Robur International
LV EN RU
valsts: Turcija
Nozare: Lokšņu metāla apstrāde
Dibināšanas gads: 1984

HILALSAN

1984. gadā dibinātā kompānija HILALSAN sāka savu darbību ar darbgaldu izgatavošanu manuālai lokšnu metāla apstrādei, bet tagad tā ražo kombinētās hidrauliskās preses un grieznes, vertikālās liekšanas preses ar CNC, elektromehāniskās un hidrauliskās grieznes ar CNC.

Galvenā uzņēmuma prioritāte ir produkta atbilstība kvalitātes un uzticamības kritērijiem, lai maksimāli apmierinātu klientu vēlmes.

Pateicoties pašu izstrādātām ražošanas programmām un datorprogrammām, kompānija spēj izgatavot augstas kvalitātes un augstas precizitātes metālapstrādes iekārtu sērijas, kas aprīkotas ar visjaunākajām tehnoloģijām, tādējādi nodrošinot patērētājus ar augstas veiktspējas darbgaldiem.

Galvenais mērķis no dibināšanas dienas un līdz šai dienai ir viegi vadāmu darbgaldu ražošana, droša pēcpārdošanas apkalpošana un lieliska kvalitāte par labāko konkurētspējīgo cenu.

Kompānija veido visus produktus un pakalpojumus, pamatojoties uz atsauksmēm un ilgtermiņa attiecībām ar klientiem. Iekārtas ar HILALSAN zīmolu tiek pārdotas piecos kontinentos, katru dienu paaugstinot patērētāju uzticībui un paplašinot piedāvājumu klāstu.

HILALSAN ‒ tā ir kvalitāte, uzticība un stabilitāte.

Produkcija HILALSAN
mūsu katalogā
scroll arrrow