Robur International
LV EN RU

Klienti

Vairāk nekā 2000 kompānijas un uzņēmumi visā 
Krievijas teritorijā, NVS valstīs un Baltijas valstīs ir 
„Robur International” klientib-quotes-quote
Starp tiem ir tādi pazīstami uzņēmumi, kā „Arena Industrial”, „BDM-Agro”, „Baltkran”, „Atlant”, „Baltiyskiye Verfi”, „Rostselmash”, SMK celtniecības grupa, „Belagromash service”, BSV,  „Variant-999”, „Toreks”, „Dikom”, IEK „Metall-Plast”, Katajskas sūkņu fabrika, Krasnozavodskas ķīmiskā rūpnīca, „Kurganstalmost”, „Lemax” , „Metizdeliya”, „Neftehimavtomat”, Berijeva aviobūves uzņēmums, „Obyedineniye Rodina” , „Paks-Metall”,
„Parnasskiy Zavod Metallokonstruktsiy”, „Process”, „Russian Railways”, Rostovas štancēšanas-metālgriešanas rūpnīca, „Elektroshchit-SAMARA”, „Svyazstroydetal”, „Sevkavelevatorspetsstroy”, „Tehmashstroy”, „ Power machines”, Smoļenskas Aviobūves rūpnīca, „Tayra”, „Tekhkranenergo”, „Trinity”, „Ferrum”, Čeļabinskas kalšanas-štancēšanas rūpnīca CHKPZ, „ChuvashTorgTehnika”, „Elinoks” un daudzi citi.
Klientu atsauksmes
SIA „Profit”

SIA „Profit” izsaka pateicību par veikumiem:

  • Operatīva aprīkojuma piegāde, konkrēti virpošanas apstrādes centra Fryer SL-8 ar CNC piegāde.
  • Savlaicīgi veiktie uzraudzības montāžas darbi kopā ar operatoru apmācīšanu programmēšanai ar Siemens 840 SL konsoli un darbgalda ekspluatācijai.
  • Darījumu partnerattiecību uzturēšana iekārtas ekspluatācijas laikā.

Tās lietošanas laikā iekārta ir parādījusi, ka tā ir ērta izmantošanai un tai piemīt augsta darba ražība. Fryer SL-8 priekšrocības – tā ir pilnvērtīga lietā statne, kura nodrošina augstu konstrukcijas izturību komplektā par platām slīdvadotnēm.  Bet kopumā, ar augsta griezes momenta jaudīgo 26 kW elektrodzinēju, tā ļauj ievērojami samazināt apstrādes laiku un paaugstināt precizitāti.

Mūsdienīgā programmēšanas sistēma dialoga veidā Siemens Touch 2100 ļauj veidot programmas viegli un ātri – pateicoties dialoga režīmam, skārienjūtīgajam displejam un krievvalodīgajai saskarnei. Izsakām pārliecību par mūsu izveidojušos attiecību saglabāšanu un ceram uz turpmāku savstarpēji izdevīgu sadarbību ar „Robur International”. 

Visi atsauksmes
Tehnoloģiju piemēri
Klients: SIA „RedPrivod”

Galvenā darbības joma – reduktoru un motorreduktoru ražošana, pārdošana un remonts plaša patēriņa un/vai specializētam pielietojumam. 

Uzdevumi:
1Ražošanas procesa darbietilpības un laikietilpības samazināšana.
2Paaugstināta pārejas operativitāte, pārslēdzoties no viena izstrādājuma uz citu.
3Izstrādājumu kvalitātes uzlabošana un ražošanas brāķa samazināšana.
4Liešanas aprīkojuma izstrādāšana un ražošana.
5Perspektīvu jauno speciālistu piesaistīšana.
Uzzināt vairāk
Klients: Fabrika „Airon”
Uzdevumi:
1Uzņēmējdarbības diversifikācija un metāla durvju segmenta ražošanas uzsākšana
2Augstas automatizācijas pakāpes ražošanas procesa izveide, lai nodrošinātu noturīgu kvalitāti un atkārtojamību , vienlaikus saglabājot tehnoloģiskā procesa elastību
3Pāreja uz ražošanas apjomiem līdz 50 tūkstošiem durvju mēnesī ar ražošanas paplašināšanas plānu līdz 1000 pārklājumiem un 1000 durvju kārbām vienas maiņas laikā
Uzzināt vairāk
Klients: SIA „Aviācijas kompleksu modernizācija”
Uzdevumi:
1Uzņēmuma ražošanas jaudas struktūrvienību modernizācija
Uzzināt vairāk
scroll arrrow