Robur International
LV EN RU

Uzņēmums Etalons ir kļuvis par Hexagon Manufacturing Intelligence daļu

18.01.19
Vvācu uzņēmums Etalons, kas ir pazīstams ar saviem iekārtu apjoma kompensēšanas un kalibrēšanas risinājumiem, no 2019. gada strādā Hexagon Manufacturing Intelligence apakšuzņēmumā.

Šī apvienošanās ievērojami pastiprina un paplašina Etalon pozīcijas iekārtu kalibrēšanas tirgū, savukārt Hexagon ir dabisks papildinājums “gudrās ražošanas” stratēģijas relizēšanā, jo Etalon tehnoloģiju portfelis darbgaldu un iekārtu kalibrēšanas un vadības jomā ideāli papildina Hexagon produkcijas klāstu.

“Mēs ļoti priecājamies par tādu inovatīvu komandu un ceram uz savstarpēju sadarbību jaunu risinājumu rašanā mūsu klientiem,” teica Hexagon prezidents un izpilddirektors Ola Rollens.

“Mēs uzskatām, ka tā ir lieliska Etalon rīcība, lai vēl labāk aptvertu un apkalpotu klientus visā pasaulē,” piebilda Etalon direktors Henrihs Švenke.

Vairāk par Etalon mērsistēmām lasiet mūsu vietnē:

 

Jums ir palikuši neatbildēti jautājumi?
Uzdodiet jautājumu menedžerim

Aizpildot šo veidlapu, jūs brīvprātīgi iesniedzat kompānijai savus personas datus. Jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis). Jums jebkurā laikā ir tiesības pieprasīt informāciju par jūsu personas datu izmantošanu, kā arī prasīt dzēst jūsu datus.

Padalīties:
scroll arrrow