Robur International
RU EN LV
valsts: ASV
Nozare: Metālgriešana
Dibināšanas gads: 1982

Fryer Machine Systems

„Fryer Machine Systems” darbības pamatā ir trīs atslēgas principi:

  • Radīt kvalitatīvu produktu.
  • Piedāvāt godprātīgu cenu.
  • Nodrošināt kvalitatīvu tehnisko atbalstu. 

Kvalitatīvi komponenti ir uzticama aprīkojuma izgatavošanas atslēga. Uzņēmums „Fryer” lepojas ar to, ka laika gaitā ir nodrošinājis vislabāko pieejamo komplektācijas daļu piegādi saviem darbgaldiem.

Lai samazinātu karstuma radītās deformācijas līdz minimumam, statne tiek atlieta no MEEHANITE čuguna, izmantojot sertificētu tehnoloģiju. Izturīgas kārbas tipa vadotnes ar bīdmehānismu ir izvietotas uz visām asīm. Visas slīdvirsmas ir klātas ar berzi mazinošo antifrikcijas pārklājumu Turcite-B.  Visām mašīnām tiek izmantotas augstas precizitātes lodīšu pārvadskrūves ar dubulto uzgriezni, precizitātes klase C3. Vārpstu precīzijas gultņi ABEC-9 ļauj izturēt pastiprinātas slodzes ar minimālām novirzēm. Pilnībā digitālās CNC ciparu vadības sistēmas no pasaules mēroga ražotājiem „Siemens” un „Fanuc” ir īpaši uzticamas un uzlabo iekārtu ātrdarbību.

„Fryer” iekārtas tiek pakļautas tik rūpīgai testēšanai, kā neviens cits ASV izgatavotais aprīkojums. Kopējais testēšanas laiks ir 200 darba stundas. Arī nakts darba laikā tāpat tiek fiksēti visi mērījumi un temperatūras izmaiņas. Tiek veiktas vairāk, kā 89 dažādas mehānisko iekārtu pārbaudes. Visu asu lāzera kalibrēšanu veic, izmantojot „Renishaw” lāzeru. Notiek elektroniska visu rotējošo komponentu nobalansēšana. Granīta mērplāksnes, indikatori un citas mērīšanas un pārbaudes sistēmas tiek katru gadu atestētas un kalibrētas. Tiek veikta dzesēšanas sistēmas pilna pārbaude, notiek pastāvīga procesu pilnveidošana. Katra skrūve tiek noregulēta atbilstoši tās specifikācijai un nomarķēta. Obligātais tests ar kontroldetaļas apstrādi un mērījumiem tiek reģistrēts testa protokolā. Kvalitātes pārbaudes apliecinājums, kontroldetaļa un sertifikāts tiek piegādāts kopā ar darbgaldu. Klientu rīcībā ir pilnkomplekta rezerves daļu noliktava ar iespējām tās nosūtīt jau tajā pašā dienā.

  • 30 gadus ilga mašīnbūves pieredze.
  • Vairāk, kā 3500 darbgaldi šobrīd ekspluatācijā.
  • Mūsdienīgs ražošanas komplekss ar kopējo platību vairāk, kā 4650 kvadrātmetri.
  • Pilnvērtīga kvalitātes kontroles sistēma.
  • Manuāli veikta montāža atbilstoši klienta izvēlētajai aprīkojuma konfigurācijai.   
Produkcija Fryer Machine Systems
mūsu katalogā
Virpošanas centri ar slīpu statni
2 (7 modeļiem)
sērijas
Pāriet
Virpas un virpošanas centri ar horizontālu statni
3 (8 modeļiem)
sērijas
Pāriet
Vertikālās virpas
1 (2 modeļi)
sērija
Pāriet
Frēzmašīnas instrumentu izgatavošanai
2 (8 modeļiem)
sērijas
Pāriet
Horizontālās frēzmašīnas
1 (4 modeļi)
sērija
Pāriet
Vertikālās frēzmašīnas
4 (13 modeļiem)
sērijas
Pāriet
Frēzmašīnas ar pārvietojamu kolonnu
2 (8 modeļiem)
sērijas
Pāriet
5 asu frēzmašīnas
3 (12 modeļiem)
sērijas
Pāriet
Horizontālās urbšanas-frēzēšanas iekārtas
1 (3 modeļi)
sērija
Pāriet
scroll arrrow