Robur International
LV EN RU

Jaunais kompaktais paneļu liecējs Salvagnini P2lean

15.04.15

Sekošana tirgus tendencēm

Paneļu liekšanas un formēšanas tēma tiek ar interesi uztverta tirgū, jo dotajā tehnoloģiskās attīstības fāzē turpmākā produktivitātes paaugstināšana ir nepieciešami saistīta ar ražošanas efektivitātes paaugstināšanu pēc lokšņu sazāģēšanas.

Izprotot šīs tirgus tendences, Salvagnini ir radījuši inovatīvu paneļu locīšanas mašīnu P2lean, kura kārtējo reizi ir revolucionāra attiecībā pret tradicionālajām ražošanas koncepcijām, paplašinot tipisko pielietojuma jomu paneļu formēšanas procesā un izejot ārpus tradicionālās locīšanas potenciālā pielietojuma rāmjiem. Praktiski, P2lean ir metāla loksnes apstrādes centrs, kurš spēj ražot plašu izstrādājumu klāstu, kas padara to lietderīgu izmantošanai uzņēmumos, kuri nekad agrāk nav apsvēruši iespējas izmantot paneļu liecēju kā savu ideālo locīšanas mašīnu.

компактный панелегиб Salvagnini P2lean

Jaunas perspektīvas

Paneļu locīšanas mašīna P2lean paver pilnīgi jaunas perspektīvas salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli, pateicoties dažiem uzlabojumiem un inovatīviem risinājumiem, kuri padara to unikālu.
Piemēram, atzīmēsim firmas tehnoloģiju MAC2.0, kura ļauj cikla gaitā adaptēt locīšanas parametrus, pielāgojot tos apstrādājamā materiāla parametriem.

фирменная технология MAC2.0

Vissarežģītākās locīšanas secības

Citiem vārdiem, tā ir iekārta CLASIM, kas paredzēta automātiskai papildus locīšanas asmeņu izvietošanai, kas paaugstina mašīnas elastību un palīdz izpildīt pat vissarežģītākās un savā starpā atšķirīgākās detaļu locīšanas secībā vienu pēc otras.

устройство CLA SIM

Uzlabota locīšanas ierīce

Locīšanas ierīce tāpat ir ieguvusi jaunas īpatnības: sagataves turētāja instrumentu saspiešanas sistēma tagad ir kļuvusi pneimatiska, tātad no šī mezgla ir pilnībā izslēgta hidraulikas lietošana, līdz ar to izslēdzot bīstamību, ka eļļas pilieni varētu nokļūt uz apstrādājamajām loksnēm. Tāpat ir ticis pārskatīts locīšanas instrumenta profils, kurš tagad ļauj izpildīt aizliekšanu virzienā atpakaļ līdz 55 mm. Locīšanas asmeņu savienojuma jaunā konstrukcija ļauj palielināt apstrādājamo biezumu tēraudam līdz 3,2 mm, nerūsējošajam tēraudam līdz 2 mm un alumīnijam līdz 4 mm.

Усовершенствованный гибочный узел

Ekonomiskums un jaunas pielietojuma jomas

P2lean ir tik daudz jauninājumu, ka tas kļūst interesants jaunām pielietojuma jomām, kurās agrāk nebija iespējams pat aptuveni paredzēt paneļu lokāmās mašīnas pielietojumu. Piemēram, UPEMB, kas ir īpašas formas papildus instruments, kurš ļauj apstrādāt perforētas detaļas, vai iekārta ar DPM piesūcekņiem, kura sniedz palīdzību mehāniskajam manipulatoram nelielu, šauru profilu ražošanas procesā. Turklāt, P2lean pilnībā atbilst tirgus sagadāmajām prasībām attiecībā uz elektroenerģijas patēriņu: uzņēmumi pievērš daudz vairāk uzmanības katram konkrētajam enerģijas patēriņam ražošanas laikā un enerģijas patēriņš 5 kW apjomā neapšaubāmi ir viens no viszemākajiem. Tas izriet no jaunās elektriskās piedziņas izmantojuma, kurš ir ļāvis atteikties no hidrauliskajām sistēmām, un jaunās locīšanas centra struktūras analīzes pēc galīgo elementu metodes.

Экономичность и новые области применения

„Uzņēmums Salvagnini ir izlēmis piedāvāt šo mašīnu, kā jauno tehnoloģisko standartu, tikai nevis paneļu formēšanas, bet gan locīšanas jomā, jo tas ir patiesi elastīgs, drošs un pilnībā automatizēts apstrādes centrs. Visas P2lean funkcijas, sākot ar centrēšanu un automātisko loksnes pārvietošanu un beidzot ar loksnes biezuma mērīšanu, kuru veic manipulators, un materiāla izturības robežas atpazīšanu, uz kuras pamata tiek izskaitļots elastības atsitiens un attiecīgā tā kompensācija locīšanas laikā, nodrošina optimālu locīšanas rezultātu, sākot ar pašu pirmo izstrādājamo detaļu. Tādā veidā, P2lean – tā ir inteliģenta mašīna, kura nodrošina ražošanu bez brāķa, un tas tik tiešām nozīmē efektivitāti. Pirmā ar to ražotā detaļa būs kvalitatīva, es to jums garantēju,” — apgalvo Tomaco Bonuci, uzņēmuma Salvagnini mārketinga nodaļas direktors.

Pāriet pie detalizēta kompaktā paneļu liecēja SalvagniniP2lean apraksta.

Jums ir palikuši neatbildēti jautājumi?
Uzdodiet jautājumu menedžerim

Aizpildot šo veidlapu, jūs brīvprātīgi iesniedzat kompānijai savus personas datus. Jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis). Jums jebkurā laikā ir tiesības pieprasīt informāciju par jūsu personas datu izmantošanu, kā arī prasīt dzēst jūsu datus.

Padalīties:
scroll arrrow