Robur International
RU EN LV
valsts: Itālija
Nozare: Metālgriešana
Dibināšanas gads: 1988

MCM Madar

Jau sākot ar tā dibināšanas brīdi, uzņēmums M.C.M. Madar izceļas ar augstu universāluma pakāpi, spēju „nolasīt” tirgu un vienmēr pielāgoties mūsdienīgajām prasībām, kādas klientiem rodas virpošanas apstrādes jomā. 

Jau pēc dažiem gadiem M.C.M. sevi pierādīja, kā uzņēmums, kurš spēj ražot lielizmēra darbgaldus, nodrošinot augstu aprīkojuma efektivitāti, izmantojot savas tehniskās prasmes un pievēršot īpašu vērību ražojamo iekārtu kvalitātei.

Uzņēmuma M.C.M. produktu līnija ietver plašu virpošanas darbgaldu diapazonu ar centru augstumu no 180 mm līdz 1200 mm un attālumu starp centriem no 1000 mm līdz 16000 mm. Universālie horizontālās virpošanas darbgaldi, virpošanas darbgaldi ar CNC, virpošanas darbgaldi ar paaugstinātu stiprību un 5 vadotnēm: plašais modeļu diapazons sevī apvieno lielgabarīta izmērus, precizitāti un dizainu.

Viena no uzņēmuma stingri ievērotajām tradīcijām – darbgaldu montāža notiek tikai un vienīgi Itālijā. 

M.C.M. darbgaldi spējuši sevī apvienot visaugstāko mehānisko efektivitāti un tehnisko specializēšanos. Taču tas vēl nav viss! M.C.M. pievērš īpašu vērību niansēm un iekārtas dizainam. Darbgalds nav tikai tehniskais aprīkojums vien, tas arī definē darba vidi un stilu. Tāpēc M.C.M. uzņēmums vienmēr pievērš uzmanību klientu prasībām un, ņemot vērā viņu vēlmes un idejas, ir vienmēr gatavi piedāvāt tiem ideālu priekšlikumu, kurš atbilst visām pastāvīgi mainīgā tirgus prasībām.

Ikvienā uzņēmuma apakšnodaļā strādā augsti kvalificētu speciālistu komanda. Sākot no 2001.gada, M.C.M. uzņēmumu sertificē uzņēmums DetNorskeVeritas (DNV)  un tas atbilst visām kvalitātes kontroles sistēmas UNI EN ISO 9001/2008 sertifikācijas prasībām.

Dotajā brīdī M.C.M. galvenais tirgus ir visa pasaule. Uzņēmuma klientu vidū ir tādi lieli un visā pasaulē atpazīstami uzņēmumi, kā GE OIL & GAS, SAUER, AUTOMOBILI LAMBORGHINI SPA, MG MARPOSS SPA un daudzi citi, kuri darbojas Ķīnā un Indijā, Ēģiptē un Katarā, Nigērijā un Alžīrijā un protams, visā Eiropā.

Uzņēmums ir nesen pārbraucis uz jaunām telpām,  tā darbinieku skaits ir palielinājies, kā arī ir izstrādāti jauni virpošanas darbgaldu modeļi. Šīs izaugsmes rezultāts ir vieta, kādu M.C.M. ieņem tehnoloģiju tirgū, un šodien M.C.M. ir viens no vadošajiem uzņēmumiem lielizmēra virpošanas darbgaldu ražošanas jomā.  

  • Lieli izmēri, precizitāte un dizains.
  • Plašs modeļu diapazons.
  • Montēti tikai un vienīgi Itālijā.
  • DNV un UNI EN ISO 9001/2008 sertifikācija.

Uzņēmuma M.C.M. produktu līnija ietver plašu virpošanas darbgaldu diapazonu ar centru augstumu no 180 mm līdz 1200 mm un attālumu starp centriem no 1000 mm līdz 16000 mm. Universālie horizontālās virpošanas darbgaldi, virpošanas darbgaldi ar CNC, virpošanas darbgaldi ar paaugstinātu stiprību un 5 vadotnēm.

Produkcija MCM Madar
mūsu katalogā
scroll arrrow