Robur International
LV EN RU

Augstas dinamikas lāzergriešanas iekārtas ar optiskās šķiedras ģeneratoru
SALVAGNINI L5

Vērtējums prece
5
/5
Produktivitāte
5
/5
Tehnoloģiskā elastība
5
/5
Automatizācijas līmenis
5
/5
Tehnisko risinājumu līmenis
5
/5
Investīciju potenciāls
Nosūtīt pieprasījumu
Mēs nosūtīsim jums savu komerciālo piedāvājumu
Apraksts

Ekonomiskās un videi drošās lāzeriekārtas var nodrošināt līdz 5g paātrinājumu ar samazinātu elektroenerģijas patēriņu, pateicoties to nelielajam pārvietojamajam svaram. Var izmantot, kā atsevišķi izvietotu aprīkojumu vai integrēt automatizēto ražošanas līniju sastāvā.
Materiāls: Alumīnijs, misiņš, bronza, varš, cinkotais un nerūsējošais tērauds.

Konstrukcijas īpatnības
Specifikācija (2)

Griešanas ātrums

Optiskās šķiedras lāzera avota un „Salvagnini” izstrādātās optiskās ķēdes raksturlielumi ar optiskās šķiedras, kā pārvades izmantošanu staram  un fokusējošajai galviņai, ir radījuši jaudīgu lāzera staru ar palielinātu blīvumu, kāds ļauj sasniegt visaugstāko vidēja biezuma un plāno lokšņu griešanas ātrumu (ātrāk par 60 m/min) vienlaikus  nodrošinot augstu griezuma kvalitāti  ļoti biezu lokšņu griešanai. 

Mašīnstundas pašizmaksa

L5 izceļas ar zemām ekspluatācijas izmaksām, ko iespējams nodrošināt, pateicoties:

 • Paaugstinātai ģeneratora un dzesētāja efektivitātei
 • Optiskā kanāla neizmantošanai
 • Lāzera gāzes neizmantošanai
 • Tehniskās apkopes izmaksu samazinājumam
 • Griešanas opcijas ar saspiestā gaisa izmantošanu

Cirkuļa konstrukcija: maksimāla dinamika ar minimālu elektroenerģijas patēriņu

L5 izceļas ar oriģinālu patentētu mehānisko sistēmu ar „cirkuļa” konstrukciju. Šo konstrukcija, kas kļuva iespējama, pateicoties optiskā kanāla neesamībai, darbina divi rotējošie dzinēji, ļaujot pārvietot galviņu XV plaknē 170 mm attālumā ar paātrinājumu līdz 5 g un galēji zemu elektroenerģijas patēriņu, ko nodrošina nelielā pārvietojamā masa. Cirkuļa konstrukcija ir „Salvagnini” patentētā mehāniskā risinājuma galvenā sastāvdaļa, kas drošina gandrīz tādus pašus dinamiskos rādītājus, kā lineārie dzinēji, bet ar pazeminātu elektroenerģijas patēriņu un zemākām ekspluatācijas izmaksām.

ETHERCAT protokols

Ciparu vadības sistēma „Six” ir aprīkota ar ātrdarbīgu saziņas sistēmu „Ethercat”, kas nepieciešama, lai nodrošinātu nepieciešamo darba ražību līdz ar augstiem griešanas ātrumiem, ko iegūst, izmantojot optiskās šķiedras avotus. Ciparu vadības sistēma vada asu pārvietošanos, stara fokusa stāvokli, ģeneratora vadības parametriem un palīggāzēm, tādējādi nodrošinot pastāvīgu un precīzu sinhronizāciju.

Augstas kvalitātes griešana, izmantojot vienu lēcu

Sistēmai L5 ir „Salvagnini” izstrādāta pašu zīmola stara fokusēšanas galviņa, kura iemieso visu uzņēmuma uzkrāto pieredzi un ir izveidota ar virzību uz to, lai uzlabotu dinamiku un raksturlielumus lāzera stara  padevei pa optisko šķiedru. Galviņa ar vienu lēcu ļauj nodrošināt augstu griešanas kvalitāti, strādājot ar jebkura biezuma materiālu un garantē ātru pāreju uz cita veida produkciju ar samazinātu pāriestatīšanas laiku.

TRADJUST lāzers

TRADJUST lāzers ir revolucionārs pašu izveidots funkciju salikums, kurš ietverts CNC blokā „SIXSalvagnini”. Šī funkciju pakete nodrošina optimālu iekārtas asu trajektoriju apkopojumu, ko ģenerējis „CAM Laser”, saskaņojot tās ar griešanas procesa vajadzībām. TRADJUST automātiski, operatoram saprotamā veidā izskaitļo optimālās griešanas parametru izmaiņu vērtības atkarībā no kustības virziena, ātruma un mirklīgā paātrinājuma. Attiecīgi, L5 sistēma izceļas ar lietošanas vienkāršību, jo tai ir tikai viens griešanas parametrs katram materiālam un biezumam neatkarīga no izvēlētā griešanas profila.

Plašs apstrādājamo materiālu diapazons

Pateicoties optiskajai šķiedrai raksturīgajam viļņa garumam, sistēma L5 ļauj:

 • Efektīvi veikt  tādu augstas atstarojamības materiālu griešanu, kā augstas tīrības alumīnija sakausējumi, varš un misiņš, kuri ar grūtībām padodas apstrādei ar tradicionālajām CO2 izmantojošajām sistēmām.
 • Nodrošināt augstus ātruma rādītājus kopā ar lielisku kvalitāti, griežot tādus materiālus, kā cinkotais un galvanizētais tērauds.

Ekskluzīvi automatizācijas risinājumi

Pateicoties dažādiem loksnes pārvietošanas mehānismiem, L3 sistēmas var darboties bez operatora līdzdalības un tikt integrētas ražošanas kompleksu sistēmās AJS un FMS. Dažādi materiālu ielādes un izlādes iekārtu salikumi  optimizē ražošanas plūsmu, atstājot malā ražošanai nevajadzīgās operācijas un ar tām saistītos izdevumus , un vienlaicīgi nodrošina augstu produkcijas kvalitāti un ātru un garantētu investīciju atgūšanu. Pateicoties visām šīm īpašībām,  „Salvagnini” sistēmas ir lieliski piemērojamas dažādām ražošanas prasībām un, atbilstoši tehnoloģiskā procesa attīstībai lietotāja uzņēmumā, tās var izmantot, gan kā atsevišķi izvietotu aprīkojumu, gan integrēt automatizēto ražošanas kompleksu sastāvā.

Aeroplāna tipa konstrukcija

L5 ir tāda pati patentētā aeroplāna tipa konstrukcija, kā visām pārējām „Salvagnini” lāzergriešanas sistēmām: pašu izstrādātās nesošās sijas izmantošana nodrošina ne tikai augstu visas struktūras stiprību, bet arī ātrumu, pozicionēšanas precizitāti un tai līdzās vienkāršu piekļuvi visai darba zonai. Optiskā kanāla neesamība, kas tipiska iekārtām ,kuras paredzētas tikai griešanai ar optiskās šķiedras lāzeru, ļauj izvairīties no daudziem projektēšanas ierobežojumiem un ievērojami samazināt sistēmas inertumu, pateicoties atvieglotajai kinemātiskās ķēdes struktūrai un kompaktumam. 

Centrēšanas optiskais sensors SRP

Sistēma L5 var tikt aprīkota ar optisko centrēšanas sensoru (SRP), kurš ļauj:

 • Ātrāk paveikt apstrādei paredzētās loksnes pozicionēšanu.
 • Precīzi veikt centrēšanu, kas nepieciešama noslēdzošajai apstrādei gadījumos, kad detaļa pirms tam ir tikusi pakļauta citām operācijām (štancēšanai, blīvēšanai vai dziļvilkšanai).
 • SRP ir pilnībā integrējams CAM LASER sastāvā un var tikt programmēts „viena klikšķa” režīmā.

Programmnodrošinājums

Uzņēmums „Salvagnini” piedāvā pilnu programmnodrošinājumu savu sistēmu vadības vajadzībām. Tās sastāvā esošās daudzskaitlīgās paketes ir sadalītas trīs apakšgrupās, kuras savā kopumā nodrošina lietošanas vienkāršību, produktivitāti un sistēmisko integrāciju.

Ikviena „Salvagnini” lāzeriekārta tiek piegādāta ar  speciālo programmnodrošinājumu (JOB.CONSOLE), kurš ļauj operatoram viegli vadīt sistēmu. Īpaša uzmanība ir pievērsta programmnodrošinājuma paketēm, kuras ļauj vadīt diagnostiku (EASYDATA) un tehnisko apkopi (MAINTENANCEMANAGER). Piedāvātā programmnodrošinājumu var papildināt ar paketi imitējošajai modelēšanai (SIMLASER), un programmēšanai, kuru var nepastarpināti veikt ar mašīnas palīdzību (NestLaserLigh).

Platformas METALSTUDIO programmu paketes CAD/CAM+NEST un analītiskās un imitējošās modelēšanas paketes ražošanas laika un pašizmaksas aprēķināšanai padara iekārtas konkurētspēju ļoti augstu un ļauj tās īpašniekam efektīvi reaģēt uz mainīgā tirgus prasībām.

OPS pielikumi ļauj īstenot „Salvagnini” sistēmas integrāciju pastāvošajā pārvaldības un loģistikas kompleksā, nodrošinot labāko un vienkāršāko kontroli pār ražošanas procesiem un būtiski samazinot ražošanas pašizmaksu, jo izslēdz no tās kļūdas un mazvērtīgas operācijas.  

Elektronu avots: zems elektroenerģijas patēriņš, nulles tehniskā apkope

Salīdzinājumā ar tradicionālo CO2 starojuma avotu, optiskās šķiedras avots ļauj samazināt nepieciešamību pēc elektroenerģijas par vairāk, kā 70%, samazinot ekspluatācijas izdevumus par vairāk, kā 50%. Uzsilšanas laiks  un energopatēriņs ir tuvu nullei; visas sistēmas elektroenerģijas patēriņš (mašīnas, lāzera starojuma elektronu avota ar 3 kW jaudu, saldētāja un pievienoto staciju) gaidīšanas režīmā vienmēr ir mazāks par 5 kW. 

Enerģijas patēriņš (kilovatstundas)

Salīdzinājumā ar tradicionālo CO2 starojuma avotu, optiskās šķiedras avots ļauj samazināt nepieciešamību pēc elektroenerģijas par vairāk, kā 70%, samazinot ekspluatācijas izdevumus par vairāk, kā 50%. Uzsilšanas laiks  un energopatēriņs ir tuvu nullei; visas sistēmas elektroenerģijas patēriņš (mašīnas, lāzera starojuma elektronu avota ar 3 kW jaudu, saldētāja un pievienoto staciju) gaidīšanas režīmā vienmēr ir mazāks par 5 kW.

Absolūta drošība

Optiskās šķiedras „Salvagnini” lāzergriešanas sistēmas ir drošības KLASES 1 iekārtas. Tās tiek piegādātas ar visiem aizsargiem un nožogojumiem, kas nepieciešami pilnīgas lietošanas drošības uzturēšanai atbilstoši spēkā esošajām normām. Iekārta ir noslēgta no visām pusēm, tanī skaitā no augšas. Bez tam, caurskates logu materiālu var izmantot darbā ar optiskās šķiedras lāzeru. Avots ir aprīkots ar visattīstītākajām trīslīmeņu stara atstarojuma kontroles sistēmām , kuras nodrošina vienotību un darbu drošos apstākļos. Optiskās šķiedras diametrs ir 50 mkm un tas ļauj izmantot ļoti plānu staru ar maksimālu riska samazinājumu.

 
Specifikācija Salvagnini L5-30 Salvagnini L5-40
X darba diapazons, mm 3048 4064
Y darba diapazons, mm 1524 1524
Z ass kustiba, mm 85 85
Maksimalais sagataves parvietosanas atrums pa Y koordinatu asi, m/min 120 120
Precizitate, mm: relativa kluda Pa 0.08 0.08
Precizitate, mm: videja izkliede Ps 0.03 0.03
Paliggaze slāpeklis, skābeklis, saspiesta gaisa slāpeklis, skābeklis, saspiesta gaisa
Lazera nominala jauda, W 2000 | 3000 | 4000 2000 | 3000 | 4000
terauds (S185JR,S235JR, RAEX 250 CLASER), mm 0.5-15 | 0.5-20 | 0.5-20 0.5-15 | 0.5-20 | 0.5-20
nerusejosais terauds (AISI 304, X5CrNi18-10 1.4301), mm 0.5-10 | 0.5-12 | 0.5-15 0.5-10 | 0.5-12 | 0.5-15
aluminijs ((Al 99.5 EN AW 1050A), mm 0.5-8 | 0.5-10 | 0.5-15 0.5-8 | 0.5-10 | 0.5-15
misins (CuZn37 CW508L H055 EN1652), mm 0.5-5 | 0.5-6 | 0.5-8 0.5-5 | 0.5-6 | 0.5-8
vars (Cu-ETPCW004AH040 EN1652), mm 0.5-5 | 0.5-8 | 0.5-8 0.5-5 | 0.5-8 | 0.5-8
Maksimalais sitienu skaits minute, veicot caurumsisanu ar soli 20 mm 21 | 25 | 29 21 | 25 | 29
 
Konstrukcijas īpatnības

Griešanas ātrums

Optiskās šķiedras lāzera avota un „Salvagnini” izstrādātās optiskās ķēdes raksturlielumi ar optiskās šķiedras, kā pārvades izmantošanu staram  un fokusējošajai galviņai, ir radījuši jaudīgu lāzera staru ar palielinātu blīvumu, kāds ļauj sasniegt visaugstāko vidēja biezuma un plāno lokšņu griešanas ātrumu (ātrāk par 60 m/min) vienlaikus  nodrošinot augstu griezuma kvalitāti  ļoti biezu lokšņu griešanai. 

Mašīnstundas pašizmaksa

L5 izceļas ar zemām ekspluatācijas izmaksām, ko iespējams nodrošināt, pateicoties:

 • Paaugstinātai ģeneratora un dzesētāja efektivitātei
 • Optiskā kanāla neizmantošanai
 • Lāzera gāzes neizmantošanai
 • Tehniskās apkopes izmaksu samazinājumam
 • Griešanas opcijas ar saspiestā gaisa izmantošanu

Cirkuļa konstrukcija: maksimāla dinamika ar minimālu elektroenerģijas patēriņu

L5 izceļas ar oriģinālu patentētu mehānisko sistēmu ar „cirkuļa” konstrukciju. Šo konstrukcija, kas kļuva iespējama, pateicoties optiskā kanāla neesamībai, darbina divi rotējošie dzinēji, ļaujot pārvietot galviņu XV plaknē 170 mm attālumā ar paātrinājumu līdz 5 g un galēji zemu elektroenerģijas patēriņu, ko nodrošina nelielā pārvietojamā masa. Cirkuļa konstrukcija ir „Salvagnini” patentētā mehāniskā risinājuma galvenā sastāvdaļa, kas drošina gandrīz tādus pašus dinamiskos rādītājus, kā lineārie dzinēji, bet ar pazeminātu elektroenerģijas patēriņu un zemākām ekspluatācijas izmaksām.

ETHERCAT protokols

Ciparu vadības sistēma „Six” ir aprīkota ar ātrdarbīgu saziņas sistēmu „Ethercat”, kas nepieciešama, lai nodrošinātu nepieciešamo darba ražību līdz ar augstiem griešanas ātrumiem, ko iegūst, izmantojot optiskās šķiedras avotus. Ciparu vadības sistēma vada asu pārvietošanos, stara fokusa stāvokli, ģeneratora vadības parametriem un palīggāzēm, tādējādi nodrošinot pastāvīgu un precīzu sinhronizāciju.

Augstas kvalitātes griešana, izmantojot vienu lēcu

Sistēmai L5 ir „Salvagnini” izstrādāta pašu zīmola stara fokusēšanas galviņa, kura iemieso visu uzņēmuma uzkrāto pieredzi un ir izveidota ar virzību uz to, lai uzlabotu dinamiku un raksturlielumus lāzera stara  padevei pa optisko šķiedru. Galviņa ar vienu lēcu ļauj nodrošināt augstu griešanas kvalitāti, strādājot ar jebkura biezuma materiālu un garantē ātru pāreju uz cita veida produkciju ar samazinātu pāriestatīšanas laiku.

TRADJUST lāzers

TRADJUST lāzers ir revolucionārs pašu izveidots funkciju salikums, kurš ietverts CNC blokā „SIXSalvagnini”. Šī funkciju pakete nodrošina optimālu iekārtas asu trajektoriju apkopojumu, ko ģenerējis „CAM Laser”, saskaņojot tās ar griešanas procesa vajadzībām. TRADJUST automātiski, operatoram saprotamā veidā izskaitļo optimālās griešanas parametru izmaiņu vērtības atkarībā no kustības virziena, ātruma un mirklīgā paātrinājuma. Attiecīgi, L5 sistēma izceļas ar lietošanas vienkāršību, jo tai ir tikai viens griešanas parametrs katram materiālam un biezumam neatkarīga no izvēlētā griešanas profila.

Plašs apstrādājamo materiālu diapazons

Pateicoties optiskajai šķiedrai raksturīgajam viļņa garumam, sistēma L5 ļauj:

 • Efektīvi veikt  tādu augstas atstarojamības materiālu griešanu, kā augstas tīrības alumīnija sakausējumi, varš un misiņš, kuri ar grūtībām padodas apstrādei ar tradicionālajām CO2 izmantojošajām sistēmām.
 • Nodrošināt augstus ātruma rādītājus kopā ar lielisku kvalitāti, griežot tādus materiālus, kā cinkotais un galvanizētais tērauds.

Ekskluzīvi automatizācijas risinājumi

Pateicoties dažādiem loksnes pārvietošanas mehānismiem, L3 sistēmas var darboties bez operatora līdzdalības un tikt integrētas ražošanas kompleksu sistēmās AJS un FMS. Dažādi materiālu ielādes un izlādes iekārtu salikumi  optimizē ražošanas plūsmu, atstājot malā ražošanai nevajadzīgās operācijas un ar tām saistītos izdevumus , un vienlaicīgi nodrošina augstu produkcijas kvalitāti un ātru un garantētu investīciju atgūšanu. Pateicoties visām šīm īpašībām,  „Salvagnini” sistēmas ir lieliski piemērojamas dažādām ražošanas prasībām un, atbilstoši tehnoloģiskā procesa attīstībai lietotāja uzņēmumā, tās var izmantot, gan kā atsevišķi izvietotu aprīkojumu, gan integrēt automatizēto ražošanas kompleksu sastāvā.

Aeroplāna tipa konstrukcija

L5 ir tāda pati patentētā aeroplāna tipa konstrukcija, kā visām pārējām „Salvagnini” lāzergriešanas sistēmām: pašu izstrādātās nesošās sijas izmantošana nodrošina ne tikai augstu visas struktūras stiprību, bet arī ātrumu, pozicionēšanas precizitāti un tai līdzās vienkāršu piekļuvi visai darba zonai. Optiskā kanāla neesamība, kas tipiska iekārtām ,kuras paredzētas tikai griešanai ar optiskās šķiedras lāzeru, ļauj izvairīties no daudziem projektēšanas ierobežojumiem un ievērojami samazināt sistēmas inertumu, pateicoties atvieglotajai kinemātiskās ķēdes struktūrai un kompaktumam. 

Centrēšanas optiskais sensors SRP

Sistēma L5 var tikt aprīkota ar optisko centrēšanas sensoru (SRP), kurš ļauj:

 • Ātrāk paveikt apstrādei paredzētās loksnes pozicionēšanu.
 • Precīzi veikt centrēšanu, kas nepieciešama noslēdzošajai apstrādei gadījumos, kad detaļa pirms tam ir tikusi pakļauta citām operācijām (štancēšanai, blīvēšanai vai dziļvilkšanai).
 • SRP ir pilnībā integrējams CAM LASER sastāvā un var tikt programmēts „viena klikšķa” režīmā.

Programmnodrošinājums

Uzņēmums „Salvagnini” piedāvā pilnu programmnodrošinājumu savu sistēmu vadības vajadzībām. Tās sastāvā esošās daudzskaitlīgās paketes ir sadalītas trīs apakšgrupās, kuras savā kopumā nodrošina lietošanas vienkāršību, produktivitāti un sistēmisko integrāciju.

Ikviena „Salvagnini” lāzeriekārta tiek piegādāta ar  speciālo programmnodrošinājumu (JOB.CONSOLE), kurš ļauj operatoram viegli vadīt sistēmu. Īpaša uzmanība ir pievērsta programmnodrošinājuma paketēm, kuras ļauj vadīt diagnostiku (EASYDATA) un tehnisko apkopi (MAINTENANCEMANAGER). Piedāvātā programmnodrošinājumu var papildināt ar paketi imitējošajai modelēšanai (SIMLASER), un programmēšanai, kuru var nepastarpināti veikt ar mašīnas palīdzību (NestLaserLigh).

Platformas METALSTUDIO programmu paketes CAD/CAM+NEST un analītiskās un imitējošās modelēšanas paketes ražošanas laika un pašizmaksas aprēķināšanai padara iekārtas konkurētspēju ļoti augstu un ļauj tās īpašniekam efektīvi reaģēt uz mainīgā tirgus prasībām.

OPS pielikumi ļauj īstenot „Salvagnini” sistēmas integrāciju pastāvošajā pārvaldības un loģistikas kompleksā, nodrošinot labāko un vienkāršāko kontroli pār ražošanas procesiem un būtiski samazinot ražošanas pašizmaksu, jo izslēdz no tās kļūdas un mazvērtīgas operācijas.  

Elektronu avots: zems elektroenerģijas patēriņš, nulles tehniskā apkope

Salīdzinājumā ar tradicionālo CO2 starojuma avotu, optiskās šķiedras avots ļauj samazināt nepieciešamību pēc elektroenerģijas par vairāk, kā 70%, samazinot ekspluatācijas izdevumus par vairāk, kā 50%. Uzsilšanas laiks  un energopatēriņs ir tuvu nullei; visas sistēmas elektroenerģijas patēriņš (mašīnas, lāzera starojuma elektronu avota ar 3 kW jaudu, saldētāja un pievienoto staciju) gaidīšanas režīmā vienmēr ir mazāks par 5 kW. 

Enerģijas patēriņš (kilovatstundas)

Salīdzinājumā ar tradicionālo CO2 starojuma avotu, optiskās šķiedras avots ļauj samazināt nepieciešamību pēc elektroenerģijas par vairāk, kā 70%, samazinot ekspluatācijas izdevumus par vairāk, kā 50%. Uzsilšanas laiks  un energopatēriņs ir tuvu nullei; visas sistēmas elektroenerģijas patēriņš (mašīnas, lāzera starojuma elektronu avota ar 3 kW jaudu, saldētāja un pievienoto staciju) gaidīšanas režīmā vienmēr ir mazāks par 5 kW.

Absolūta drošība

Optiskās šķiedras „Salvagnini” lāzergriešanas sistēmas ir drošības KLASES 1 iekārtas. Tās tiek piegādātas ar visiem aizsargiem un nožogojumiem, kas nepieciešami pilnīgas lietošanas drošības uzturēšanai atbilstoši spēkā esošajām normām. Iekārta ir noslēgta no visām pusēm, tanī skaitā no augšas. Bez tam, caurskates logu materiālu var izmantot darbā ar optiskās šķiedras lāzeru. Avots ir aprīkots ar visattīstītākajām trīslīmeņu stara atstarojuma kontroles sistēmām , kuras nodrošina vienotību un darbu drošos apstākļos. Optiskās šķiedras diametrs ir 50 mkm un tas ļauj izmantot ļoti plānu staru ar maksimālu riska samazinājumu.

Rādīt vairāk 12
Specifikācija
Informācija ir pieejama
pilnīgākā versijā
Modeļu rinda
Salvagnini L5-30
3048 X darba diapazons, mm
1524 Y darba diapazons, mm
120 Maksimalais sagataves parvietosanas atrums pa Y koordinatu asi, m/min
Salvagnini L5-40
4064 X darba diapazons, mm
1524 Y darba diapazons, mm
120 Maksimalais sagataves parvietosanas atrums pa Y koordinatu asi, m/min
Modeļu rinda (2)
līdzīgas preces (1)
Ražotājs

Sākot no 1963.gada, uzņēmums „Salvagnini” ieņem būtisku vietu elastīgās automatizācijas nozarē pateicoties tā ražotajām visaugstākā līmeņa lokšņu apstrādes sistēmām, kuras radītas, lai atbilstu visdažādāko pasūtītāju prasībām visatšķirīgākajās pielietojuma jomās.

līdzīgas preces
Jums ir palikuši neatbildēti jautājumi?
Uzdodiet jautājumu menedžerim

Aizpildot šo veidlapu, jūs brīvprātīgi iesniedzat kompānijai savus personas datus. Jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis). Jums jebkurā laikā ir tiesības pieprasīt informāciju par jūsu personas datu izmantošanu, kā arī prasīt dzēst jūsu datus.

scroll arrrow