Robur International
LV EN RU
valsts: Itālija
Nozare: Cauruļu apstrāde
Dibināšanas gads: 1999

Macri

Uzņēmums „Macri Italia” dibināts pirms vairāk, nekā 15 gadiem, balstoties uz ilggadēju elektrisko cauruļu liekšanas iekārtu ražošanas pieredzi. Pateicoties attīstītajām tehnoloģijām un šaurai specializācijai, „Macri Italia” šodien uz visu pasauli eksportē gandrīz 70% savas pilnībā Itālijā ražotās produkcijas.

„Macri Italia” cauruļu liekšanas iekārtu īpaša priekšrocība ir tehnoloģija, kuras pamatā ir unikāls programmnodrošinājums, kurš ļauj veikt mašīnas vadības operācijas ar novatoriskas, lietotājam draudzīgas saskarnes palīdzību. „Macri Italia”, kā vienmēr pievēršot īpašu uzmanību vides aizsardzībai, ir patentējusi arī savu inovatīvo elektroenerģijas ekonomijas sistēmu, kura ļauj optimizēt uzņēmuma ražoto cauruļu liekšanas iekārtu enerģijas patēriņu.

Tehniskais personāls

„Macri Italia” piedāvā klientiem individuālus tehniskos risinājumus, liekot lietā savas padziļinātās prasmes cauruļu liekšanas iekārtu projektēšanā. Pasūtītājam tas ir ārkārtīgi svarīgi, jo, tādā veidā, pasūtītājs saņem tehnoloģiski pilnveidotas cauruļu liekšanas iekārtas, kuras atbilst konkrētā uzņēmuma ražošanas prasībām. Šī iemesla dēļ projektēšana vienmēr tiek veikta sadarbībā ar pasūtītāja uzņēmuma tehnisko personālu, kas ļauj apvienot nozarei specifiskās katra atsevišķā pasūtītāja zināšanas ar ilggadējo „Macri Italia” konstruktoru pieredzi.

Klientu apkalpošana

„Macri Italia” cauruļu liekšanas iekārtu darba kvalitāte tiek nodrošināta, pateicoties katras konkrētās mašīnas rūpīgām pārbaudēm, kā arī nepastarpinātai un individuālai klientu apkalpošanas praksei, kas ļauj tehniskajam personālam ātri reaģēt uz visu, gan itāļu, gan ārzemju klientu vajadzībām.

Ekspeditoru pakalpojumi

„Macri Italia” piedāvāto pakalpojumu spektru papildina kvalitatīvi un mūsdienīgi ekspeditoru pakalpojumi. Neatkarīgi no piegādes veida un tā, vai tiek piegādāta jauna iekārta vai rezerves daļas, „Macri Italia” garantē drošu un ātru transportēšanu ar vietējo vai starptautisko kurjeru un pārvadātāju palīdzību atkarībā no tā, kāds ir nosūtāmās kravas mērķis un specifikācijas.

Noliktava

Gadījumā, ja nepieciešams veikt cauruļu liekšanas iekārtu tehniskās apskates un apkopes operācijas, „Macri Italia” garantē maksimāli ātru ikviena komponenta nomaiņu. Plašs standarta detaļu klāsts tiek uzglabāts lielā noliktavā, kur tas vienmēr pieejams pasūtītājiem. Nosūtot cauruļu liekšanas iekārtu rezerves daļas uz jebkuru adresi, „Macri Italia” personiski gādā par to, lai tas tiktu darīts ar ātrāko ekspeditoru eksprespakalpojumu starpniecību, ko veic vislabākie kurjeri.

Produkcija Macri
mūsu katalogā
scroll arrrow