Robur International
LV EN RU

„Salvagnini” automātiskās ražošanas līnijas un sistēmas – jūsu pāreja uz metālapstrādi jaunā līmenī

Visjaunākās tehnoloģijas

Izbūvējiet sev optimālu tehnoloģiju

„Salvagnini” sistēmas tiek būvētas pēc modulārā principa. Tas garantē nepārspētu elastību un neierobežotas iespējas komplekso un individuālo risinājumu projektēšanā, īstenojot tieši Jūsu ražotnes rūpnieciskos mērķus un uzdevumus. Visas modulārās „Salvagnini” iekārtas saista unikāls programmnodrošinājums un tās var darboties gan, kā atsevišķi novietots aprīkojums, gan automatizēto ražošanas līniju un sistēmu sastāvā.

Izmantojiet labākos ražošanas risinājumus

„Salvagnini” ir nozares līderis, kurš izstrādā, pilnveido un nodod jūsu rīcībā tik tiešām visjaunākās tehnoloģijas dažādu izstrādājumu izgatavošanai no lokšņu metāla. Lielākā daļa tehnoloģiju ir „Salvagnini” patentētas un, attiecīgi, nevar tikt atdarinātas citu ražotāju izgatavotajās iekārtās.

Optimizējiet saikni starp apgādi, ražošanu un noietu

„Salvagnini” ražošanas līnijas un sistēmas paver jaunas iespējas to integrācijai uzņēmuma pārvaldības sistēmā MRP/ERP. Tas ļauj optimizēt jēlmateriālu iepirkšanas procesus, gatavās produkcijas izkraušanu, un taupīgās ražošanas ieviešanu, darbojoties pēc J-I-T sistēmas un maksimāli optimizējot izlietoto laiku, resursus, un atkritumus.

Izgatavojiet visaugstākās kvalitātes izstrādājumus ar 100% atkārtojamību

„Salvagnini” līniju un sistēmu unikālā koncepcija, tehniskā pilnība, pilna automatizācija un milzīgā praktiskā pieredze lokšņu metāla izstrādājumu izgatavošanā ļauj Jūsu produkciju izgatavot ar izcilu kvalitāti un atkārtojamību. Vēl vairāk, piedāvātie kvalitātes un produktu sarežģītības līmeņi lielākajā daļā gadījumu ir nesasniedzami, izmantojot citu ražotāju aprīkojumu.

Pilnīga automatizācija

Izslēdziet personāla ietekmi

Mēs visi zinām, cik bieži darbinieki sagādā problēmas un galvassāpes: zems disciplīnas un profesionalitātes līmenis, sarežģītas personiskās īpašības, kadru mainība, apmācības problēmas, motivācijas un stimula trūkums, netīši radīts brāķis u.tml. „Salvagnini” pilnībā atbrīvos jūs no šiem sarežģījumiem, jo ražošanas automatizācija ļaus nonivelēt kļūdas, paātrināt procesus, nodrošināt darbu ar minimālu brāķi un organizēt plūstošu un nepārtrauktu ražošanas darbu, precīzi ievērojot termiņus.

Izvēlieties nepieciešamo automatizācijas pakāpi

„Salvagnini” risinājumi tiek komplektēti, izmantojot vislabākās automatizācijas sistēmas un iekārtas, sākot no visvienkāršākajām un beidzot ar jaudīgām kompleksajām sistēmām ar 99,99% automatizētiem ražošanas un loģistikas procesiem. Šī iemesla dēļ „Salvagnini” ražošanas līnijas bieži dēvē par „light-off machines”, proti, par „izslēgtās gaismas mašīnām”. Jums ir tikai jānoregulē ražošanas līnija, jāielādē nepieciešamās ciparu vadības programmas, jānospiež starta pogu, jāizslēdz gaismu, jāaizslēdz rūpnīca, un jūs varat doties mājās. Visu citu mašīnas izdarīs pašas, pelnot jums naudu 24/7 režīmā.

Palieliniet ražošanas tempus līdz maksimumam

Laiks ir vissvarīgākais resurss, kuru nav iespējams atjaunot, un tā ietekmes spēks liek mums to augstu vērtēt. Un vēl, laiks – tā ir nauda, un šī tēze ir īpaši aktuāla ikvienā metālapstrādes ražotnē. To lieliski apzinoties, „Salvagnini” piedāvā visātrdarbīgākos ražošanas risinājumus, kuri ļauj apsteigt visus citus un pelnīt daudz vairāk par pārējiem.

Elastība un pielāgojamība ražošana

Palieliniet jaudu un paplašiniet ražošanu tad, kad tas ir patiešām nepieciešams

„Salvagnini” ražošanas koncepcija paredz, kā kompleksus risinājumus, tā pakāpenisku attīstību un uzņēmuma tehnoloģiskās ķēdītes pilnveidošanu. Jūs varat paplašināt savu ražošanu pa etapiem, pakāpeniski palielinot darba ražību atbilstoši noieta līmenim, kā arī racionāli plānojot jūsu uzņēmuma naudas plūsmu.

Jūtieties brīvi specializācijas izvēlē

Acumirklīga regulējumu maiņa, locīšanas instrumentu, kā arī štancēšanas un metālgriešanas tehnoloģiju universālums nodrošina „Salvagnini” iekārtām un to radītajiem izstrādājumiem visplašāko pielietojuma jomu spektru. „Salvagnini” aprīkojums tiek izmantots 158 nozaru ražotnēs, kuru skaitā ir:

Pelniet vairāk ražojot pilnus detaļu komplektus

Izprotot nelielu partiju un/vai pilnu detaļu komplektu ražošanas racionalitāti, ja tiek saglabāta masu produkcijas pašizmaksa, „Salvagnini” pārvērta šo iespēju realitātē, un tā nekavējoties kļuva pieprasīta tirgū.

Aprīkojuma ražotājs – līderis savā nozarē

„Salvagnini” skaitļos

Sākot no 1963.gada, uzņēmums „Salvagnini” ir vadošais aprīkojuma ražotājs elastīgās automatizācijas nozarē, pateicoties tā izstrādātajām visaugstākā līmeņa lokšņu apstrādes sistēmām, kuras spēj apmierināt visdažādāko pasūtītāju pieprasījumu visatšķirīgākajās pielietojuma jomās.

Varētu rakstīt vēl daudz vārdu, bet labāk pievērsīsimies „Salvagnini” skaitļiem:

 • Vairāk, kā 50 gadus ilga pieredze
 • 20 reģionālās apakšnodaļas
 • 4 ražošanas kompleksi
 • 1400 uzņēmuma līdzstrādnieku
 • 7 produktu līnijas
 • 5300 ražošanas sistēmas 75 valstīs
 • 1400
  uzņēmuma līdzstrādnieki
 • 20
  reģionālās apakšnodaļas
 • 5300
  ražošanas sistēmas

„Salvagnini” klienti

Pateicoties aprīkojuma kvalitātei un efektivitātei, „Salvagnini” iekārtas ir plaši sastopamas ar lokšņu metāla apstrādi saistīto pasaules vadošo zīmolu ražotnēs. Pievienojieties nozares vadošo ražotāju profesionālajai sabiedrībai:

 • Metāla mēbeles
 • Apkalpojošās sfēras aprīkojums
 • Apkure, ventilācija un kondicionēšana
 • Dzesēšanas aprīkojums
 • Sadales skapji
 • Griesti
 • Lifti
 • Durvis
 • Apgaismojums
 • Tirdzniecības automāti
 • Apakšuzņēmēju līgumpakalpojumi

Piekļuve pasaules pieredzei lokšņu metāla izstrādājumu ražošanas jomā

„Salvagnini” aprīkojuma plašais pielietojums pasaulē vadošo lokšņu metāla izstrādājumu ražotāju uzņēmumos ir ļāvis uzkrāt milzīgu un nenovērtējamu pieredzi visdažādāko tehnoloģisko uzdevumu risināšanā visatšķirīgākajās ražošanas nozarēs. „Salvagnini” ar prieku dalīsies šajā pieredzē ar jums un tādējādi daudziem pirmajā acu uzmetienā sarežģītiem uzdevumiem var tikt rasti ļoti vienkārši atrisinājumi.

Nodrošiniet pastāvīgu savas ražotnes izaugsmi

Viena no visinteresantākajām un svarīgākajām „Salvagnini” īpašībām ir pastāvīga pilnveidošanās. Uzņēmums pastāvīgi iegulda milzīgus resursus zinātniski pētnieciskajos projektos, izstrādājot jaunas un pilnveidojot jau esošās iekārtas, uzlabojot programmnodrošinājumu un pievienojot tam jaunas opcijas un risinājumus. Šis darbs tiek veikts nepārtraukti, un jūs automātiski un pastāvīgi atrodaties vienā līmenī ar vismūsdienīgākajām tehnoloģijām un risinājumiem produkcijas izgatavošanai no lokšņu metāla.

„Salvagnini” – itāļu metālapstrādes līderis

Itālija ir viena no valstīm – mašīnbūves līderēm Eiropā, pēc darbgaldu izgatavošanas tā ir 3.vietā pasaulē. Vispārējā ziņā augstas kvalitātes darbgaldus izgatavo arī Vācijā, gan Japānā. Savukārt Itālijā ražo stilīgas iekārtas ar izciliem raksturlielumiem. Salīdzinot to ar piemēriem no automobiļu tirgus: Mercedes, BMV, Audi – tās ir vienkārši lieliskas un skaistas mašīnas, taču, ja ir nepieciešama īpaša motora jauda un kvalitāte, tad visātrāko, kas vien pasaulē atrodams, ir izstrādājuši itāļu inženieri (Ferrari, Lamborghini, Maserati u.c.). Itāļi ir ļoti elastīgi un ar viņiem ir viegli sadarboties. Pieņemsim, ka jūsu ražotne izvietota kādā attālinātā vietā un rodas problēmas ar aprīkojumu. Tādas rodas vienmēr, jo nevainojama aprīkojuma un nevainojamu piegādātāju nav. Vienmēr ir kādas nianses un uzdevumi; cits jautājums, kā tie tiek risināti. Itāļiem tas nesagādā problēmas; rūpnīcas direktoram liksies ļoti interesanti un izglītojoši veikt garu pārbraucienu, atrisināt sasāpējušos jautājumus, paspiest roku, kontaktēties un iepazīt, piemēram, Krieviju. Jautājumi tiek atrisināti ātri un nekādu problēmu nav. Tāpat itāļu ražotāji vienmēr ir bijuši uzticīgi Krievijas un NVS tirgum. Viņi apzinās to, cik svarīgi ir uzturēt labas kaimiņattiecības un cenšas laikus un kvalitatīvi izpildīt savas līgumsaistības.

 • Salvagnini Italia S.p.A.
  Itālija ir viena no mašīnbūves līdervalstīm Eiropā, pēc darbgaldu izgatavošanas 3. valsts pasaulē

Atsauksmes par produkciju SALVAGNINI

Iepazīstieties ar atsauksmēm no uzņēmumiem, kuri izmanto „Salvagnini” aprīkojumu

Kļūstiet par „Salvagnini” kluba biedriem

Iestājieties domubiedru klubā

Pasūtītāji vienmēr saņem ātras un individuālas atbildes jautājumiem par visoptimālāko „Salvagnini” iekārtu pielietojumu. Principā, „Salvagnini” – tas ir klubs, kurā iestājoties tiek garantēts pastāvīgs atbalsts, ko sniedz „Salvagnini” un „Robur International” komandas. Klients nekad netiek atstāts viens pret vienu ar tehniku un gūst ātru un pastāvīgu atdevi. Protams, ņemiet vērā, ka pastāvīgi jūsu vietā zivis neviens neķers, taču lieliska makšķere jums tiks dota vienmēr.

Saņemiet kompleksu atbalstu no ražotāja

Pasūtītāji vienmēr saņem ātras un individuālas atbildes jautājumiem par visoptimālāko „Salvagnini” iekārtu pielietojumu. Būtībā „Salvagnini” – tas ir klubs. Uzņēmuma misija – garantēts klienta uzņēmuma darbs, pēc nepieciešamības sniedzot tam kvalitatīvu atbalstu. Te ir daži „Salvagnini” aprīkojuma lietotāju centralizētā atbalsta virzieni:

 • Aprīkojuma pārvadājumi un montāža. Konsultācijas, transportēšana, pozicionēšana, uzstādīšana, palaišana u.c.
 • Tehniskā apkope. Priekšrocību komplekss, kas vērsts uz darba ražības paaugstināšanu un aprīkojuma neplānotās dīkstāves laika samazināšanu.
 • Attālinātā diagnostika. Augsto tehnoloģiju diagnostikas instrumenti katrai produkcijas līnijai.
 • Programmnodrošinājums. Atjaunināta programmnodrošinājuma izstrādāšana un nepastarpinātā uzstādīšana darba vienkāršošanai un uzlabošanai.
 • Aparatūras nodrošinājums. Darbgaldu vadības bloku atjaunojumi, energosistēmu modernizācija, datortīklu pilnveidošana un citi specializētie risinājumi.
 • Rezerves daļas. Visīsākie termiņi jebkura bojāta komponenta nomaiņai kādā no 29 apkopes servisa centriem.
 • Instrumenti. Operatīvi un efektīvi risinājumi, ieskaitot profesionālu un kompetentu variantu atlasi.
 • Apmācības kursi. Mēs piedāvājam praktiskās apmācības iekārtu programmēšanā, tehniskās apkopes veikšanā un ekspluatācijā, lai maksimāli efektīvi izmantotu visas „Salvagnini” aprīkojuma sniegtās iespējas.
 • Aprīkojuma kapitālais remonts un atjaunināšana.
 • Ieņemiet nozares līdera pozīcijas

  Darbs ar vislabāko aprīkojumu un kvalitatīvas produkcijas ražošana ar minimālo iespējamo pašizmaksu automātiski padara jūs par jūsu nozares līderi. Jūs spēsiet izšķirošā brīdī samazināt krasi samazināt cenu un līdz ar to uzvarēt. Piemēram, kāda mūsu klienta konkurents krīzes laikā sāka kopēt viņu konstruktoru materiālu, turklāt cenu nosakot nedaudz zemāku. Mūsu klients spēja samazināt sava produkta izmaksas par 50% visās līnijās, tanī pat laikā, kad konkurents nespēja samazināt cenu par vairāk, kā 20%. Līdz ar šo priekšrocību tikai pārņemta lielākā daļa tirgus un tam līdzīgas tendences mēs redzam absolūti visu klientu pieredzē, kuri iegādājušies „Salvagnini” aprīkojumu”

 • Uzlabojiet sava uzņēmuma tēlu

  Mūsdienu tirgus realitāte ir tāda, ka lielākā daļa partneru un klientu vēlas aplūkot ražotni pirms tam, kad pieņem lēmumu par sadarbību vai pasūtījuma veikšanu. Uzņēmumi, kas aprīkoti ar „Salvagnini” iekārtām, strauji uzlabo savu tēlu partneru, klientu un darbinieku acīs, paceļ ražotni pavisam jaunā līmenī un palielina svarīgu kontrahentu skaitu.

 • Ātri atpelniet ieguldītās investīcijas

  Investīciju atpelnīšanas ātrums ir vissvarīgākais biznesa plānošanas faktors, jo tieši tā nosaka potenciālo projekta izdevīgumu, kā arī laiku, kas dalībnieki gūs no tā peļņu, kas, kā likums, ir ļoti svarīgi. Pilnīga automatizācija, nepārspēti ražošanas tempi, brāķa neesamība līdzās lieliskai produkta kvalitātei, darbs J-I-T režīmā, minimālas izmaksas utt. Visi šie kritēriji ļauj pieskaitīt „Salvagnini” aprīkojumu visātrāk atpelnāmo investīciju kategorijai.

 • Ņemiet vērā „Salvagnini” aprīkojuma paaugstināto likviditāti

  „Salvagnini” aprīkojums ir ļoti pieprasīts. Ļoti reti ir gadījumi, kad lietotā aprīkojuma tirgū tiek pārdota „Salvagnini” iekārta, kas jaunāka par 10 gadiem. Ja tas notiek, tad cena sasniedz 70% no jaunas iekārtas cenas. Atjaunināta 15 gadus veca iekārta maksā apmēram 40-50% no jaunas iekārtas cenas. Jāņem vērā to, ka garantijas periods šādai iekārtai ir tikpat ilgs, kā jaunai un tas ir 1 gads.

Laipni lūgti „Salvagnini” lokšņu metāla pasaulē

Papildus informāciju par „Salvagnini” tehniku jūs varat atrast mūsu tīmekļa vietnē vai nepastarpināti saņemt no mūsu menedžeriem, sazinoties ar viņiem par e-pastu/telefonu vai aizpildot zemāk redzamo pieteikuma formu. Gadījumā, ja jums ir nopietna interese par „Salvagnini” aprīkojumu, mēs varam:

 • Izskaitļot tieši Jūsu produkcijas ražošanas efektivitāti, vadoties no informācijas nepastarpināti no rasējumiem.
 • Veikt Jūsu detaļu paraugu izgatavošanu testam.
 • Organizēt Jūsu pārstāvju vizīti uz darbojošos ražotni un/vai „Salvagnini” rūpnīcu.
 • Piereģistrēt Jūs apmeklējumam tuvākajā „Salvagnini” atvērto durvju dienā.
 • Sniegt konsultācijas par „Salvagnini” produkciju un pastāstīt par to vairāk (precizēt tekstu).

Pasūtīt konsultāciju

Aizpildiet zemāk redzamo formu,
mēs sazināsimies ar jums un atbildēsim uz visiem jautājumiem

Aizpildot šo veidlapu, jūs brīvprātīgi iesniedzat kompānijai savus personas datus. Jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis). Jums jebkurā laikā ir tiesības pieprasīt informāciju par jūsu personas datu izmantošanu, kā arī prasīt dzēst jūsu datus.

Iepazīstieties ar „Salvagnini” aprīkojumu

Aplūkot visus „Salvagnini” produktus
scroll arrrow