Robur International
LV EN RU

Metāla locīšanas iekārtas

Liecējpreses, lokšņu liecēji
2 (0 modeļiem)
sērijas
Pāriet
Robotizētās liecējpreses
1 (0 modeļiem)
sērija
Pāriet
Automātiskie paneļu liecēji
4 (0 modeļiem)
sērijas
Pāriet
Locīšanas fleksiblās ražošanas šūnas
1 (0 modeļiem)
sērija
Pāriet
Darbgaldi apaļo un profilēto cauruļu un stieņu locīšanai
2 (0 modeļiem)
sērijas
Pāriet

Metāla locīšana – tā ir lokšņu metāla apstrādes metode, kas ļauj iegūt attiecīgās sarežģītības detaļu bez metināšanas. To veic darbgaldi, kas aprīkoti ar CNC. Locīšanas rezultātā tiek izgatavota monolīta bezšuvju metāla konstrukcija. Locīšana samazina metāla rūsēšanas risku šuvju vietās, jo tādu vietu vienkārši nav. Papildus pluss ir konstrukcijas augstā ģeometriskā precizitāte. Metāls tiek locīts ar automatizētu paneļu liekšanas iekārtu palīdzību.

Šajā produktu kategorijā „Robur International” piedāvā sekojošas darbgaldu grupas:

Kompaktās horizontālās liecējpreses. Horizontālās liecējpreses ir plaši pieprasītas metālapstrādes uzņēmumos, jo tās ir ļoti ērti pielietot nelielu sēriju ražošanā un ir budžeta klases alternatīva dārgajām vertikālajām presēm, kad jāveic cauruļu un profilu locīšana, taisnošana, griešana un štancēšana. 

Liecējpreses loksnēm, lokšņu liecēji. Mašīnas, kuras spēj attīstīt spiedienu, kāds piemērojams galvenokārt izliecot izstrādājumus no lokšņu metāla. Tās raksturo sekojoši galvenie parametri: attīstītais spiediens un darbības garums. Kā arī, papildus parametri: traversas pārvietošanās amplitūda, darba (liekšanas procesa) ātrums, attālums starp statnes balstiem, galda ieliekšanās kompensācijas iekārtas esamība, papildus darba ražīgumu un iekārtas darbaspējas uzlabojošu palīgiekārtu pieejamība, piemēram, tādu, kā sagataves turētājs, iegūtā izliekuma leņķa noteikšanas sensors, programmēšanas sistēma u.c.

Robotizētās liecējpreses. Tie paši lokšņu liecēji ar CNC un operatora funkciju izpildi ar vairāku asu antropomorfa robota palīdzību, kas nodrošina darba ražības un produkcijas kvalitātes paaugstināšanos, izgatavojot dažādus izstrādājumus no lokšņu materiāla: kārbas, skapjus, profilus, paneļus, kasetes utt.

Automātiskie paneļu liecēji. Paredzēti automatizētai, kā vienkāršu, tā sarežģītas konstrukcijas paneļu izgatavošanai. Vissvarīgākā īpašība – spēja darbu veikt ātri, ar pilnīgu izliekumu atkārtojamību, turklāt ir iespējams citu pēc citas izgatavot detaļas, kuru izmēri ir pilnīgi atšķirīgi un liekumu konfigurācija pilnīgi citāda. Citiem vārdiem, „Salvagnini” paneļu liecēji ļauj, nezaudējot ātrumu, ražot visdažādākās detaļas brīvā secībā un praktiski bez operatora iejaukšanās.

Fleksiblās ražošanas šūnas locīšanai. Inovācija no „Salvagnini”, kas izstrādāta, balstoties uz liela klientu skaita pieredzē gūto zināšanu analīzi. Tas ir komplekss risinājums, kā izmantot lokšņu liecējus un paneļu liecējus, kurus saista vienots programmnodrošinājums. Paplašina abu ražošanas tehnoloģiju iespējas līdz maksimumam, atceļot visus iespējamos ierobežojumus.

Liecējpreses, paneļu liecējus un fleksiblās ražošanas šūnas locīšanai veiksmīgi pielieto gan nelielās darbnīcās, gan lielās masu produkciju ražojošās metālapstrādes rūpnīcās, sākot no vienkāršas un individuālas produktu izgatavošanas līdz sērijveida un masveida liela mēroga ražošanai. Šīs aprīkojuma kategorijas tiek plaši izmantotas metālapstrādes industrijā, mašīnbūvē un tehniskā aprīkojuma izgatavošanā, transporta nozarē, militārās rūpniecības kompleksos, aviokosmiskās nozares ražotnēs, celtniecībā, lauksaimniecības iekārtu ražošanā, pārtikas rūpniecībā, mežsaimniecībā, apkures un energoapgādes uzņēmumos u.c.

scroll arrrow