Robur International
LV EN RU

Salvagnini Robotica – vertikālas liekšanas preses un robotizēti risinājumi!

04.02.19

Jauna Salvagnini Robotica apakšvienība, moderna rūpnīca Brendolā (Vičencas province, Itālija), ir nozīmīgs liekšanas prešu un ar tām saistīto robotizēto risinājumu projektēšanas un ražošanas centrs.  

Uzņēmums izvietots 4000 m2 plašā teritorijā, kur ražo Salvagnini B3 2-3 m garas liekšanas preses ar 60-400 tonnu jaudu. Salvagnini Robotica apvieno zinātniski tehnoloģiskās un ražošanas jaudas. Tas praktiski uzreiz ļāva paaugstināt liekšanas prešu ražošanas apjomus un daudzkārt paātrināja iekārtas piegādes pasūtījuma izpildi.

Tradicionālās liekšanas tehnoloģijas, ko veic modernās Salvagnini B3 preses, ir lielisks papildinājums visiem automatizētajiem Salvagnini risinājumiem un demonstrē kvalitatīvu un ļoti novatorisku pieeju tradicionālās liekšanas procesam, kas pielāgots Industrija 4.0 laikmetam. Mūsdienās vertikālās Salvagnini B3 preses ir gudri darbgaldi, kas cieši pietuvojušies paneļu liecējiem aprīkojuma un tehnoloģiju ziņā:

  • ATA augšējā un apakšējā instrumenta automātiskas pielāgošanas sistēma.
  • MVM matrica ar maināmu V veida rievu.
  • MAC 2.0 tehnoloģija, kas ietver S-crowning bombardēšanas sistēmu, leņķa mērīšanas sistēmu AMS un ātrās kontroles sistēmu TFC.
  • Divpusēja datu apmaiņa reāllaikā starp liekšanas presi un ražošanas procesā iesaistītajām uzņēmuma daļām.
  • Pašizmaksas noteikšana dažādos ražošanas plūsmas līmeņos..
  • Integrācija starp iekārtām, biroja programmatūru un korporatīvo materiālo resursu plānošanas sistēmu (MRP)/vadības un loģistikas kompleksu (ERP).
  • Piekļuve produkcijas izlaides datiem, sistēmas žurnāliem un veiktspējas pamatrādītāju, telemetrijas un kļūdu stāvokļa analīzei reāllaikā.
  • Kā arī tiešā pievade, enerģijas rekuperācijas sistēma.
  • Un daudz kas cits.

Interesanti, ka nosaukums Salvagnini Robotica radies no jaunās apakšvienības misijas un specializācijas, kas saskaņā ar vidējā un īstermiņa stratēģisko plānu arvien vairāk pievērsīsies sistēmas moduļiem, izmantojot antropomorfus robotus, kas veidoti pēc Salvagnini Roboformer tehnoloģijām.

Jums ir palikuši neatbildēti jautājumi?
Uzdodiet jautājumu menedžerim

Aizpildot šo veidlapu, jūs brīvprātīgi iesniedzat kompānijai savus personas datus. Jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis). Jums jebkurā laikā ir tiesības pieprasīt informāciju par jūsu personas datu izmantošanu, kā arī prasīt dzēst jūsu datus.

Padalīties:
scroll arrrow