ir izbūvēta demonstrāciju zāle un izmēģinājumu komplekss ar vairākām strādājošām mašīnām. Šeit ar speciāli apmācīta personāla palīdzību Klientam ir iespēja atrast un pēc tam notestēt risinājumus, kuri  vispilnīgāk atbilst ražošanas prasībām.
Uzņēmums „Costa” pastāvīgi nodarbojas ar zinātniski pētnieciskajām aktivitātēm un paplašina savu darbību, lai nodotu savu pasūtītāju rīcībā visjaunākos inovatīvos risinājumus. 

Produkcija Costa Levigatrici
mūsu katalogā
scroll arrrow