Robur International
RU EN LV

Klienti

Vairāk nekā 2000 kompānijas un uzņēmumi visā 
Krievijas teritorijā, NVS valstīs un Baltijas valstīs ir 
„Robur International” klientib-quotes-quote
Starp tiem ir tādi pazīstami uzņēmumi, kā „Arena Industrial”, „BDM-Agro”, „Baltkran”, „Atlant”, „Baltiyskiye Verfi”, „Rostselmash”, SMK celtniecības grupa, „Belagromash service”, BSV,  „Variant-999”, „Toreks”, „Dikom”, IEK „Metall-Plast”, Katajskas sūkņu fabrika, Krasnozavodskas ķīmiskā rūpnīca, „Kurganstalmost”, „Lemax” , „Metizdeliya”, „Neftehimavtomat”, Berijeva aviobūves uzņēmums, „Obyedineniye Rodina” , „Paks-Metall”,
„Parnasskiy Zavod Metallokonstruktsiy”, „Process”, „Russian Railways”, Rostovas štancēšanas-metālgriešanas rūpnīca, „Elektroshchit-SAMARA”, „Svyazstroydetal”, „Sevkavelevatorspetsstroy”, „Tehmashstroy”, „ Power machines”, Smoļenskas Aviobūves rūpnīca, „Tayra”, „Tekhkranenergo”, „Trinity”, „Ferrum”, Čeļabinskas kalšanas-štancēšanas rūpnīca CHKPZ, „ChuvashTorgTehnika”, „Elinoks” un daudzi citi.
Klientu atsauksmes
SIA „Kompania Mekon”

Informēju Jūs, ka 2014.gada laikā mūsu uzņēmuma līdzstrādnieki sadarbībā ar Jūsu uzņēmuma speciālistiem ir veikuši nepieciešamos pasākumus, lai saskaņotu iepirkumu, iegādātos un sagatavotu ekspluatācijai koordinātu caurumsišanas štanci EuromacMTXFlex 6.

Jāatzīmē, ka norādītā tehniskā aprīkojuma izvēle tika veikta, iepazīstoties ar pietiekami lielu citu ražotāju izplatīšanas uzņēmumu piedāvāto darbgaldu klāstu. Neskatoties uz to, lēmums tika pieņemts par labu tieši Jūsu uzņēmuma piedāvātās štances iegādei.

Tehniskā aprīkojuma piegāde notika precīzi norunātā laika robežās, bet pārraudzības montāžas darbi tika izpildīti augstā profesionālā līmenī.

Mēs ļoti priecājamies, ka Jūsu kompānijas personā esam spējuši atrast labu partneri, kurš spēj īstenot ne tikai aprīkojuma un darba instrumenta iegādi, bet ir arī spējīgs palīdzēt, sniedzot daudzpusīgas konsultācijas un tehnisko atbalstu piegādātās iekārtas apkalpošanai.

Dotajā brīdī mūsu uzņēmuma speciālisti veic saskaņošanu par iespējām īstenot ciparu vadības programmas RoburCAM tālāku izstrādi ar mērķi to pilnībā piemērot mūsu prasībām, kur tās attiecas uz darbu ar specifisku darba instrumentu.

Man ir pilnīga pārliecība, ka mūsu aprīkojuma izmantošanas pieredze lietojot to kopā ar specifisku darba instrumentu būs visaugstākajā mērā noderīga Jūsu uzņēmuma speciālistiem, ļaujot būtiski paplašināt  Euromac koordinātu štances pielietojuma iespēju spektru.

Visi atsauksmes
Tehnoloģiju piemēri
Klients: SIA „RedPrivod”

Galvenā darbības joma – reduktoru un motorreduktoru ražošana, pārdošana un remonts plaša patēriņa un/vai specializētam pielietojumam. 

Uzdevumi:
1Ražošanas procesa darbietilpības un laikietilpības samazināšana.
2Paaugstināta pārejas operativitāte, pārslēdzoties no viena izstrādājuma uz citu.
3Izstrādājumu kvalitātes uzlabošana un ražošanas brāķa samazināšana.
4Liešanas aprīkojuma izstrādāšana un ražošana.
5Perspektīvu jauno speciālistu piesaistīšana.
Uzzināt vairāk
Klients: Fabrika „Airon”
Uzdevumi:
1Uzņēmējdarbības diversifikācija un metāla durvju segmenta ražošanas uzsākšana
2Augstas automatizācijas pakāpes ražošanas procesa izveide, lai nodrošinātu noturīgu kvalitāti un atkārtojamību , vienlaikus saglabājot tehnoloģiskā procesa elastību
3Pāreja uz ražošanas apjomiem līdz 50 tūkstošiem durvju mēnesī ar ražošanas paplašināšanas plānu līdz 1000 pārklājumiem un 1000 durvju kārbām vienas maiņas laikā
Uzzināt vairāk
Klients: SIA „Aviācijas kompleksu modernizācija”
Uzdevumi:
1Uzņēmuma ražošanas jaudas struktūrvienību modernizācija
Uzzināt vairāk
scroll arrrow