Robur International
LV EN RU

Maksimāla locīšanas efektivitāte

15.04.15

Pēdējo pāris gadu laikā strauji augusi Salvagnini liecējprešu popularitāte, turklāt īpaši strauji tas noticis ES un NVS tirgos, it sevišķi inovatīvo hidraulisko prešu B3KinEtic kategorijā, kuru pārdošanas apjoms īsā laikā pieaudzis pat vairākas reizes.

график роста популярности гибочных прессов Salvagnini

Viens no B3KinEtic liecējprešu popularitātes pieauguma iemesliem ir to unikālais tehniskais aprīkojums:

  • Inovatīvā tiešpiedziņas tehnoloģija ar kinētiskās enerģijas rekuperācijas sistēmu KERS padara šīs preses ekonomiskākas salīdzinājumā ar elektriskajām.
  • Traversas pacelšanas/nolaišanas ātruma rekords ir 250 mm/s.
  • Statnes slēgtais rāmis nodrošina pilnīgu deformācijas neesamību un locīšanas operācijas atkārtojamību 2 μm līmenī.
  • Pateicoties sistēmai AMS, leņķis ir ideāli precīzs pat strādājot ar nekvalitatīvu materiālu.
  • U.c.

Cits nozīmīgs B3KinEtic popularitātes faktors ir Salvagnini sasniegtā maksimālā ražošanas efektivitāte, pateicoties prešu apgādei ar iekārtu automātiskai locīšanas instrumentu pārinstalēšanai. Tā ir iekārta ATA (AutomaticToolAdjuster), kas ļauj automātiski mainīt un pielāgot instrumenta garumu, ietaupot instrumenta pārinstalēšanai nepieciešamo laiku un, attiecīgi, paaugstinot ražošanas efektivitāti, ja tiek veikta atsevišķu partiju vai parametru izstrādājumu locīšana. Kamēr operators ņem jaunu loksni locīšanai, sistēma ATA praktiski vienlaikus ar šo darbību automātiski iestata instrumentu garumu un V-veida matricas garumu. Faktiski liecējprese B3KinEtic ar ATA spēj aizvietot 3 parastās liecējpreses un tā ir ļoti nozīmīga priekšrocība.

Vairāk uzzināt par liecējpresēm un to tehniskajiem parametriem ir iespējams sadaļā „Hibrīdās liecējpreses SalvagniniB3”.

Padalīties:
scroll arrrow