Robur International
LV EN RU
valsts: Itālija
Nozare: Lokšņu metāla virsmas apstrāde
Dibināšanas gads: 1999

EMC

Uzņēmums EMC tika izveidots 1999. gadā Monterenco, Boloņas provincē Itālijā.

Kopš dibināšanas brīža ECM ātri un dinamiski attīstās, izmantojot dibinātāju vairāk nekā 30 gadus krāto pieredzi, kas iegūta, sadarbojoties ar vadošajām virsmas apstrādes iekārtu ražotājkompānijām, kā arī izmantojot jaunu inženieru un tehnisko speciālistu idejas, kuri ir izstrādājuši daudz inovatīvu tehnoloģiju.

Uzņēmuma ražoto darbgaldu klāsts ievērojami paplašinās ‒ papildus maziem un vidējiem uzņēmumiem piemērotiem darbgaldiem 2005. gadā tika projektēta un izveidota darbgaldu līnija lielrūpniecības vajadzībām.

Sakarā ar pieprasījuma pieaugumu uzņēmuma ražotajām iekārtām un ievērojamu pasūtījumu skaita palielināšanos 2006. gada decembrī EMC palielināja savas ražošanas platības līdz 2300 m2.

Šobrīd EMC ir liels uzņēmums, kas nodarbojas ar pētījumiem, pašu modernāko iekārtu (ar daudziem patentiem un inovācijām) projektēšanu un ražošanu. Uzņēmums ražošanas procesā izmanto visas nepieciešamās iekārtas un pazīstamās firmas Kardex automātiskās noliktavas.

Uzņēmuma EMC galvenais mērķis ir veiktspējas palielināšana, darbgaldu kvalitātes uzlabošana, kā arī iekārtu cenu samazināšana.

Produkcija EMC
mūsu katalogā
scroll arrrow