Robur International
LV EN RU

Aicinām uz izstādi Tech Industry 2019!

13.11.19

Halle nr.2 stenda nr. B-7 кompānijas Robur Baltia speciālisti iepazīstinās ar apstrādes iekārtu klāstu, metāla lokšņu un ruļļu apstrādei, kā arī cauruļu un profilu apstrādei un izgatavošanai.

IZSTĀDĪTĀ  TEHNIKA AR ĪPAŠIEM NOSACĪJUMIEM:

  1. Vertikālā hidrauliskā locīšanas preses MVD B135 – 3100. Darba garums 3100 mm, ar veiktspēju 1350 kn, CNC Delm DA-58T, asu skaits Y1,Y2, X, R.
  2. Automatizētu slīpēšanas iekārtu EMC FLEXY M1350 – RH. Pilnībā atbrīvo ražošanu no netīrumiem, putekļiem, trokšņa, saspiestības un nodrošina efektīvu virsmas apstrādi ar pastāvīgi augstu kvalitāti.
  3. Kompakts un elastīgs slīpēšanas darbagalds EMC OXY M650, nelielu un vidēja izmēra metāla detaļu virsmas apstrādei un malas noapaļošanai.

CITI JAUNUMI КOMPĀNIJAS ROBUR BALTIA SORTIMENTĀ:

  • Elektromehāniskās koordinātu caursišanas preses TECHNOLOGY ITALIANA.
  • Līnijas un darbgaldi ar CNC tērauda profilu apstrādei un izgatavošanai.
  • Automātiskie un pusautomātiskie zāģi.
  • Visu veidu inženierkomunikāciju risinājumus darbam ar metāla ruļļiem (piegriešanu, profilu un paneļu ražošana, griešana gareniski un šķērsām).
Jums ir palikuši neatbildēti jautājumi?
Uzdodiet jautājumu menedžerim

Aizpildot šo veidlapu, jūs brīvprātīgi iesniedzat kompānijai savus personas datus. Jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis). Jums jebkurā laikā ir tiesības pieprasīt informāciju par jūsu personas datu izmantošanu, kā arī prasīt dzēst jūsu datus.

Padalīties:
scroll arrrow