Robur International
LV EN RU

Mūsu kritēriji apstrādes darbagalda izvēlei

Mēs jau sen strādājam ar dabgaldiem, kas paredzēti grātes un atskarpju noņemšanai, kā arī metāla detaļu virsmas slīpēšanai un pulēšanai, un bez pārspīlējuma varam teikt, ka esam uzkrājuši šai jomā milzu pieredzi. Tāpēc mēs paši sev esam noteikuši galvenos labas apstrādes iekārtas kritērijus.

Metālapstrādes iekārtu tirgū ir izveidojusies situācija, kurā:

  • visi vēlas, lai jauns darbgalds nodrošinātu maksimālu efektu ar minimāliem ieguldījumiem;
  • vērtē investīciju efektivitāti ne tikai pēc tehnikas iegādes izmaksām, bet arī saistībā ar izdevumiem tālākai ekspluatācijai;
  • turklāt dara to ierobežota finansējuma apstākļos.

Ņemot vērā šīs un citas tirgus prasības, mēs pastāvīgi meklējam jaunus iekārtu piegādātājus un gribam pastāstīt, kāpēc izvēlējāmies vienu no tiem.

Darbgaldu kvalitātes kritēriji, pēc kuriem mēs orientējāmies

Mēs jau sen strādājam ar dabgaldiem, kas paredzēti grātes un atskarpju noņemšanai, kā arī metāla detaļu virsmas slīpēšanai un pulēšanai, un bez pārspīlējuma varam teikt, ka esam uzkrājuši šai jomā milzu pieredzi.Tāpēc mēs paši sev esam noteikuši galvenos labas apstrādes iekārtas kritērijus.

  • Darbgaldam jāspēj nodrošināt augstu kvalitāti, precizitāti un apstrādes procesa atkārtojamību ilgā laika periodā.
  • Tam jābūt daudzfunkcionālam un elastīgam dažādu ražošanas uzdevumu risināšanā.
  • Izlietoto  abrazīvo materiālu izmaksām jābūt iespējami mazām, jo tās veido būtisku gala produkta pašizmaksas daļu.
  • Darbgaldam jābūt uzticamam un konkurētspējīgam cenas ziņā.
  • Cilvēka faktora ietekme uz apstrādes procesu nedrīkst būt augsta.
  • Ražotājam jābūt gatavam sarunām un jārisina visi jautājumi, kas saistīti ar priekšpārdošanas saskaņošanu un turpmāko apkalpošanu.

Kā šie kritēriji tiek izpildīti EMC apstrādes iekārtās

Droša konstrukcija. Pirmo EMC apstrādes darbgaldu rāmji bija no alumīnija, bet to ātri izlaboja. Tagad EMC darbgaldu statnes ir izgatavotas no augstas izturības tērauda, un tāmi ir visstingrākā un drošākā konstrukcija nozarē.

Maksimāla elastība. EMC darbgaldu apstrādes moduļu daudzums, veids un vienkāršā vadība ļauj risināt jebkurus ražošanas uzdevumus.

Kvalitāte, ātrums un drošība. Speciāla ierīce gumijas konveijera galda pastāvīgai pašattīrīšanai nodrošina drošu sagatavju nostiprināšanu. Tas uzlabo apstrādes kvalitāti un visu darbu veikšanas procesa ātrumu, kā arī samazina darbgalda bojājuma risku.

Zemas ekspluatācijas izmaksas. Pārejas savienotāji komplektā ļauj izmantot visu abrazīvo materiālu klāstu, ko piedāvā tirgus, tostarp vispopulārākos bajonetes veida materiālus. Dod iespēju izvēlēties jebkuru abrazīvo materiālu piegādātāju un praktiski momentānas elementu maiņas funkciju, nezaudējot darbgalda darbalaiku.

Automātiska atstarpes un piespiešanas korekcija. Komplektā kopā ar darbgaldu ir bīdmērs ar Bluetooth sistēmu, kas tiek automātiski savienots ar CNC. Atšķirībā no citiem ražotājiem EMC darbgaldu operatoram nav nepieciešams ievadīt jebkādu informāciju CNC pēc apstrādājamo detaļu biezuma mērījuma veikšanas. Detaļa tiek apstrādāta ar vajadzīgo atstarpi un vajadzīgo piespiešanu automātiski, tas samazina kļūdas, ievadot parametrus, un priekšlaicīgu nolietojumu vai abrazīvo elementu bojāšanu.

Uzzinātu vairāk par Itālijas uzņēmuma EMC produkciju jūs varat mūsu vietnē.

Saistītie raksti
Konkurētspējas paaugstināšana mūsu izpratnē ir maksimāli kvalitatīvas produkcijas ražošana par minimālo cenu un ātrāk nekā konkurentiem.
Uzņēmuma galvenais mērķis ir saglabāt pozīcijas īpašās lietošanas metinātu kastu ražošanā
Jums ir palikuši neatbildēti jautājumi?
Uzdodiet jautājumu menedžerim

Aizpildot šo veidlapu, jūs brīvprātīgi iesniedzat kompānijai savus personas datus. Jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis). Jums jebkurā laikā ir tiesības pieprasīt informāciju par jūsu personas datu izmantošanu, kā arī prasīt dzēst jūsu datus.

Похожие статьи
Konkurētspējas paaugstināšana mūsu izpratnē ir maksimāli kvalitatīvas produkcijas ražošana par minimālo cenu un ātrāk nekā konkurentiem.
Uzņēmuma galvenais mērķis ir saglabāt pozīcijas īpašās lietošanas metinātu kastu ražošanā
scroll arrrow